Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. ja też słyszałem od serwisanta w ASO VW/Audi że nie ma B7 -> jest B6 po lifcie :one:
  2. dokładnie wyczyścić i gruntownie osuszyć auto w ciepłym pomieszczeniu, a i filtr kabinowy wymień :one:
  3. eeeh ten piękny śnieg i góry i to wszystko w doborowym towarzystwie, rozmarzyłem sie z lekka
  4. zdecydowanie TAK :one: ( OOOO nie ma sie co wstydzić )
  5. :622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD Oj coś czuje że Niunia zapoda Ci w Wiśle takiego liścia , że sandały pogubisz :053: od niuni to będzie prawdziwie przyjemny lisć, ale ona nie jest taka i wie że dziki lubią sobie pożartowac :one:
  6. ujeżdżam już trzeciego Pioneera i zajechać żadnego nie mogę ( codziennie kilkanaście razy zdejmowany panel ) i tak przez lata, i dynamika dźwieku w szerokim tego słowa znaczeniu jest taka że Sony moze o takiej pomażyć i pamietaj kupuj tylko nowe, żadnych używek ! , wierz mi widziałem wiele przypadków na Allegro - nie wszystko złoto co się świeci
  7. :622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD
  8. damy radę chopy, brać nasza liczna będzie :one: , a jak krówki będa wchodzić po tych zmaganiach niuniaa4 podoba mi sie twoje podejście do świata, żeby moja niunia takie miała to byłbym spełniony :diabel:
  9. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak samo ładna jak moja (kolor i silnik) :564:
  10. wiki odpowiedział(a) na michal_m temat w Audi A4 B5
    nie przesadzaj masz najzwyklejszy silnik 1.8 i nie wydziwiaj, jak masz duży przebieg a poprzednio lałeś półsyntetyk lub mineralny(wszystko mozliwe) to przejście na syntetyk może się źle skończyć zamykam, poczytaj na forum w temacie jaki olej, zamykam aby nie powielać tematów w odpowiedzi na prośbę :one:
  11. :one: i wszystko jasne http://www.vtuning.com/zarowki.html http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/1_product_homepage.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl czy ktoś stosuje te najnowsze żarówki Philipsa NightGuide, czy żeczywiście są takie fajne, bo spaliła mi sie jedna zarówka H4 Philips VisionPlus i tak sobie myśle nad zmianą na Philipsa NightGuide :027: a może BlueVision
  12. piękna gablota, ten model Mietka mi sie podoba, sam bym taki żonce kupił, ile dałeś możesz na PW
  13. śliczna mała adadurka :one: gratuluję i niech w zdrowiu rosnie zdradź mi tajemnice jakto sie robi bo teraz chcę mieć córę i nie wiem jak się za to zabrać, jakaś koniungcja ksieżyca czy cóś musi być, albo specjalny kąt wtrysku trzeba ustawić, sam już nie wiem :564:
  14. niekoniecznie : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3899&highlight=lift zamykam w powyższym linku jest ten temat opisany :one:
  15. wymień czujnik temp. ori w ASO 100 zł. :one:
  16. Mobil S 10W-40 :one:
  17. ładna bo czarna :one:
  18. ładna furka tylko te tylnie lampy kiszka
  19. coś ci się nie pomyliło, olej full syntetic jest rzadszy od półsyntetyka :027: i masz rację teraz twój olej szybciej dotrze do szklaneczek ale czy nie rozszczelni ci silnika to juz inna sprawa
  20. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5242 najprawdopodobniej albo napewno koła prowadzące ten pasek nie sa w płaszczyźnie, poczytaj link tam jest to pięknie wyjaśnione :one:
  21. :galy: toż prawie kompletną zawiechę za tą kasę by zrobił, jak dla mnie drogooo dobrze że mam poczciwe 1.6 ADP i u mnie koszt ok. 320 zł z robocizną
  22. i wszystko jasne, życzę powodzenia - zamykam jak by coś innego się urodziło to proszę o PW i odblokuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.