Treść opublikowana przez wiki
-
konwersja B6 -> B7
ja też słyszałem od serwisanta w ASO VW/Audi że nie ma B7 -> jest B6 po lifcie :one:
-
pleśń w bagażniku i przy oprawach tylnych szyb
dokładnie wyczyścić i gruntownie osuszyć auto w ciepłym pomieszczeniu, a i filtr kabinowy wymień :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
eeeh ten piękny śnieg i góry i to wszystko w doborowym towarzystwie, rozmarzyłem sie z lekka
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:* :hug:
-
oznaczenia na klapie z tylu
zdecydowanie TAK :one: ( OOOO nie ma sie co wstydzić )
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD Oj coś czuje że Niunia zapoda Ci w Wiśle takiego liścia , że sandały pogubisz :053: od niuni to będzie prawdziwie przyjemny lisć, ale ona nie jest taka i wie że dziki lubią sobie pożartowac :one:
-
Pionek vs Sony
ujeżdżam już trzeciego Pioneera i zajechać żadnego nie mogę ( codziennie kilkanaście razy zdejmowany panel ) i tak przez lata, i dynamika dźwieku w szerokim tego słowa znaczeniu jest taka że Sony moze o takiej pomażyć i pamietaj kupuj tylko nowe, żadnych używek ! , wierz mi widziałem wiele przypadków na Allegro - nie wszystko złoto co się świeci
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
damy radę chopy, brać nasza liczna będzie :one: , a jak krówki będa wchodzić po tych zmaganiach niuniaa4 podoba mi sie twoje podejście do świata, żeby moja niunia takie miała to byłbym spełniony :diabel:
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
tak samo ładna jak moja (kolor i silnik) :564:
-
[B5 1.8] Jaki olej wlac??
nie przesadzaj masz najzwyklejszy silnik 1.8 i nie wydziwiaj, jak masz duży przebieg a poprzednio lałeś półsyntetyk lub mineralny(wszystko mozliwe) to przejście na syntetyk może się źle skończyć zamykam, poczytaj na forum w temacie jaki olej, zamykam aby nie powielać tematów w odpowiedzi na prośbę :one:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
:one: i wszystko jasne http://www.vtuning.com/zarowki.html http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/1_product_homepage.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl czy ktoś stosuje te najnowsze żarówki Philipsa NightGuide, czy żeczywiście są takie fajne, bo spaliła mi sie jedna zarówka H4 Philips VisionPlus i tak sobie myśle nad zmianą na Philipsa NightGuide :027: a może BlueVision
-
Kupiłem Mercedesa
piękna gablota, ten model Mietka mi sie podoba, sam bym taki żonce kupił, ile dałeś możesz na PW
-
URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)
śliczna mała adadurka :one: gratuluję i niech w zdrowiu rosnie zdradź mi tajemnice jakto sie robi bo teraz chcę mieć córę i nie wiem jak się za to zabrać, jakaś koniungcja ksieżyca czy cóś musi być, albo specjalny kąt wtrysku trzeba ustawić, sam już nie wiem :564:
-
[B5 1.9 AHU] wyposażenie wnętrza(wycieraczki, klima, antena)
niekoniecznie : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3899&highlight=lift zamykam w powyższym linku jest ten temat opisany :one:
-
Jakie światła do Anglii ?
- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
wymień czujnik temp. ori w ASO 100 zł. :one:- Na jakim oleju jeżdzisz?
Mobil S 10W-40 :one:- [B5 A4 1,9TDI] 96r (90KM-125KM) - NOWE FOTKI
ładna bo czarna :one:- [B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
ładna furka tylko te tylnie lampy kiszka- Sinik benz 1,8 2000r pacuje jak disel ??
coś ci się nie pomyliło, olej full syntetic jest rzadszy od półsyntetyka :027: i masz rację teraz twój olej szybciej dotrze do szklaneczek ale czy nie rozszczelni ci silnika to juz inna sprawa- [ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
ładna A4- pasek wielorowkowy i napinacz
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5242 najprawdopodobniej albo napewno koła prowadzące ten pasek nie sa w płaszczyźnie, poczytaj link tam jest to pięknie wyjaśnione :one:- pasek wielorowkowy i napinacz
:galy: toż prawie kompletną zawiechę za tą kasę by zrobił, jak dla mnie drogooo dobrze że mam poczciwe 1.6 ADP i u mnie koszt ok. 320 zł z robocizną- [A4 1.6 ADP] ABS i kontrolka ręcznego
i wszystko jasne, życzę powodzenia - zamykam jak by coś innego się urodziło to proszę o PW i odblokuję - Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4