Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    takie silownie sa najlepsze:> nie lubie takich silowni jak kolega wyzej pokazal;> za duzo tam piz*ek ktore chodze bo to cool i na baby mozna popatrzec:> silownie takie z charakterem sa najlepsze nie najnowszy sprzet, najnowszej generacji... ale odglos zelastwa ten zapach i ten klimat :kox:
  2. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niee no nie mam zamiaru do lipca cwiczyc zeby w Mielnie dobrze wyglada silowania pomaga mi sie odprezyc wyciszyc itp Dobra Zajawka:) a Tobie mozna pogratulowac wytrwalosc i izaparcia:) chyba ze zawodowo?
  3. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tak dlugo nie cwicze ale tez chodze chory jak nie pojde na silownie..... dlatego smigam 6 dni w tygodniu
  4. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    w sumie inne dyscypliny umnie nogami wiecej sie robilo:)) no i zanim musialem przestac grac w pilke to w wieku 16 lat mialem wieksze uda niz mam teraz... wiec pameic miesnia jest i dlatego tak szybko usroslo
  5. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No to pół przsiady nie obciązają mocno kolan. Bo pełne przysiady pupą do gleby rozwalają stawy masakrycznie. Dużo kisielków jedz i będzie Ja ku***a rozjebałem łokieć i niestety ale ograniczam swoje ćwiczenia na siłce Ale cóż za błędy i głupotę trzeba płacić bólem Od madrych ludzi slyszlaem ze nawet dla niektorych pol przysiady sa lepsze;> bo w pelnych niektorzy gubia napiecie miesniowe ..wiec pol wchodzi lepiej:) probuj nikt Ci nie karze dzwigac niewiadomo ile...Ale musze sie przyznac ze keidys gralem w pilke i uda mialem ogormne przez co nosilem szerokie spodnie wiec dziwie sie ze w siatce takie sie nie wyrabiaja;>
  6. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Magic jak TY to zrobiles;> w kablu mam 2 cm mniej niz TY:) ale tez niedlugo cwicze... rob przysiady!!!!! Tez mialem uda nie wiele wieksze... a torche ponad miecha 6 cm:)) trzymaj michee!!! i masa musi isc
  7. Nawet niema takiej opcji ze by nie wrócił do F1!!) wróci i to z taka formaaa ze będzie wszystkim tyłki lal:))) tego sobie i wam życzę :: :)
  8. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Napisze ktoś, czy tylko na gablu sobie mierzycie ile macie? w pasie 83... w udzie 60cm;> wrocilem na silownie kolo swiat i od tamtego czasu do dzisiaj poszlo mi po 6cm w udach;> ... ida szybko wiec panowie Cwiczyc nogi efakty szybkie a nie tylko zestaw plaza :decayed:
  9. Robert wroci i zdobedzie mistrza!!!! wierze w to!
  10. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Sejtan... pameitaj pod duzymi kamieniami duze weze sie kryja...
  11. Don Omar
  12. Jezdzi takich multum... co tylko nasluc**ja a pomuc niema komu wazne ze slyszy ze susza na 45:))) ale chyba maja CB tylko gruchy odkrecili
  13. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Marcin mysle ze tu masz kopalnie wiedzy i cos dla siebie znajdziesz www.sfd.pl :)
  14. Mysle ze chlopaki z Legnicy swobodnie moga pchac 20 i minus 60mm
  15. STO LAT :drunk: :drunk:
  16. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Sprobuj Animal Flex... bedziesz napewno zadwolony:)) ale Twoja kieszen mniej
  17. chlopaki podepne sie torche pod temat bo tez o PASSAta chodzi:) Znajomy ma taki problem z B6 ze zalozyl hidy do soczewek wszystko jest ok tylko jak mignie dlugimi to odrazu gasna hidy musi od nowa wlacznikiem wylaczyc i wlaczyc swiatla i znow swieca... wie kto o co moze chodzic;>???
  18. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Masato ale chyba kazdy zdrowy 20- paro letni facet albi wiecej z 50 nie powinien miec problemu:D moze koles zapomnial stoperanu :decayed:
  19. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: :polew: yebaaaaaaaaaaaaaaany
  20. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    o cyborgach nie mowia :polew:
  21. Kolego czemu mierzysz wszystkich swoja miara;> ?? JA tam jak zakladam garnitur to zakladam go dla siebie nie dla innych:)) i po co jezdzisz S4 jak mozna jezdzic A4 ;>?? tez kupiles S4 po to zeby ludzie widzieli??? nie mierz wszystkich swoja miara:) Pozdrawiam
  22. sancho80 a z silnikami niema problemow itp;> pameitam ze jak zaglebialem temat jakis czas temu to pisali ze malo kto to w polsce naprawi...
  23. ja na Twoim miejscu bym zmienil wytyczne i kupil 350Z... strasznie mi sie te auta podobaja.... duze.. oszczedne silniki :tongue4: naped na tyl :kox: ale wiesz ja jestem kawalerem i bede przez dlugi czas to moge wymyslac :>
  24. sushi!!!! zrob sushi prosto szybko i smacznie;d:)) ps. a swoja droga jak mozna wytrzymac tyle z jedna baba;> i to w tym wieku ps2. taka mala rada:P nieprzywiazuj sie zabardzo zeby potem placzu nie bylo... bo chyba nie myslisz ze bedziecie razem do konca zycia:) to tak zebys za wesolo tam nie mial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.