Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. Nie mogę do niczego się prczyczepić poza tym , że masz ograniczoną dawkę ...
  2. Mój traktor na 300 tysięczny kilometr dostał koksu. Gratuluję i życzę kolejnych x-kkm :th:
  3. ciezko bedzie dostac nowe wtryski .... [a jak juz to za kosmiczna cene] ... chyba ze masz dojscia .... W Łodzi legalnie i na FV za 1500 PLN. Do 1Z kupowałem w tym samym miejscu za 1400 PLN.
  4. Dzięki Panowie :th: Ciekaw tylko jestem, czy po założeniu nowiutkich korekcje pójdą jeszcze bardziej w stronę zera ... :gwizdanie:
  5. http://www.planetsecurity.pl/vag/Zamiana%20wtryskow%20-%2020080319.pdf ?
  6. baskecior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Letnie ogumienie noszę od połowy lutego i nie narzekam Dziś było ciut ślisko , ale różnica niewielka, nie wiem o co to bicie piany
  7. Niestety wygląda mi to na uszkodzenie ECU lub (jak ktoś wpomniał) kosmiczny c*p tunink ... Panowie - co ma wspolnego źle napisana mapa / uwalone ECU do EGR`a ? Koledze sugeruję podmianę ECU , wzglednie wizyte u chiptunera i wgranie oryginalnej mapy.
  8. Piotr ma rację. Wystarczy zapiąć VAG`a aby pojawił się bład czujnika świateł STOP`u.
  9. baskecior odpowiedział(a) na eve6 temat w 1.9TDI
    3,2 mm średnica wewnętrzna - wężyki elastyczne.
  10. Daj jeszcze logi z 008. Chciałbym zobaczyć , czy pompa poda tyle paliwa aby zapewnić prawidłowa mieszankę - powietrza masz dużo ... nie wiem czy za duzo ... Poza tym - logi źle wykonane (logujemy kazdą grupę osobno !)
  11. W B5 `96 kasowanie inspekcji - tylko VAG`iem. 17 - liczniki kanały : 5 6 7 8
  12. Kupuj silnik z gwarancją i koniecznie na fakturę - mozesz wtedy spokojnie reklamować.
  13. Tak. Opisałem to jako funkcja nr 1
  14. Generalnie silniki R4 TDI mają ten sam dół, średnice cylindrów i skoki tłoka. Niemniej chcąc uniknąć niespodzianek w postaci niepasującej pierdółki, sugeruję poszukiwania dołu od R4 TDI montowanego wzdłużnie. Oczywiście święty spokój po zakupie dołu od AFN`a - tego jest zdecydowanie najwięcej w ogłoszeniach - niezwykle popularny silnik.
  15. Moim skromnym zdaniem - powinieneś. Szkoda powstała nie z twojej winy. Nic nikomu do tego jak niski masz zawias.
  16. Sprawdź w adaptacjach w bloku silnika, jaką wartość masz ustawioną. 32768 ?
  17. Elektryczny wentylator spełnia 2 funkcje: - dodatkowego zabezpieczenia na wypadek wysokiej temperatury płynu chłodniczego (jako uzupełniający dla wentylatora opartego na sprzęgle wiskotycznym) - chłodzi czynnik klimatyzacji - załącza się automatycznie po naciśnięciu klawisza "*" na panelu klimatyzacji lub naciśnięciu klawisza"auto". Tylko w tym przypadku będzie działał tak długo jak działa kompresor klimatyzacji.
  18. Spokojnie, jazda na dystansie 600 m. bez oleju nie mogła wpłynąć w żaden sposób na stan silnika, pamietajcie, że pozostał film olejowy na ściankach cylindrów, poza tym to diesel - tłuste paliwo smaruje ścianki cylindrów. Podejrzewam , że od uderzenia o muldę uszkodziłeś zawieszenie silnika/skrzyni i tutaj upatrywałbym problemu. Obejrzyj również dokładnie mocowanie wydechu oraz sam wydech.
  19. Co pokazuje VAG ?
  20. baskecior odpowiedział(a) na Irek41 temat w 1.9TDI
    Dawaj logi ... w przeciwnym wypadku dalsza dyskusja jest pozbawiona sensu, skoro nie wiemy o czym dyskutujemy ...
  21. Przyjrzyj się N75, i katalizatorowi - turbina fatalnie pompuje od dołu. Pełne napompowanie powinieneś uzyskac już przy ok 1850-1950 rpm. U ciebie - niestety dopiero przy 2500 rpm.
  22. Przy 2570 nie będzie jeszcze notlaufa - ostatnio miałem AFN`a , który przeładowywał do 2580 i jeszcze nie wchodził w tryb awaryjny.
  23. Wszystko masz w najlepszym porządku.
  24. Na naklejce we wnęce koła zapasowego masz nadrukowany kod silnika.
  25. Pasek , jeśli miałby przeskoczyć to tylko w fazie rozruchu, kiedy obciążenie jest największe. Nie przyjmuję takiego tłumaczenia. Robotę spaprał poprzedni mechanik, źle dokręcając koło zębate lub nie kontrolując jego stanu / mocowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.