Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. ręce opadają, piękny start ma dziecko ale czego się można spodziewać bo kibolach, bo to chyba z tego marginesu typy palący 3 latek też patologia
  2. Ja zmieniłem pracę i mam teraz 1,7km więc chodzę na piechotę. A od wiosny rowerek no to zazdroszczę bo ja mam 50 km w dwie strony i szczerze mam już tego dosyć
  3. ja się na kablach też nie znam ale wyczytałem, że przy HDMI nie ma potrzeby kupowania pozłacanych kabli za setki pln mam, co prawda kabel SONY który kupiłem z konsolą, wówczas kosztował 99 zł, teraz chyba 49 zł, ale mam też jakiś za 10 zł i nie widać różnicy
  4. a jak to jest z tą naszą edycją specjalną
  5. dzisja widziałem BP ON Ultimate 5,90
  6. jak pisałem wcześniej gram Assault'em, czyli nie mogłem naprawić czołgu może od brat pożyczę bo coś takiego ma i będzie u mnie w tygodniu a kupił do grania klubowego w GT5 online [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:05_________________________________________________ nic takiego nie miałem, tam gdzie wybieram tam ląduję za to po aktualizacji straciłem listę serwerów wpisałem DICE i coś się pojawiło ale po nowym logowaniu już nie ma a wcześniej było wszedłem w kilka gier poprzez serwery a nie szybką grę i bardziej konkretne gry trafiłem
  7. w piątek BP Wawa ON 5,63 ze zdrapki 50 pkt payback
  8. jeszcze nie nie mam a na Fejsa wysłałem zaproszenie i chyba do Ciebie coopa to zrobiliśmy wczoraj w czołgu, na cekaemie siedziałem , fajne było, nie zabili nas aiu razu przez całą rundę! no i pkt konktretne zdobyte dzisiaj można zrobić późnym wieczorem coopa bo jutro mam wolne , wtorek wieczór, czwartek wieczór i cały weekend wieczory wolne, chyba, że gdzieś wyjdziemy
  9. ja ściągnąłem 4.0 dla PS3 wczoraj a dzisiaj pacza do BF3 teraz wyświetla ile trwała runda i ile punktów dla USA lub RU, lunety nie odnotowałem gorzej bo mi lista serwerów zniknęła a odświeżanie nic nie daje , konkretne gry były z listy serwerów, więcej pkt można było szarpnąć niż z szybkiej gry
  10. no to nie jestem jedyny chciałem online zrobić a tu updejt i kupa, żebym wiedział to po przyjściu z pracy bym odpalił konsolę se karwa pograłem dzisiaj nawet nie patrzę ile procent poszło[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________updejt do 4.0 poszedł a teraz dopiero do BF3 ten ponad 700MB
  11. Veyron jest pszech...full wypas a zasuwa niesamowicie zresztą GTR również a cena do osiągów to chyba najlepsze obecnie auto, bo 911 TT to koszt X2 GTR
  12. oglądałem tylko zajawki Listy do M. ale mam wrażenie, ze to film podobny do tego http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc filmu sprzed kilku lat, który mi się podobał i też przed świętami leciał
  13. przecież to filmik nie z jego auta, poza tym to automat
  14. ja bym z chęcia poszedł ale mogę mieć szpital w tym czasie
  15. nie ma czasu na takie bzdety jak hedsety bo wróciłem do pracy ale coopa z chęcią mogę bez słuchawek zapodać jaki macie najdłuższy head shoot? ja - Longest headshot 132.88m ale to na początku gry było, teraz gram głównie assault wiec nie mam jak poprawić tego
  16. przecież led to nie jest żadna nowa technologia tylko lcd plazma a i owszem to coś innego
  17. ciekawe jak zalejesz cysternę i postawiesz pod domem
  18. dokładnie wychodzę teraz, wracam wieczorem i i temat ma być otwarty + przeprosiny do wszystkich biorących w nim udział rozesłane ładnie pięknie i kulturalnie
  19. co za c**j zamknał wątek o BF3
  20. na metro to często jest taka masakra, że szok ale gram na różnych mapach karwa wczoraj mnie często wyrzucało z rozgrywki, utracone połączenie z EA rozumiem, ze wtedy zdobytych punktów nie nalicza gdzie jest podgląd tych rozgrywek znajomych?[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 21:26_________________________________________________ A to fakt ale często ktos reanimuje, przecież za to ma punkty
  21. gram z kim popadnie nie wybieram graczy. he he pewnie masz rację ale odpalam i po prostu gram, ale czasami ludzie fajnie się zgrywają i jest OK ale masz lepsze wyniki w statystykach na razie grałem tak rozgrzewkowo tylko, teraz zaczynam masterować broń i inne rzeczy i na razie głównie gram jako Assault gram ktoś to maku 8011 dobra juz wiem i dodałem ale szkoda, ze nie na PS3
  22. Pablo nie zamulaj tylko bierz wersje na PS3 i nie będzie problemów [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 18:42_________________________________________________ problem rozwiązany, dane przeglądarki wyczyszczone i po problemie battlelog juz działa prawidłowo
  23. jak używasz blu ray, chcesz online za free, lubisz Uncharted, GT, możliwość korzystania z kierownicy G25/G27 Kill Zone to bierz PS3 w klocku nie masz blu ryja, granie online płatne, no i masz Forza zamiast GT i Gears of Wars zamiast Kill Zone, odpowiednika Uncharted chyba nie ma gier dużo, nawet bardzo na obydwie platformy, ceny gier obecnie b. przystępne oprócz nowości ale to chyba zrozumiałe ja wybrałem świadomie PS3 i nie żałuje, sprzęt ma kilka lat i odpukać bezawaryjnie poza tym żaden ze znajomych nie ma iks klocka
  24. karwa kontaktuję się znowu z helpdeskiem bo mi się od wczoraj statystyki wczytują ale na tej stronie http://bf3stats.com/stats_ps3/KrisH-71 wszystko OK też dostaliście 20% zniżkę na gry za kontakt z helpdeskiem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.