Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. he he he, w tej kwestii to sie zawsze zgadzamy, festynowi mówmy NIE :mrgreen: :twisted: bryka cool :!:
  2. dobra chłopaki, lody w Józefowie na 14:00 :!: :!: :!: :razz: Przybywajcie, adamooo przywieź pierogi :mrgreen: z dętką większa schiza niż myślałem no z kompem też mam problemy poza tym OK :mrgreen:
  3. spokojnie Łukasz, krówki są dalej :mrgreen: pojawia się nowa świecka tradycja...lody na wsi :razz: ma być lekko rodzinnie chłopaki co nie mają czasu we wtorki na 19 na spoty, moze na piatek południe, wczesne popołudnie sie skuszą :?:
  4. srebrna KICHOLA adamooo z niemca w krzaczory poleciał :mrgreen: tak jest Panowie, w piatek spot w Józefowie na lodach :mrgreen: godzina do ustalenia....będziemy sie zdzwaniać :!: KICHOL I KUNIO wysyłam wam nr tel na PW
  5. fajny mecz włochy - ghana, lutują chłopkai na maxa :!: paproch, acha i jeszcze motorynka jest :mrgreen: Łukasz przyjedziesz to szybko nadrobisz...spadam na 2 połowę no i po meczu 20:0 dla Włochów, fajny meczyk jak kadżdy w MŚ2006...oprócze tego z naszymi orłami :!:
  6. :mrgreen: PAPROCH :mrgreen: KICHOL PRZYJEŻDZAJ :!: :!: tak jak ostatnio ono moge podesłać Tobie fotki do wrzucenia do albumu :?: trzewba pomniejszyć :razz: U mnie coś ni bangla i.... zaraz idę mecz oglądać :razz:
  7. Łukasz nie ma Ciebie :?: ono ja będę adamooo masz wolne, czy wpadamy na zestaw klubowy (95% zniżki :!: :twisted: do knajpy :?: :mrgreen: bartte juz zdrowy :?:
  8. chłopaki, nie wrzuciłem jeszcze fotek do albumu nie mam czasu i miałem problemy z kompem, dopiero teraz udało mi sie zlagować do systemu :!: ono filmiki postarm się wysłać jutro Łukasz ten R32 nie taki słaby przecież, KM ma więcej niż większość normalnych Audi :razz: to jest Mk IV czy V :?: wrzuć jakąś fotkę :smile:
  9. fiu, fiu, fiu ale fura :mrgreen: oczywiscie widziałem fotki wcześniej..teraz tylko czekam na jazdę braciszku :twisted: chłopaki ze spotów warszawskich, zobaczycie furę na żywo :!:
  10. bardzo ładny i zadbany model, te felgi na zimę bym zostawił a na lato zakupił jakieś seryjne Audi na Twoim miejscu, zafundował bym sobie skarbonkę świnkę z napisem "na nowy samochód" :razz: i wrzucał tam wszystko to co chciłabyś na tjuning przeznaczyć :smile:
  11. przeież kolega posiada TDI a nie 4.2 :mrgreen: zapraszamy :!: :shock: kolega nie błysnął
  12. he he niekiepski maluszek fajne felgi :!:
  13. T-żółw odpowiedział(a) na Ataman70 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :smile: super wygląd :!: i na pewno super jazda 2.8qT he he przetestuje taką konfigurację u brajdola - hhacek - w sedanie :razz: .....i się taki zestawem zarażę :twisted:
  14. krówkę chciałeś poziek powiedzieć :mrgreen: też jestem ciekaw, upatrzone B7 też jest 25q edition :twisted:
  15. jak dla mnie to co piurko2 zapodał jest OK :!: moze być za 40 zł ono, nazwy nie do przebicia ok trzeba zapodać jakąś ankietę z wyborem miejsca i ceną i zbieramy kaskę...wtedy okaże się kto jedzie :twisted: :razz:
  16. Panowie, krucho z czasem stoje i fotek jeszcze nie wrzuciłem , postaram sie na jutro :razz: ono filmiki podeśle niedługo
  17. :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: ja z używaniem słów typu "zawsze", "nigdy" itp.....uważam :razz:
  18. tak jest uśmiałem sie zdrowo, to lubie na spotach najbardziej :mrgreen: acha i nauczyłem sie czegoś nowego o mojej cyfrówce :twisted: dzięki chłopaki :!: fotki będą ładne, wyrażne..i piękne jak nigdy :mrgreen: ..tak szybko jak Hugo zrobi miejscówkę w albumie :smile: Bartek zdrowiej szybko, bo kolega Kunio chciał sie pościgać troszkę :razz: Rysiu nadal czekamy...
  19. http://www.kalwa.pl/index.php?po=noclegi popatrzcie na stronę i oceńcie, niestety nie wiem jak z dostępnością miejsc :?: osoba, która tam była w weekend nie zastała nikogo kompetentnego na miejscu - trzeba zadzwonić samodzielnie jak będę miał czas to z pracy dryndnę :smile:
  20. zrób rundkę jak ostatnio i zobaczysz :mrgreen: :razz: ekipa, która ne wyjechała za granicę ma być i Bartte również bedzie ...prawda Bartek :?:
  21. chyba zadowolowny bo od 1992 tam siedzi :mrgreen: :mrgreen: OK koniec OT :!:
  22. he he ja to raczej na Torwarze w wtorki przesiaduję :mrgreen: swoje w UK już kilkukrotnie odbyłem :smile: mój brat od zeszłego wieku tam siedzi
  23. a moim B5 tez tak jest :razz: chyba, że Szwajcar coś sobie przerabiał :?:
  24. napisz co było przyczyną...innym sie przyda w przyszłosci :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.