Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. VAG w [35-Centr.Locks] na 100% wskazał by winowajcę
  2. Tu masz opis jak się zabrać za to
  3. Do sprawdzenia wszystkie kabelki i wtyczki w drzwiach (i nie tylko) najprawdopodobniej jakieś zwarcie z masą lub z plusem ew. przerwa. VAG bardzo by w tej sytuacji pomógł :gwizdanie:
  4. Z wyczuciem i na przemian. Są odpowiednie klucze (dynamometryczne) do tego przeznaczone i do każdej śrubki określone siły dokręcania w Nm
  5. Pierwsze słyszę, ale jak się przyjrzałem obrazkowi z zoom'u to nawet, nawet
  6. Witamy na forum
  7. Po lifcie dopiero poniżej 2.5oC się nie włącza
  8. Witamy na forum
  9. Niektórym na prawdę brakuje wyobraźni ... chyba nic prostszego oprócz wymiany oleju, filtrów ... jak nie wiesz od czego zacząć nawet się tego nie tykaj ...
  10. Witamy na forum - b. dobry wybór na początek ...
  11. Naciśnij na ECON i się wyłączy sprężarka (oświeci się ECON) ... ... takie proponuje "kodowanie" ...
  12. Witamy na forum
  13. Wiem, że nie z pod maski ale na myśl przychodzi mi tylko łożysko przedniego koła ... czasami może się wydawać, że to z pod maski ... określ dokładniej jaki to dźwięk ...
  14. Od wiska nie ma czujnika ... Jak się go sprawdza ... wchodzisz w silnik [01- ENGINE] i szukasz gdzie masz wskazania G62, potem w licznik [17 - INSTRUMENTS] i porównujesz wskazania http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/ http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Poczytaj i powinieneś wszystkiego się dowiedzieć Było o tym naprawdę bardzo wiele razy ... wystarczy poszukać, poczytać...
  15. Masz VAG ? Sprawdzałeś w "kodach klimatronika" ? Jaki założyłeś czujnik temp. ?
  16. Zapowietrzony układ A jak sprawdzić G2/G62 to
  17. Czujnik G2/G62 sprawdzony ?
  18. No tak, bo zabłądziłbyś :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Lepiej zdrutować
  19. Czyli jednym słowem wymieniłeś cały "układ chłodzenia" Po czym stwierdzasz, że temp. dochodzi do 120oC ???
  20. ROBERT odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W samym zamku jest mikrostyk, też miałem podobny problem [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 16:52_________________________________________________POCZYTAJ SOBIE
  21. Jeżeli wymieniłeś czujnik temp. a błąd pozostaje to sprawdź go VAGiem, TU masz jak go się sprawdza. Najważniejsze sprawdzić ile wskazuje na zimnym silniku G62 w [01 ENGINE], poza tym czujnik kupiłeś ori czy Made in China ?
  22. Już przemyślałem Kupuje, ale niestety muszę jeszcze uzbierać trochę sałaty Dzięki za podpowiedzi
  23. :wallbash: Wymień czujnik temp. G2/G62 i ciesz się z jazdy (tylko kup ori ) Kopułkę i palec też bym wymienił, jak nie były mienione jeszcze kable WN to też no i świece ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.