Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
Ja Lm kupuje w IC taniej mam niz u niego.
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
Kto jest wogole?
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Od czego jest kolektor wydechowy?
-
[B6 AVB] Wymiana łożyska w przednim kole (strona kierowcy)
W b6 lozysko jest przykrecane,ale jest tez wcisniete nie wiem cyz bez prasy sie obedzie.
-
[B5 AEB] Pomocy jaki rozrząd ile zębów 150, 152 czy 153
Nie wazne ze mial 152,zaklada sie rolke nowego typu i pasek na 153 zeby.
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
A my czekamy na loga Jarola.
-
[B5 1Z] Padła pompa wody 1.9Tdi Jaką wybrać taraz?
Kupujac pompe ruvila napewno nie znajdziesz tam skf,slyszalem ze najczesciej pakuja dolza.
-
[B5 1Z] Padła pompa wody 1.9Tdi Jaką wybrać taraz?
Graf tylko metalowe,zakladam tego troche zadnej reklamacji.
-
[B5 1Z] Padła pompa wody 1.9Tdi Jaką wybrać taraz?
Graf made in italy,identyczny odlew jak HEPU a tańsza o polowe. Ruvile ze swoim plastikowym wirnikiem nie posłuży za długo.
-
[B6 AWX] Wymiana skrzyni na 6 biegów
W skrzyni od 2.5 dluzsze sa tylko biegi od 3 lub od 4 w wzwyż. http://www.dieselschrauber.de/GKB.html
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Pomierz teraz swojego zobaczymy jakies sa roznice.
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Policzmy wiec: Maly ic ma 7 żeberek,żeberko wysokie na 8mm szerokie na 65mm 8mm x 65mm x 7 = 3649mm rura na zewnątrz 57 w środku jakieś 50 25x25x3.14= 1962mm Seryjny 14 żeberek,żeberko 65 szerokie wysokie na 6 = 5460 Pod 200KM brałbym większy. Kumpel ma 165 W Passacie nie ma raczej możliwości zamontować to inaczej
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Narazie nie widac tego w logach,wiec delta Wisły i amazonki mnie nie interesuje. Delta t sam sobie oblicz,masz pojemność i doładowanie. Zdecydowałem się na mały bo najłatwiej go upchać. Rogal miał coś większego,jeździ teraz w passacie Majcina i temp wynosi:
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Nie wiem czy jest sens płacić za ic z outlandera 300zl później motać się z mocowaniami. Ja mam ten najmniejszy, przy doładowaniu 1.5 bar i temp 17st w dolocie miałem na maksa 38st. Byly rogalowy na oko jakieś 3 razy większy przy doładowaniu 1.7bar i temp zew 10st w dolocie wynosiła około 30-35. Wiec jezeli mówicie o wydajnosci poprosze o fakty,a nie mity.
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
Mcpherson charakteryzuje sie tym ze sprężyna zamocowana jest na amortyzatorze,i to jest właśnie owa kolumna.
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
A to na ostatnim zdjęciu to co ksiądz?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Powiedz lepiej kiedy mody pójdą w moc.
-
[ALL B5] Parówa
Tak to jest jak zawory sie urywaja od zlego AFR
-
[B5 ADR] Jakie wtryski do A4 1.8 125KM ADR
Ja bym zalozyl 0.216
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
A ha nie wiedzialem ze wymiana drazka to latwizna.
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
Pewnie ze moze.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Moze tym ze ta cala kupa.eu sie rozpada wymiera jak kiedyś dinozaury. Moze to pierwszy krok żeby przeprosić sie z prezesem i polaczyc kupe z klubem.
-
[B5 ADP] Zmiana tarcz z niewentylowanych na wentylowane-pytanie.
Pisz do jaruckiego ma komplet pod wentylowane tarcze. Nie wiem czy zacisk podpasuje na pewno jarzmo jest inne.
-
[B5 AWX] Prośba o analizę logów
Przycinajace sie kierownice,reszta zdrowa synchronizacje ladnie stoi na 1.7 mozna wiec ustawic na 0 -0.5
-
[B5 AAH] Podpora wału
Podpora prawie pasuje z BMW e34.