Treść opublikowana przez T-żółw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
kolego xlukk masz 45 level i 229 platyn :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: robisz coś innego poza graniem myślałem, że moicz to napaleniec zplatynami ... zmieniłem zdanie
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
bwm serii 5
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
bardzo ładna prezencja a osobiście dla mnie silnik, napęd i znaczek S4 w dajslu to
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
łoooo karwa ale piękny śnieg polatało by się bokami niedługo pewnie u nas sypnie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a Ciebie to chyba nie mam dodanego do znajomych
-
Ceny paliwa marzec 2026
chyba podrożało bo Ultimate ON 5,98
-
LEON CUPRA 2.8
Fajna wersja leona V6 i 4X4 no i fotele
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
robimy , może jutro
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
hmm...a fuj :decayed:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
też nie pogram bo idziemy na przebieranki ale zaraz po raz ostatni w 2011 postrzelam
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a kto w sylwestrową noc łoi w BF3
-
Problem z ustawieniem anteny telewizji N
odbieram "n" na antenie, która wcześniej działa z C+ zmieniłem platformę, podłączyłem "n", nic nie przestawiałem i działa antena jest C+ HD czyli 80/90 cm nie pamiętam dokładnie aha jakiś czas temu "n" zmieniła satelitę z którego oglądamy programy i dlatego działa na ustawieniach C+
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no pewnie tak jak do 3 rano nad tym siedziałeś hmmm....ciekawa koncepcja tylko....na forum same oszusty modyfikują PW innych userów, przewałki z licznikami od S4, webasto i inne akcje robią, strach w jakieś układy wchodzić...wiec bezemnie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
:polew: karwa z kim będę w czołgu jeżdził
-
[B6 BEX] Moje 190 KM przyjemności
motór i napęd a z q jak będzie biało, będziesz na pewno zadowolony z wyposażenia wszystko co niezbędne, więc auto był w zakupie kontrolowanym i nikt nie kupił przed Tobą cena :gwizdanie:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
cały Makki turdzi dawaj jakiś filmik z obecnym dźwiękiem, bo potem ciężko będzie porównać jak się wydech przepali
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
czyli jutro na BBC Knowledge HD [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 00:55_________________________________________________o karwa nie ma jutro ale w sob i niedz tylko TOP GEAR i inne programy trójki prowadzącej, lecą przez 2 dni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o wiciu to widzę, że jakąś grubszą furą musisz się poruszać, że pytasz :gwizdanie:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
skąd ja to znam a na PS3 widzę, że niezła ekipa się robi moicz a widziałem, że milczar.pl też się pojawił
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
oj chłopaki przeca kuredu napisał, że
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
sprawdzałem też nieaktywne i NAT jest typ3, czyli zgodnie z zamieszczonym info możliwe problemy z połączeniami w grach i trzeba poczytać podręcznik online, jutro obadam co i jak dzwoniłem do swojego dostawcy internetu przed świętami i poskarżyłem się , że zrywa mi sesję online i nie wiem co zrobili ale Upnp jest już dostępne a NAT jest obecnie typ 2 Nosfer trzeba coopa ze słuchawkami sprawdzić czy działa
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
tylko po co jak zaraz D bedzie drozszy od Pb nie zaraz tylko od jakiegoś czasu w PL ON jest droższy od PB95, u mnie na wsi ok 20 gr kuredu fury jeszcze nie ma ale z opisu będzie rozumiem, że będzie q i s-tronic, nie chce mi się szukać w konfiguratorze, bo nic innego nie wyobrażaam sobie w takim aucie z tyłu sedan ma fajne świecące światła, można odróżnić od innych Audi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja też tutaj najczęściej bywam, więc dołączam się do życzeń moicz'a Wesołych Świąt i wymarzonego Mikołaja
-
Jak jeździć dieslem
ja bym osobiście nie wybrał dajsla do takich jazd będziesz b. często niedogrzanym autem jeździł większe spalanie i mało fanu z jazdy
-
Gran Turismo 5
ja chętnie mam wolne od dziś do 9 stycznia a ja do 2 stycznia