Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Moja ma nr 8E0 419 091 AA czteroramienna grzana.
  2. 320mm z A4 B7, ja pod ten zacisk tarcze staczałem o 1,1mm z promienia (2,2mm mniejsza średnica, chociaż wydaje się mi, że optymalnie byłoby 1,25mm).
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam takiego rozmiaru ne mam, ale według mnie 215/50/17 (tyle, że to drogi rozmiar raczej).
  4. Tak, jedna na drugą, auto powinno podnieśc się o prawie 20mm. Tu masz foto jak to wygląda
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w avancie By6 mam od sedana A6 C6 z zamkiem, pasuje i według ETKi jest taka sama jak w sedanie A4 B7. edit: kaju był szybsiejszy i potwierdził to czego byłem prawie pewny
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej? Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukaj plastikowej od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan. Ja dałem chyba 40zł + KW, zazwyczaj stoją około stówki.
  8. Jeśli miałeś "suche" zaciski i odpowietrzałeś tylko raz po założeniu to na 99% będzie w nich jeszcze trochę powietrza. U mnie też pedał wchodzi trochę głębiej (zaciski mam takie jak Twoje), ale to chyba norma przy wielotłoku.
  9. Rozstaw śrub jest ten sam.
  10. Biedronka wchodzi na 100% jedynie z ciężarkami może by problem (przynajmniej u mnie był).
  11. Alle porównując z jednotłokiem pod uwagę bierze się chyba tylko połowę powierzchni tłoczków wielotłoka? Tak mi się coś obiło o uszy? Poza tym czy tłoczek w tym zacisku nie ma większej średnicy pod osłoną? Jak człowiek miał w ręku to se nie zmierzył
  12. Czterotłok sporo lżejszy jest, a to jest plus. Nie wiem ile dokładnie waży zacisk z S4, ale 4tłok waży około 5,5kg razem z klockami.
  13. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W tej chwili chciałem się tylko zorientowac czy taka operacja jest możliwa i w miarę nieskomplikowana, narazie rezał nie będę. Chyba, że komplecik foteli, który mi się spodobał stanieje jeszcze jakieś 5stówek Dzięki za info
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, poszukam w takim razie tego tematu
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie takie pytanko, myślę, że ktoś będzie się orientował. Czy składane oparcie od sedana będzie pasowało bezproblemowo do avanta, a jedyna różnica to brak zaczepów na roletę? I w sumie jeszcze jedno, czy przekładka pleców/blachy tylnego oparcia to duże wyzwanie może ktoś robił takie manewry? Pozdr
  16. Ciągłe dolewanie oleju zostanie zrekompensowane przez ciągłe dolewanie bynzyny, tak więc powinien się odnaleźc bo ciągle trzeba będzie dolewac A tak na poważnie to będzie fajny dupowóz po swap'ie
  17. Jak dla mnie z dolnej foty.
  18. Wiem,że nie są to zaciski monolityczne, tylko skręcane, co nie zmienia faktu, że jarzma jako oddzielnej części tam nie ma. Chyba, że jeszcze coś innego miałeś na myśli?
  19. Zaciski czterotłoczkowe to zaciski stałe, nie ma tam jarzma jako oddzielnej części, jest to jedna całośc.
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo Brink Raczej jest to fabryczny ALKO, tylko osłonka na kulę jest Brinka Tak myślę, tak mi się wydaje.
  21. Masz ciągle zapowietrzony układ. Ja dla pewności odpowietrzałem chyba ze trzy razy (w międzyczasie kilkukilometrowa przejażdżka), i dopiero za trzecim razem praktycznie nie było pęcherzyków powietrza. Tył jest gorszy do odpowietrzenia.
  22. staniek odpowiedział(a) na Herdas temat w Audi A4 B6/B7
    Do wahacza dolnego: śruba WHT001679 potrzebujesz 2szt. + podładka WHT001675 2szt. + nakrętka N 90635001 2szt. Do wahacza górnego: śruba WHT002262 2szt. + podkładka WHT001676 2szt. + nakrętka jak wyżej.
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0907297B cena nowego uchwytu na getem.pl 35zł
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Później zerknę i Ci podam, ale to coś takiego jak w tej aukcji http://allegro.pl/vw-audi-a4-b6-b7-sterownik-modul-haka-8e0907383-i5480892975.html
  25. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moduł siedzi bardziej na nadkolu (dwie śruby), ale musisz miec ori uchwyt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.