Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. kolego xlukk masz 45 level i 229 platyn :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: robisz coś innego poza graniem myślałem, że moicz to napaleniec zplatynami ... zmieniłem zdanie
  2. bardzo ładna prezencja a osobiście dla mnie silnik, napęd i znaczek S4 w dajslu to
  3. łoooo karwa ale piękny śnieg polatało by się bokami niedługo pewnie u nas sypnie
  4. a Ciebie to chyba nie mam dodanego do znajomych
  5. chyba podrożało bo Ultimate ON 5,98
  6. T-żółw odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Fajna wersja leona V6 i 4X4 no i fotele
  7. robimy , może jutro
  8. hmm...a fuj :decayed:
  9. też nie pogram bo idziemy na przebieranki ale zaraz po raz ostatni w 2011 postrzelam
  10. a kto w sylwestrową noc łoi w BF3
  11. odbieram "n" na antenie, która wcześniej działa z C+ zmieniłem platformę, podłączyłem "n", nic nie przestawiałem i działa antena jest C+ HD czyli 80/90 cm nie pamiętam dokładnie aha jakiś czas temu "n" zmieniła satelitę z którego oglądamy programy i dlatego działa na ustawieniach C+
  12. no pewnie tak jak do 3 rano nad tym siedziałeś hmmm....ciekawa koncepcja tylko....na forum same oszusty modyfikują PW innych userów, przewałki z licznikami od S4, webasto i inne akcje robią, strach w jakieś układy wchodzić...wiec bezemnie
  13. :polew: karwa z kim będę w czołgu jeżdził
  14. motór i napęd a z q jak będzie biało, będziesz na pewno zadowolony z wyposażenia wszystko co niezbędne, więc auto był w zakupie kontrolowanym i nikt nie kupił przed Tobą cena :gwizdanie:
  15. cały Makki turdzi dawaj jakiś filmik z obecnym dźwiękiem, bo potem ciężko będzie porównać jak się wydech przepali
  16. czyli jutro na BBC Knowledge HD [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 00:55_________________________________________________o karwa nie ma jutro ale w sob i niedz tylko TOP GEAR i inne programy trójki prowadzącej, lecą przez 2 dni
  17. o wiciu to widzę, że jakąś grubszą furą musisz się poruszać, że pytasz :gwizdanie:
  18. skąd ja to znam a na PS3 widzę, że niezła ekipa się robi moicz a widziałem, że milczar.pl też się pojawił
  19. oj chłopaki przeca kuredu napisał, że
  20. sprawdzałem też nieaktywne i NAT jest typ3, czyli zgodnie z zamieszczonym info możliwe problemy z połączeniami w grach i trzeba poczytać podręcznik online, jutro obadam co i jak dzwoniłem do swojego dostawcy internetu przed świętami i poskarżyłem się , że zrywa mi sesję online i nie wiem co zrobili ale Upnp jest już dostępne a NAT jest obecnie typ 2 Nosfer trzeba coopa ze słuchawkami sprawdzić czy działa
  21. tylko po co jak zaraz D bedzie drozszy od Pb nie zaraz tylko od jakiegoś czasu w PL ON jest droższy od PB95, u mnie na wsi ok 20 gr kuredu fury jeszcze nie ma ale z opisu będzie rozumiem, że będzie q i s-tronic, nie chce mi się szukać w konfiguratorze, bo nic innego nie wyobrażaam sobie w takim aucie z tyłu sedan ma fajne świecące światła, można odróżnić od innych Audi
  22. ja też tutaj najczęściej bywam, więc dołączam się do życzeń moicz'a Wesołych Świąt i wymarzonego Mikołaja
  23. ja bym osobiście nie wybrał dajsla do takich jazd będziesz b. często niedogrzanym autem jeździł większe spalanie i mało fanu z jazdy
  24. ja chętnie mam wolne od dziś do 9 stycznia a ja do 2 stycznia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.