Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlaśnie miałem pisać, żeyś podesłał fotki na email ale...chyba CD-R przyniosę :smile: he he chciałeś powiedzieć jak sie wszyscy przebudzą :mrgreen: i kupią nowe fury :razz:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
myślę, że w pierwszej kolejności dla par damsko-męskich powinny być dwójki :!:
-
Strefa Śmiechu
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak Łukaszek jedzie bez kobitki to moze już jakies podchody zaczyna robić :?: :roll: a wygląda tak niewinne :roll:
-
[B5 2.8Q] 30V 193 KM Avant
bardzo fajna fura - 2.8q + avant = malinka coraz wiecej konkretnych silników i napędów w klubie i tak trzymać chłopaki :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he ja mam na szczęście bezpośrednio po drodze do domu :razz: torwar też sam widziem dzisiaj oblechów po miesiącu przerwy albo i lepiej no i...dalej zakazane mordy to są :razz: ono z lukaszkiem przypakowali na zimę, ze aż strach :roll: żałuj niezłe bryki dzisiaj były :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mazagaj sie Łukaszku bo duza dziewczyna jesteś i nie wypada :mrgreen: :mrgreen: hehhe no i byłem niespodziewanie....i powiem, ze byłem w lekkim szoku ponad 10 A4 było :shock: :shock: ze stałych brakowało chyba tylko norbiego i kichola :roll: jak kogoś ppominołęm to przepraszam
-
Zakup kontrolowany a w nim zowu A4
i jeszcze musiałoby być to kąbi :mrgreen: takk poźniej coś brzdąkał ten koleś :roll: przy tescie Forestera w tle stało nowe czarne TT :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he dokładnie...z utęsknieniem czekam na wiosnę..jeżeli chodzi o spoty :razz: :mrgreen: wcześniej to zlocik zimowy
-
Zakup kontrolowany a w nim zowu A4
wczoraj oglądałem też mi się wydawało, ze A4 miało xenon ale w starciu z 330ix touring poleglo musiałoby być 3.0q avant do porównania, było by lepiej
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
B5 w zestawie avant + 2.8 + q jest dla mnie psze jeszcze jakby był tip to już na korki malinka zdjęcie zimowe fajne :!: i tym zestawie tzn ze starymi światłami i grilem zdecydowanie mi się bardziej podoba :razz: felgi oczywiscie słuszny wzór :smile: mam nadzieję, że na zimowym oblookam lepiej
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
fajne jest w USA wersja DTM tzn 220KM A4 2.0Tq :?: czarna na takie upały :roll: dobrze, że ma jasny środek bo inaczej to jajecznicę można byc zmajstrować :smile:
-
Jakie wahacze?
ja ostatnio wymieniałem przednie górne na FEBI - niestety cena 340 zł za 2 sztuki :roll:
-
Duży grill w B5
lepiej włoż pieniażki na lokatę lub do świnki i przeznacz na zakup nowszej fury..dla mnie takie przróbki to ewidentna strata kasy :!:
-
[ALL] Jakie felgi
nawet niezłe ciekawe jak na B5 wyglądają :?:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3.0q bardzo fajne, przód też ale tył tego samochodu...dla mnie nie do zaakceptowania :shock: szyby też :roll: bleeee i bleee gdzie są emotki z pawiem :?: :razz: zresztą ja sie niz znam na tjuningu :mrgreen: :mrgreen: acha zapomniałem wpaść w zachwyt :mrgreen: ...to jest zasilane LPG- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
wpłacę później wieczorem lub w nocy przynajmniej quattro pojedziemy na zlocik zimowy :razz:- [S4 B6 4.2 Q] S4 Avant
fiu fiu psze fura chętnie bym przytulił takiego avanta :razz:- Polikarbonowe felunie!!
jak ktoś się chce polansować na mieście z tarczami i zaciskami to.... idealne :razz:- Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
mam podobną sytuację tylko...madaty z 2003 i 2004 i list z US chyba z wakacji, pierwzy był rok temu ale monety z konta nie ppbrali..na razie :neutral: orientujecie sie czy to co przysłali z US można w ratach zapłacić :?: czy juz za poźno :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: na razie to nie mam takiego opisu jak A4 WARSAW TEAM u siebie :mrgreen: widzę, że ładnie sie bawicie..prawie wszyscy bo niektórzy nie dojeżdzają...tomboy, Norbi, Kichol, adamooo a w MM byłem ok 18 zmianiałem na podziemnym żarówkę tak ni z gruszki ni z pietruszki...dzisiaj z hhackiem i znajomymi zamaist spota lansowaliśmy się w Championie :razz:- Strefa Śmiechu
:mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przy takiej pogodzie to dopiero na wiosne sie pojawię jak bedzie ładnie i ciepło :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he ja też zapomniałem jak chopaki wyglądają a jutro mnnie raczej nie będzie forum juz chodzi normalnie :!: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.