Treść opublikowana przez T-żółw
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
ręce opadają, piękny start ma dziecko ale czego się można spodziewać bo kibolach, bo to chyba z tego marginesu typy palący 3 latek też patologia
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja zmieniłem pracę i mam teraz 1,7km więc chodzę na piechotę. A od wiosny rowerek no to zazdroszczę bo ja mam 50 km w dwie strony i szczerze mam już tego dosyć
-
PS3 vs XBOX360
ja się na kablach też nie znam ale wyczytałem, że przy HDMI nie ma potrzeby kupowania pozłacanych kabli za setki pln mam, co prawda kabel SONY który kupiłem z konsolą, wówczas kosztował 99 zł, teraz chyba 49 zł, ale mam też jakiś za 10 zł i nie widać różnicy
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a jak to jest z tą naszą edycją specjalną
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisja widziałem BP ON Ultimate 5,90
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
jak pisałem wcześniej gram Assault'em, czyli nie mogłem naprawić czołgu może od brat pożyczę bo coś takiego ma i będzie u mnie w tygodniu a kupił do grania klubowego w GT5 online [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:05_________________________________________________ nic takiego nie miałem, tam gdzie wybieram tam ląduję za to po aktualizacji straciłem listę serwerów wpisałem DICE i coś się pojawiło ale po nowym logowaniu już nie ma a wcześniej było wszedłem w kilka gier poprzez serwery a nie szybką grę i bardziej konkretne gry trafiłem
-
Ceny paliwa marzec 2026
w piątek BP Wawa ON 5,63 ze zdrapki 50 pkt payback
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
jeszcze nie nie mam a na Fejsa wysłałem zaproszenie i chyba do Ciebie coopa to zrobiliśmy wczoraj w czołgu, na cekaemie siedziałem , fajne było, nie zabili nas aiu razu przez całą rundę! no i pkt konktretne zdobyte dzisiaj można zrobić późnym wieczorem coopa bo jutro mam wolne , wtorek wieczór, czwartek wieczór i cały weekend wieczory wolne, chyba, że gdzieś wyjdziemy
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja ściągnąłem 4.0 dla PS3 wczoraj a dzisiaj pacza do BF3 teraz wyświetla ile trwała runda i ile punktów dla USA lub RU, lunety nie odnotowałem gorzej bo mi lista serwerów zniknęła a odświeżanie nic nie daje , konkretne gry były z listy serwerów, więcej pkt można było szarpnąć niż z szybkiej gry
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to nie jestem jedyny chciałem online zrobić a tu updejt i kupa, żebym wiedział to po przyjściu z pracy bym odpalił konsolę se karwa pograłem dzisiaj nawet nie patrzę ile procent poszło[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________updejt do 4.0 poszedł a teraz dopiero do BF3 ten ponad 700MB
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Veyron jest pszech...full wypas a zasuwa niesamowicie zresztą GTR również a cena do osiągów to chyba najlepsze obecnie auto, bo 911 TT to koszt X2 GTR
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
oglądałem tylko zajawki Listy do M. ale mam wrażenie, ze to film podobny do tego http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc filmu sprzed kilku lat, który mi się podobał i też przed świętami leciał
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
przecież to filmik nie z jego auta, poza tym to automat
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
ja bym z chęcia poszedł ale mogę mieć szpital w tym czasie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
nie ma czasu na takie bzdety jak hedsety bo wróciłem do pracy ale coopa z chęcią mogę bez słuchawek zapodać jaki macie najdłuższy head shoot? ja - Longest headshot 132.88m ale to na początku gry było, teraz gram głównie assault wiec nie mam jak poprawić tego
-
LG 47LW650 vs SAMSUNG UE46D6500
przecież led to nie jest żadna nowa technologia tylko lcd plazma a i owszem to coś innego
-
Ceny paliwa marzec 2026
ciekawe jak zalejesz cysternę i postawiesz pod domem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dokładnie wychodzę teraz, wracam wieczorem i i temat ma być otwarty + przeprosiny do wszystkich biorących w nim udział rozesłane ładnie pięknie i kulturalnie
-
[INNE] Było A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro Sport. Jest A6 C6 3.0 TDI LeMans quattro
fajny osobiście wybrałbym automat
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
co za c**j zamknał wątek o BF3
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
na metro to często jest taka masakra, że szok ale gram na różnych mapach karwa wczoraj mnie często wyrzucało z rozgrywki, utracone połączenie z EA rozumiem, ze wtedy zdobytych punktów nie nalicza gdzie jest podgląd tych rozgrywek znajomych?[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 21:26_________________________________________________ A to fakt ale często ktos reanimuje, przecież za to ma punkty
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
gram z kim popadnie nie wybieram graczy. he he pewnie masz rację ale odpalam i po prostu gram, ale czasami ludzie fajnie się zgrywają i jest OK ale masz lepsze wyniki w statystykach na razie grałem tak rozgrzewkowo tylko, teraz zaczynam masterować broń i inne rzeczy i na razie głównie gram jako Assault gram ktoś to maku 8011 dobra juz wiem i dodałem ale szkoda, ze nie na PS3
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pablo nie zamulaj tylko bierz wersje na PS3 i nie będzie problemów [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________ problem rozwiązany, dane przeglądarki wyczyszczone i po problemie battlelog juz działa prawidłowo
-
PS3 vs XBOX360
jak używasz blu ray, chcesz online za free, lubisz Uncharted, GT, możliwość korzystania z kierownicy G25/G27 Kill Zone to bierz PS3 w klocku nie masz blu ryja, granie online płatne, no i masz Forza zamiast GT i Gears of Wars zamiast Kill Zone, odpowiednika Uncharted chyba nie ma gier dużo, nawet bardzo na obydwie platformy, ceny gier obecnie b. przystępne oprócz nowości ale to chyba zrozumiałe ja wybrałem świadomie PS3 i nie żałuje, sprzęt ma kilka lat i odpukać bezawaryjnie poza tym żaden ze znajomych nie ma iks klocka
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
karwa kontaktuję się znowu z helpdeskiem bo mi się od wczoraj statystyki wczytują ale na tej stronie http://bf3stats.com/stats_ps3/KrisH-71 wszystko OK też dostaliście 20% zniżkę na gry za kontakt z helpdeskiem?