Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Ja Lm kupuje w IC taniej mam niz u niego.
  2. Kto jest wogole?
  3. Od czego jest kolektor wydechowy?
  4. W b6 lozysko jest przykrecane,ale jest tez wcisniete nie wiem cyz bez prasy sie obedzie.
  5. Nie wazne ze mial 152,zaklada sie rolke nowego typu i pasek na 153 zeby.
  6. A my czekamy na loga Jarola.
  7. Kupujac pompe ruvila napewno nie znajdziesz tam skf,slyszalem ze najczesciej pakuja dolza.
  8. Graf tylko metalowe,zakladam tego troche zadnej reklamacji.
  9. Graf made in italy,identyczny odlew jak HEPU a tańsza o polowe. Ruvile ze swoim plastikowym wirnikiem nie posłuży za długo.
  10. W skrzyni od 2.5 dluzsze sa tylko biegi od 3 lub od 4 w wzwyż. http://www.dieselschrauber.de/GKB.html
  11. Pomierz teraz swojego zobaczymy jakies sa roznice.
  12. Policzmy wiec: Maly ic ma 7 żeberek,żeberko wysokie na 8mm szerokie na 65mm 8mm x 65mm x 7 = 3649mm rura na zewnątrz 57 w środku jakieś 50 25x25x3.14= 1962mm Seryjny 14 żeberek,żeberko 65 szerokie wysokie na 6 = 5460 Pod 200KM brałbym większy. Kumpel ma 165 W Passacie nie ma raczej możliwości zamontować to inaczej
  13. Narazie nie widac tego w logach,wiec delta Wisły i amazonki mnie nie interesuje. Delta t sam sobie oblicz,masz pojemność i doładowanie. Zdecydowałem się na mały bo najłatwiej go upchać. Rogal miał coś większego,jeździ teraz w passacie Majcina i temp wynosi:
  14. Nie wiem czy jest sens płacić za ic z outlandera 300zl później motać się z mocowaniami. Ja mam ten najmniejszy, przy doładowaniu 1.5 bar i temp 17st w dolocie miałem na maksa 38st. Byly rogalowy na oko jakieś 3 razy większy przy doładowaniu 1.7bar i temp zew 10st w dolocie wynosiła około 30-35. Wiec jezeli mówicie o wydajnosci poprosze o fakty,a nie mity.
  15. Mcpherson charakteryzuje sie tym ze sprężyna zamocowana jest na amortyzatorze,i to jest właśnie owa kolumna.
  16. A to na ostatnim zdjęciu to co ksiądz?
  17. Powiedz lepiej kiedy mody pójdą w moc.
  18. Tak to jest jak zawory sie urywaja od zlego AFR
  19. A ha nie wiedzialem ze wymiana drazka to latwizna.
  20. Moze tym ze ta cala kupa.eu sie rozpada wymiera jak kiedyś dinozaury. Moze to pierwszy krok żeby przeprosić sie z prezesem i polaczyc kupe z klubem.
  21. Pisz do jaruckiego ma komplet pod wentylowane tarcze. Nie wiem czy zacisk podpasuje na pewno jarzmo jest inne.
  22. Przycinajace sie kierownice,reszta zdrowa synchronizacje ladnie stoi na 1.7 mozna wiec ustawic na 0 -0.5
  23. Podpora prawie pasuje z BMW e34.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.