Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. to samo...dokladka s lina juz czeka w garazu:) ale z zalozeniem jej torche poczekam;>
  2. witam:) sprawa wyglada taaaak Znalazlem kluczyk banan( bardzo daleko miejsca zamieszania i niemam czasu szukac wlasciciela) a mam zniszcozny swoj kluczyk da rade przelozyc tylko graty z jednego do 2 i bedzie to dzialalo czy trzeba jakies inne rzezby robic;>?
  3. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tzw Pamiec miesnia... jak sie keidys cwiczylo i byla przerwaaa przy dobrym treningu w krotkim czasie mozna dojsc do tamtych ciezarow itp
  4. teraz jest juz inny dowod to nie wiem wkoncu o ktory chdozi haha
  5. ON verva na orlenie juz po 4.85 widzialem:) wiec nieduzo do 5 brakuje
  6. teraz juz chyba za free jest:)
  7. ale chyba najlepszym sposobem jest garaz :decayed:lepszego nie ma
  8. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  9. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ragga jak niemasz dostepu nawet do basenu na bicze czy jacuzzi .. a masz prysznic to odkrec wode zeby cisnienie bylo dosc mocne i ruchem okreznym*(mam nadzieje ze bedziesz wiedzial o co chodzi) zeby w jednym miejscu tego nie robic masuj sobie okolice bolu i cale zrodlo raz zimna raz ciepla woda jak niema wyjscia innego to powinno torche pomuc
  10. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ragga wybierz sie na masaz i pomoze:)) rozbija CI miesnie nie beda spiete i wszystko wroci do normy... dawno nie uzywane chyba byly i sie buntuja ewentualnie jak z masazem ciezko to woda... bicze wodne jacuzzi ..
  11. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przeciez to jakas masakra... kU**a gwalt
  12. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem dlaczego nie można lubić robić nóg przecież robi się je łatwiej niż inne partie, a i ból szybko mija no chyba, że ktoś ma zamiar robić przysiady z 200 kg sztangą ja chodzę rekreacyjnie 6 razy w tygodniu i robię wszystkie partie i np. mi najgorzej trenuje się braki nieźle Jak ja bym miał dostęp do konkretnej siłowni to też bym tam siedział cały czas A co robisz na barki?? Bo ja też w sumie tylko wyciskanie hantlami :gwizdanie: tak jak koledzy wcześniej pisali: najpierw sztangą na siedząco wyciskanie z przodu głowy, później z tyłu, później hantelkami i na koniec unoszenie wyprostowanych rąk przed siebie z hantlem i podciąganie na wyciągu do brody ale jak na razie nie widzę żadnych efektów, bo ćwiczę dopiero 4 tydzień po prawie 6 letniej przerwie ja ogólnie robię 4-5 różne ćwiczenia na duże grupy mięśni (klatka, plecy, nogi, czasami barki) i 3-4 na małe (biceps, triceps, przedramię, kaptury) i po 3 serie na każdym ćwiczeniu po 8 powtórzeń lub 6 powtórzeń jeżeli walczę z nowym ciężarem, z którym ciężko mi idzie do tego codziennie męczę brzuch przynajmniej jednym ćwiczeniem o max serii i powtórzeń, bo niestety ale strasznie się z nim zapuściłem i nie ma lansu na plaży oraz codziennie zawsze na koniec (obojętnie jaką partię mięśniową robię) dobijam bicepsa małym obciążeniem na max powtórzeń (ok 70 razy 8 kg hantlem) Blad miesnie brzaucha to takie same miesnie jak reszta i potrzebuja czasu na regeneracje...
  13. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mlodzież? przeciez ten facet ma juz prawie 27 lat a nie mlodziez:)
  14. Angry, Społecznikiem mnie kolego nie nazywaj, sam z dzieckiem chodzę po ulicach i czasami krew zalewa jak się widzi niektórych mistrzów kierownicy masz rację ale zwracając uwagę innym wzbudzasz w nich agresję,tak reaguje większość kierowców lepiej czasami siedzieć cicho albo najlepiej wezwać policję w naszym panstwie wzywajac policje od razu jestes frajerem :> co by sie niedzialo
  15. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gmoch w atenach ma duzo osiagniec i kazdy o tym pameita poczytajcie torche
  16. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    cziubasa byl kozakiem:D
  17. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Skyliner89 nie ruszylem tej chemi i nie rusze wiec nie trafiles:P kiedys za malolata sie ruszalo ale inne a nie dostepne w sklepie co to wogole jest srodki odurzajace w sklepie a gdzie ta adrenalinka jak sie w kiermanie cos 3malo i psy spisywaly:) makaveli - nieee no juz trzezwy jestem ilez mozna cos mi sie popier****lo z klawiatura juz jest dobrze
  18. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    "nasi" dzialacze do zarzadzanie klubem to sie nienadaja !!! i dopuki tu tranfseru nie bedyie to nicyego ciekawego nie bedyie
  19. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wiesz jak to jest z tymi transferami:D kto ma znalezc dobrego zawodnika Miklas;>? <hahaha> :polew: ale zyje nadzieja:D no wlasnie z kim jak z kim ale ze skisla
  20. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    makaveli ogladales Legie? bo ja od paru dni pijee i kurwaaaa niemoglem uwierzyc jak spojrzalem na wynik az piwko odstawilem... co tam sie wydarzylo?
  21. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rybus to jest piz*eczka i nic z niego nie bedzie.....
  22. w ruska mafie. koks bron i dziwki
  23. Zmija odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    kiedys jak jeszcze kopalo sie w 3 lidze i gralo z lewym to nic nie zapowiadalo ze bedzie takim zawodniczkiem:) niesamowicie sie rozwinal
  24. Iro chyba sie nie zrozumielismy pytam co polecasz innego bo pisales ze PZU ujowe:) ja mam auto na siebie sam za nie place i jestem zadowolony z siebie ale oc zawsze jak najtanszym kosztem bralem bo mi nie potrzebne to ubezpieczenie ale jest obowiazkowe:P wiec pytam co innego od PZU
  25. Lech jest dobry.............................. ale w lidze europejskiej :decayed:a ja moge polecic Jupiter'a:))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.