Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. to jak nie śpisz to zlikwiduj brachu ten napis o polarku....już wystarczy :razz:
  2. daj spokój Chemikowi na B5 malinowego zarabia
  3. coż za odważne wyznanie :mrgreen: brawo kolego
  4. jak wracałem o 18 to już nic nie było a szkoda..taka ładna była :smile: ...może dresik za bardzo cisnął :roll: ...zaliczyć te pszewysokie krawęzniki ..podziwiam..trzeba magikiem być :razz:
  5. fajny...jak na sedana :razz: fajna moc..tzn niezła zazdroszczę niewypierdzianych siedzeń :mrgreen:
  6. myślałem, ze cyc malinowy wpadnie polansować się troszkę :razz:
  7. he he widzę, ze każdy spędza Halloween w kapciach i z piwkiem albo z ptysiem w przypadku Łukaszka :razz:
  8. to tak dla odmiany rozumiem :mrgreen:
  9. ja sie nastawiłęm, ze jutro nic nie ma...robię 5 minutówkę w domu zresztą zimo jest jak cholera...nasza miejscówka dobra na cieplejsze dni...jak na razie cieplejsza miejscóka się nie pojawiła na horyzoncie
  10. ze zdjeć fajnie wyglada, może i są fajniejsze lokalizacje al emi ta pasuje...z terminem postaram się dopasować do większości teraz mozna na listę wpisać :smile: a co z kobietkami :?: bierzemy czy nie :?: nie bedę przecież nastawiał swojej a potem powien, że sorry kochanie ale na miejscu będą zdrowe i jędrne młódki :mrgreen:
  11. Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone". mi coś takiego pojawiło się po napisaniu posta w temacie o polarkach..ale post jest :neutral:
  12. he he przerwę spotową sobie zrobiłem :mrgreen: a do trzeciej linijku Łukaszku nie odniosłeś się ...nieładnie :razz:
  13. tomboy po kiego ch...a taki motór Silnik: 2.0 TFSI 200 KM masz wpisany :roll: pierwszy słyszę :shock: nie w temacie jestem :neutral: jak ktoś może to poprosze o fona do platiniumm na PW lub SMSem dzieki
  14. .....reszta jest milczeniem.... ono jaki różowiutki teraz jesteś :razz: jak malinowy cyc :mrgreen:
  15. zapytaj ono wszytko ci powie
  16. to ja dla odmiany powiem, że mi sie podoba czarny chyba łyknę...wyszczuplający :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Łukaszku co te twoje avatary takie zniekształcone :?: :roll:
  17. ładne :!: środek tez bedzie :?:
  18. hamować bajerę cyce i nie świnuszyc na forum publicznym :razz: he he 5 minutówkę łapałem...chłopaki jeszcze napowietrzne spot są :?: nie ma wybranego lokalu :?: do cyca malinowego na kartofle mozna sie zwalić...rabat klubowy przecież 90% obowiązuję + zniżka za udział w spotach poziek te ciemniejsze fele ładniejsze..jak ono pisłał
  19. he he nie będę gorszy ... w końcu!!!! codzienne sprawdzanie było grane i czekanie na odpalenia naszego forum też :razz: fakt wieczorami nie bylo co przeglądać
  20. bardzo lubię muzykę wszędzie i zawsze musi coś grać :!: koncerty - ostatnio byliśmy na COMA - za***isty koncert - czad :!: kino - lubię atmosferę - duży ekran, dzwięk - i jak jest klika osób na sali :smile: w domowym zaciszu DVD, dzwięk 5.1 i taki tam pierdoły uwielbiam czytać książki - niestety nie tak duzo jak kiedyś internet zrobił swoje poza tym uwielbiam leniuchować, spać :mrgreen: gry na PS2 i PC :razz: podróżować, zwiedzac zamki, opowieści o duchach, ufo itp, itd na wszystko niestety mało czasu
  21. ... najnowsze badania mówią, że 3 na 10 Polaków żyje w stresie... ... pozostalych 7.......w Londynie :mrgreen:
  22. :mrgreen: :razz: to masz rację brachu...tylko czasami po jeżdzie czuć sprzęgiełko :roll: ....nawet w grach PC i PS2 :mrgreen: :razz:
  23. :shock: rozumiem, że wacha posiada "uszlachetniacze" z Czernobyla :?: :roll: Panowie dajcie spokój z tymi vmax z promów kosmicznych :mrgreen: :razz:
  24. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: myślę, że dorwał sie też do lokalnego McDonalda na mini zestawik :razz:
  25. widzę, ze róże królują :!: polóweczki w sam raz dla ono :razz: :mrgreen: jego ulubione :razz: wpadaj z chemikiem swoja padaczką, póki nie sprzedałeś :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.