Treść opublikowana przez szogun0
-
Chip VW T5 1.9 Tdi z PDF
A co więcej mówić, skoro pewnie rob555 przerobił dziesiątki takich?
-
Wymiana pompy ABS w quattro 111a
Dlaczego sterownik nie nadaje się do naprawy? Ktoś w nim już grzebał?
-
Praca dla mechanika w Gdańsku
Może i jest bezrobocie, ale nie wśród dobrych mechaników.
-
A4 B6 1.8T AVJ 0,7 bar i 140g/s ? Prośba o ocene logów dynamicznych...
Ciekawe czego oczekujesz od seryjnego AVJ, skoro twój jest po programie i ciebie nie zadowala.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
To nie są te same rodzaje immo.
-
Wyłącza sprężarkę na 5sekund na postoju.
Wszystko "a może". Zapiąć manometry, uruchomić i analizować ciśnienia w układzie.
-
[AIRBAG] Gdzie znajduje się sensor?
Pod obudową nagrzewnicy.
-
Pomoc przy kodowaniu
To są twoje zdania. A zdania producenta samochodu są: NIE da się tego zakodować, dopiero w B8 masz ceremonię powitania w zegarach.
-
Prośba o informację o błędach
Sorry, rozpędziłem się, diesle też mają sondę i to dlatego
-
błedy 1.8 t pomocy
Jeśli 2 sonda jest sprawna to monitor katalizatora można 1 bajtem wyłączyć w tym samochodzie.
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Albo źle dobrany czujnik albo uszkodzone okablowanie. Zakładam, że czynnik w układzie jest.
-
Prośba o informację o błędach
Sonda do wymiany i tyle.
-
[BMN] 2.0 TDi chwilowy brak mocy
Chyba za dużo wymagasz. Na forum nie ma wróżek. Musisz sam posprawdzać albo oddaj do mechanika.
-
[BMN] 2.0 TDi chwilowy brak mocy
Proszę Cię..... :facepalm: :facepalm: :facepalm: Wszystkie parametry i opis masz podane. Brakowało 0,5 Bara doładowania. :facepalm: :facepalm:
-
prośba o login silnika A6 C5 2.5 TDI 110kw
Nie ma znaczenia VCDS. Login też nie ma znaczenia. Jedyne znaczenie ma to, że ten sterownik nie obsługuje skrzyni manualnej i nie jest możliwe jego przekodowanie. Najlepiej wymiana.
-
Gdzie w a4 B8 zapisany jest przebieg.
To sobie sprawdź. Ja nie mam zwyczaju prowadzić notatek z każdego auta, które diagnozuje.
-
Chip 1.8 T BFB 163 KM.Pomocy
Nie wiem po co wsadzać wtryski w BEX aby celować w 190 KM.
-
Gdzie w a4 B8 zapisany jest przebieg.
Na pewno nie z licznika. Istnieją sterowniki pokazujące przebieg w parametrach, Różnica w aucie, o którym piszę wynosiła około 1000 km w stosunku do tego co na liczniku. Ponadto dokładność mierzenia przebiegu była 1 metr.
-
nagrzewajace sie rezystory led
Oczywiście, że płynie. A myślisz, że w jaki sposób jest robiona diagnoza żarówek?
-
potrzebny login ster.silnika 2.5 tdi
Nie da się przekodować. Albo wymiana sterownika silnika albo jego przeprogramowanie.
-
Gdzie w a4 B8 zapisany jest przebieg.
Niekoniecznie. W parametrach w niektórych sterownikach widać przebieg.
-
Nieudana aktualizacja MMI 3G HDD
Tak, jest na to sposób. Postawić soft urządzenia od nowa.
-
Przycinająca się stacyjka
+1 :decayed: Taaa. Lejcie WD-40 w stacyjki. I nie zdziwcie się, kiedy przesadzicie i zacznie się coś jarać.
-
Audi 3.2 FSI błąd P0302
Tak. Jeśli posprawdzałeś okablowanie i jest bez zarzutu a w dalszym ciągu nie ma napięcia na wtryskiwaczu, to czeka cię wymiana lub naprawa ECU.
-
wymiana silnika
Silnik nowy zawsze jest z nowym rozrządem. Wpis, że ''silnik bez osprzętu skompletowano'' oznacza, że przemontowano ze starego turbo, kolektory, alternator, rozrusznik itp. Ale silnik był cały, tzn. miska, blok, głowica, rozrząd nowy złożony w fabryce audi.