Treść opublikowana przez GM
-
[B5 AML] Moje skromne A4 ...
bardzo ładna
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:notworthy: dziekuję
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sorka dsz33, ale Cię nie zauważyłem , fakt jechałem o tej porze i prawdą też jest to ze gadałem przez telefon (no wiesz jak to jest jak kobita zadzwoni )
-
Strefa Śmiechu
:shocked: :doh1: :doh1: :shocked: zawodowcy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wow to zapowiada się mocna ekipa , to może i mi sie uda na chwile zaglądnąć :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Kamil co jak co, ale masz "chłopie" ładna maszynę pozytywne przemiany
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
kred zapodaj wiecej obiecanych fotek , chetnie obejrze-m pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem za zrobieniem jeszcze czegoś w tym roku poza 7,12,08 -tym bardziej że raczej 7-go się nie zjawię , osobiście byłbym za datą 21.12.08 ponieważ 28.12.08 to już część może wyjechać na długi weekend
-
[B5 AVG] Moja granatowa audi OOOO ;-) [foty str. 2]
ładna i z fotek wynika że jest tak jak piszesz - zadbana
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
jednym słowem ........... KOZACKA !!!!!! :good: :good:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może zaglądniesz do nas 7-go [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:42_________________________________________________Zdecydowałem dzisiaj, że rezygnuję z moderowania naszych wątków spotowych, nie bede też aż tak angazował się w organizacje spotów w Rzeszowie Ojcze dyrektorze co Ty pierd...lisz :shocked:, :sorry: lód z Podkarpacia Cię potrzebuje
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: gazem po oczach i do szkoły! :polew:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
widzę Maciuś ze szykują się zmiany - mam coś dla Ciebie :> http://moto.allegro.pl/item491571092_sprzedam_audi_a8_4_2_quattro.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak też myślałem musze jutro popytać - dzięki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam przyszedł sądny dzień na mój akumulator :ranting1:, a więc moje zapytanie brzmi - czy ktoś z was orientuje się gdzie w okolicy można kupić dobre aku za rozsądną cenę ? musze go już jutro kupić !
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
ogólnie , zmienicie kólka i autko nabierze jeszcze lepszego wyglądu, szkoda tylko że musisz go dzielić z ojcem
-
[B5 AJL]Czarne A4 Avant Quattro
ładna i wygląda na zadbaną, dobry motor i quattrunio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chętnie, ale niestety nie dam radę ponieważ pracuję ;(
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
bo Grześ Cię zawadził :polew:
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
dzięki IVE za opinie, co do lamp z przodu to myślę ze kwestia czasu , wiem że wypadołoby zmienić jeszcze felgi 17', ale może na wiosnę
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Witam !! Auto to zakupiłem ponad 2 lata temu (październik 2006) i dopiero teraz zmobilizowałem się do tego, aby go pokazać w dziale A4, moje B5 jest z roku 95’ z silnikiem ABC 2.6 V6 quattro zakupione w Niemczech, resztę zobaczcie sami. Wyposażenie : - klimatronic - podgrzewane siedzenia - dwa podłokietniki (przód, tył) - el. szyby (przód) domykane z kluczyka - el. lusterka - dzielone, składane tylne siedzenie - 2 x poduszki - dodatki drewnopodobne - ...........itd. tak wyglądało auto zaraz po zakupie http://i33.tinypic.com/27yzcas.jpg http://i36.tinypic.com/a3pf0n.jpg http://i36.tinypic.com/2vi2emc.jpg mikro zmiany: -ramki aluminiowe na zegary -półka tylna + trzecie światło stop -podłokietnik (przód) -lampy tył II lift -grill po II lifcie - kratki nawiewu polift - felgi 17' opony 235/45/17 -kierownica s-line -lampy przód Valeo (newki z niemcowni ) + hid 4300K tak było na 15' http://i36.tinypic.com/x5pac7.jpg http://i38.tinypic.com/jj37ee.jpg http://i34.tinypic.com/2a7ep39.jpg http://i34.tinypic.com/8wb2hl.jpg http://i37.tinypic.com/f4kaw0.jpg http://i33.tinypic.com/35kk6x5.jpg http://i38.tinypic.com/112ei5k.jpg http://i33.tinypic.com/2ik9ze9.jpg http://i33.tinypic.com/10seq6w.jpg http://i33.tinypic.com/eu38z9.jpg pozdrawiam Z przyjściem wiosny zapowiadają się zmiany, mam na myśli felgi 17’ Kilka zdjęć tak na szybko –więcej na wiosnę http://i43.tinypic.com/2nspw5.jpg http://i40.tinypic.com/96howh.jpg http://i42.tinypic.com/16icjes.jpg stan obecny: http://i41.tinypic.com/2i9mc7m.jpg http://i39.tinypic.com/mw6ueq.jpg http://i40.tinypic.com/2cyr47d.jpg http://i41.tinypic.com/1zafe8.jpg http://i41.tinypic.com/fp447n.jpg http://i41.tinypic.com/332wcgo.
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
znajomo mi wygląda ten wóz :gwizdanie: zmiana lamp odświeżyła autko, planowane mody tylko polepszą wygląd,także do dzieła
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
spot 2 listopad 2008 - kiepska jakość zdjęc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak tak, to git no i masz naklejeczkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sprawa jeszce jest nie jasna ,ale może uda mi sie wpaśc dosłownie na 20 min