Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. co tam Guru u was?? słyszałem że białego gó...a trochę u was spadło u mnie też :angry: a co to za komin Pucek pokazywał? to jest jakieś muzeum/skansen w kopalni??
  2. witam, witam dziś w RZ widziałem identyczne RS4 jak w podwieszonym poście- mniam mniam :decayed: krolu, ściągasz jeszcze te kable, bo widziałem że ktoś ci uje..ał wątek???
  3. mech15 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    a możesz opisać te zdjęcia, albo fotkę tych dysz w większym zbliżeniu??
  4. siema, co tam słychać pijaki??
  5. wg mnie, za mały wlot powietrza na icka, ale lampka ogólnie ładnie się prezentuje
  6. jeb...y Sutil
  7. przydałyby się fotki z większej odległości, bo tak to ciężko ocenić
  8. Bienias to cienias. Brak mu serca.Już z Parisem było widać. Miał gościa na widelcu od połowy walki, a nie mógł go skończyć, choć ten się już słaniał na nogach. no z Parisem to ewidentnie było widać, że brakuje mu ciosu do wykończenia, wytrwały jest ale, ile można takie ciosy przyjmować :sick3: kwiecień ładnie się zapowiada :> :>
  9. widzieliście wczoraj walkę bieniasa?? miałem nadzieję, ale wyszła kupa jednak ten angol za silny był
  10. Pucek, jeśli jeszcze się wahasz co do tego interesu to mam dla ciebie filmik motywacyjny :decayed: STUDIA
  11. miron ty handlujesz meblami, masz jakieś łóżka, sofy albo wypoczynki w ofercie??
  12. 60 str nadrobiłem :> 3k ładnie wygląda tylko 1 weekend, ale widzę że nie marnujecie czasu: imprezy, pościgi, nowe fele, nowe avatary :decayed: ja bym się bał mirona autem jechać, jak on tak musi namawiać na przejażdżkę to tam musi być jakiś feler!! i później trza będzie płacić :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. :decayed: :gwizdanie: :> brudas!! :decayed:
  14. witam koledzy nie ma czasu nic napisać , w żałobie jestem... ;( ;( tyle rzeczy do czytania na forum, ale niestety jutro wyjeżdżam do stolycy popracować, jakiś czas nie będę miał dostępu do forum ;( ;(
  15. stare sprężyny też bez ściągacza zdarłeś??
  16. fura odkurzona, umyta, nawoskowana, wypolerowana, felgi wyczyszczone- wygląda mam za***iste auto :> :> RS6 ABT :kox: 12 s. -200km/h widzieliście ten symulator?? http://www.a4-klub.pl/smf/youtube_filmy_warte_obejrzenia-t57823.0.html;new;topicseen#new
  17. witka fure trza umyć Sky: http://www.sadistic.pl/base-jumping-vt33033.htm
  18. http://www.sadistic.pl/symulator-vt33083.htm[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 10:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wypadek-podczas-kontroli-vt33074.htm[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 10:33_________________________________________________a to jest RODZYNEK!!!!! http://www.sadistic.pl/najszybsi-vt33044.htm
  19. http://www.sadistic.pl/po-co-facetowi-wlosy-na-klacie-vt33079.htm
  20. Nie ma czegoś takiego jak osobne otwieranie klapki paliwa i drzwi. Wszystko zamyka się i otwiera razem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.