Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Daj sobie spokuj z chipami z allegro i pojedz to dobrego fachowca.
  2. NK to raczej dobra firma i mysle ze raczej porównywalna do Luk,Sachs,Valeo.
  3. Raczej powinno.
  4. Pewnie włączyłeś zapłon na odłączonej poduszce.
  5. Ostatnio jeździłem golfem2 1.6TD,i podczas jazdy turbawka jakby nie działała.Wiec zdjąłem przewód od turbiny do kolektora przygazowka a ta dmucha ze prawie głowę urywa.Przejazdzka nr.2 i turbawki wogole nie czuc.Pozniej jezdzilem innm Mk2 i tam wyraznie turbina byla i dzialala.Wiec w taki sposób na pewno nie da jej sie sprawadzic.Wiec vag i logi.
  6. Mnie intryguje firma MEYLE,chociaż samych wahaczy nie widziałem,ale inne elementy zdarzało mi sie montować i muszę przyznać ze jakość wykonani na moje oko bardzo dobra.
  7. A skad zassac jakies programy do tego?
  8. Zrob jakies zdjecia.
  9. Bo te silniczki chrzania sie w co drugim aucie,a mozna je kupic w ASO tylko.
  10. Jezeli jest to podobnie skonstruowane jak w B5 to porażka.
  11. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale recyrkulacja spalin jest po to żeby wydzielało sie mniej trujących związków w spalinach.Wiec chyba nic sie nie stanie po zaślepieniu.
  12. Kolo zamachowe(dwumasowe) nowe?
  13. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam CX w cenie 50zl bo akurat nie mieli innego,oryginalnie siedzialo FAG,napewno godne polecenia sa SKF,a te nonemy z allegro odradzam.
  14. Ale oftopa zarzuciliście.Mialo byc o czipach a nie o opornikach z allegro w cenie czipsów.
  15. A ja to mysle o tych: http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=879&t_id=99&d_id=66486
  16. Mi sie wydaje ze ktoś tam smarował gwinty na śrubach.
  17. Wogole rakieta,pali mniej niz 5 i lata ponad 200 :shocked:
  18. A ja podejrzewam ze sie stopil.
  19. NGK nie polecam z doświadczenia.
  20. Nie widz tu nic dziwnego,oprócz tego ze kat sie porostu skończył.
  21. Czy AFF ma na obudowie napis oryginalny TDI czy tylko Di,i wogole czym sie rozni optycznie od 1Z/AFN?
  22. W mastersie podobno sprawdzaja przyrost.Tylko nie wiem czy na zyczenie czy zawsze po tunie.
  23. Widze ze nie bardzo umiesz znaleźć kabel a mi mówisz ze ja coś zle podłączyłem?Ponadto dzwoniąc do kilku sprzedawców sami mi odradzali te co podlacza sie do kontrolek.Wiec kupiles szmire i tyle. Nastepnym razem kup to http://www.allegro.pl/item203614307_automatyczny_wlacznik_swiatel_czasowy_zobacz.html
  24. Masters tunning twierdzi ze da sie zrobic 138KM i 201Nm http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm
  25. A ja ci powiem ze kupiles szmire. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10934.msg134714#msg134714

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.