Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Nie widzę problemu żebyś opisał jak to sie robi i jak to wszystko wygląda,nikt nie chce kupować kota w worku. OLO_GDA troche sie zagalopowales ze stwierdzeniem ze walki nic nie daja.
  2. Bo zardzewiało i się przykleiło,mów do słupa a slup jak d*pa.
  3. Rozumiesz co sie pisze do ciebie? Odkrec kolo sruby centralnej nie musisz,jak zdejmiesz kolo to i oslona zejdzie.
  4. Nie musisz odkręcać tej śruby żeby zdjąć kolo.
  5. Wyjmij gruszke,rozkrec sztange tak ze przy zakladaniu chowa sie od 1-2mm cala filozofia do ustawienia. Cos nie tak z forum zmienia mi słowo p o l i t y k a w szambo.
  6. W katalogu napisali ze jest mocniejsze? Ja upieram sie przy SAC.
  7. Jak jest nowy dobrej firmy to nie ma czym się przejmować.
  8. 4max jes robiony z chyba koncentratu firmy BASF,moze dlatego napisali g12+.
  9. BKE ma SAC i tarcze 228,Twoja możesz zregenerować u Radzichowskiego na okladzinach luka bo takie montuje docisk uzywany przeszlifowac i masz tanim kosztem dobre sprzęgło. Oczywiście nowe łożysko dociskowe i prowadzące.
  10. Oosobiscie podebrał bym sprzęgło SAC z czegoś,zamiast wzmocnionego docisku z 2 sprężynami bo to sie nie sprawdza w codziennej jezdzie.
  11. Oslona gumowa spidana wytrzyma max 2 lata,plastikowe wytrzymuja 15.
  12. Jeżeli ma regulacje,to wciskasz pedał wypychasz czujnik do dołu puszczasz i ustawia się we właściwe położenie.
  13. Jaki sens jak on sie mechanicznie nie rozni. Jak chcesz koniecznie to do przekladki miska i smok pompy.
  14. Trzeba by bylo pociągnąć mały moment na wyższe obroty. Spanky bedzie cod dlubane przy tym silniku jeszcze?
  15. Lemy z kompletow maja takie wlasnie tuleje,brak na wahaczach zeszlifowanych znaczkow inna partia produkcyjna. Kupowane pojedynczo maja tuleje z plastikami.
  16. Powiedz lepiej ile samo przerobienie? Do 11 trzeba mocowanie zmieniac wtyczke i nigdy nie wiadomo co sie kupi.
  17. Filmik mnie nie interesuje jak juz to log vaga.
  18. 1.8T robi 100 na 2 biegu a to spora roznica.
  19. Raczej nie realne,w 200KM Passacie vagowane 0-100 jakies 8.3-8.5,wiec tutaj 9 ze sporym hakiem będzie dobrym wynikiem.
  20. Robiłeś korektę bipow pod te pompki?Jeżeli nie to tu może tkiwc problem. Jam mam rozwiert z 1.9 na 2.0 i pali elegancko tak samo jeździ.
  21. Przede wszystkim powinni zalegalizować maryske,wtedy ludzie nie koimbinowali by z tym syfem jakim sa dopalacze.
  22. Tez mi sie tak wydaje,nie widze oryinalnych nakretek z kapeluszami.
  23. Nie musisz,wystarczy ze ja wiem.Nie będę nic opisywał bo nie mam na to czasu ani chęci zresztą nie ma czego. Wypowiadasz się w temacie a nie nawet wiesz jak obie jednostki wyglądają,podpowiem ci wyglądają tak samo różnią się tłokami i korbowodami,chłodnicą oleju o pompkach nie wspominam bo w obu przypadkach było kilka rodzai. Nie wyskakuj mi ze swapem AHU na AWX bo tamte silniki różnią się praktycznie wszystkim. Nie rób chłopakowi melika w głowie bo ATJ nie kupi w normalnym stanie,AWX bedzie w tym samych pieniądzach nowszy i mocniejszy. Kończę to OT bo do niczego to nie prowadzi.
  24. Jak bym nie robil to bym sie nie odzywał ,wszystko pasuje, ale widzę jak wszędzie to i tu teoretyków nie brakuje co nie maja pojęcia o czym piszą ale gdzieś słyszeli. Tego nawet nie można nazwac swapem,to zastąpienie serca nowszym. Wez przemysł co piszesz zanim ktoś ci pojedzie ze opowiadasz herezje. Wkladaj kolego AWX,zawsze to bedzie nowszy,mocniejsze tłoki i korby zniosą więcej.
  25. Napisalem co moze nie pasowac reszta p&p nie widze ty zadnych kosztow nie przewidzianych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.