Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. U mnie w mroźne dni stuka lewa szyba przednia ( ramka do regulacji ). Bardzo wkurzające to jest
  2. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  3. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  4. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  5. Nic dodać, nic ująć. Gdyby wszystkie kobiety były takie ...
  6. Chyba się różnią tylko wtedy jeżeli w B6 było "servotronic" . Ja mam założoną z Passata B5 FL (praktycznie to samo co B6) i wszystko pasowało, w oryginale miałem KOYO a założyłem ZF
  7. Do tarczy 288x25 odpowiedni klocek to 8D0 698 151C tarcza 288x15 takie same tarcza 280x22 8E0 698 151A Według ETKI w tym roczniku mogłeś mieć właśnie takie tarcze
  8. A zacisk jak wygląda, powierzchnia która styka się z klockiem musi być równa, jeżeli jest nierówna klocek też może stukać i nie dociskać do tarczy całą powierzchnią
  9. A klocki, tarcze w jakim stanie ? Mi tak klocek stukał z tyłu jak tarcza miała 6mm (graniczna wartość 8mm)
  10. A może by tak najpierw sprawdzić filtr pyłkowy :gwizdanie:
  11. Kolega domjenick pięknie wyjaśnił Ci co to znaczy
  12. Po pierwsze klimatyzacji się nie płucze Po drugie ja osobiście polecam taki środek. Po zastosowaniu tego preparatu tylko kilka godzin śmierdzi alkoholem,a nie jak przy zastosowaniu innych środków tygodniami śmierdzi szpitalem czy czymś podobnym do zapachu kwiatów Jest ładnie opisane na forum, jak dobrać się do parownika[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 01:21_________________________________________________A TU masz środek dla bardziej "wygodnych", ale mniej skuteczny. Super efekt po zastosowaniu obydwu na raz.
  13. Mylisz się kolego. Moje w Niemczech było zalewane olejem tzw. "longlife" i na pewno nikt nie robił płukanki. Efekt - w silniku było tyle nagaru, syfu że masakra. Najpierw wymieniałem olej co kilka kkm, a potem zrobiłem płukankę Tym specyfikiem zakupionym u tego kolegi. Efekt - na pewno następna wymiana oliwy będzie poprzedzona płukanką. Wobec powszechnej opinii nic sie nie rozszczelniło, silnik nie wybuchł
  14. Podepnij VAG - może coś podpowie
  15. Było W szukajce wpisz G113
  16. W tym wątku nie ma pytania "czy ktoś leje LM" tylko czy ktoś stosował powyżej podane specyfiki
  17. Powymienia pół silnika i nic mu to nie da, a potem dopiero podepnie VAG
  18. Dokładnie. Ja od siebie mogę Ci tyle powiedzieć, że według powszechnych obaw nic się nie rozszczelniło i napewno zastosuję to następnym razem. O tym specyfiku CERA TEC 3721 nic Ci nie powiem bo nie stosowałem
  19. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  20. Sprawdź odmę, a najbardziej przypatrz się odpowietrzeniu pokrywy zaworów.
  21. Przy ostatniej wymianie oleju zastosowałem tą płukankę ENGINE FLUSCH 2640 i powiem, że jak spuściłem olej (a raczej coś co przypominało olej ), zalałem nowym (też LM) i po ok. 5kkm olej dalej jest czyściutki, jak nowy. Przedtem po 1 kkm był już czarny. Nic się nie rozszczelniło. Następnym razem też na pewno ten specyfik zastosuję. Kupiłem go od rtocki
  22. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA* Ps. co Ty masz z tymi szóstkami A6 C6 2006
  23. Witaj na forum ( popraw dane - masz A4 B5 2003r. ) i *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  24. Witaj na forum i *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.