Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[B6 AWX] Gumowe podkładki po pokrywe silnika
zobacz moze cos sie przyda
-
[ALL B6] Zegary z kolorowym fisem 1.9
oto chodzi ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
melduje sie
-
Siłownia
no i wazne tez chciec bo jak to sie mowi ' z niewolnika nie ma pracownika" Ja to podziwiam ludzi ze maja taka zajawke te diety, treningi itp itd :> Ja osobiscie wole isc na melanz
-
[ALL B7] Numer obudowy lewarka
oto chodzi ??
-
Spoty Olsztyńskie
zycie a blacharze i mechanicy zacieraja rece
-
B6 DIVISION
Pierr... vaga zostan TAP MADL
-
B6 DIVISION
czemu te zdjecie takie małe cos sie nie chce powiekszyc 1szy raz widze takie cos Grzesiek a Ty masz u siebie wentylacje stołkow czy cos takiego ??
-
Muzyka w naszych autkach
PeWeX - Dziunia
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
Tez kiedys miałem problem z katem albo check albo na czerwono w kodach gotowosci (READINESS) i 2 lambda była nowa W serwisie mowili ze kat moze byc zalany paliwem i ze trzeba furke troche przypalowac :gwizdanie: troche pokatałem i jak narazie spokoj
-
Spoty Olsztyńskie
siema RÓŻOWIUTKI patrzcie jak to ładnie by wyglądało Zaleczeq jak słitaśnie :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Własnie kurw.. co to ma byc ja sie pytam gdzie byli rodzice ?? tak byc nie moze pozabierac te kolorki i oddac mi i Adrianowi to było po 1 po 2 Marian daj fotki po 3 Marian opisz ten zlot majowy po 4 mam takie pytanko jak najwiekszy spamer moze bysmy np za 2 tygle spotkali sie przy hali urani bo teraz szybko sie ciemno robi a tam niby latanie sa ale nie swieca i ciemno jak w d*pie :gwizdanie: całe szczescie ze pojawi sie Maxym ze swoimi swiatłami poliftowymi i zestawem hid to oswietlił cała miejscowke
-
Spoty Olsztyńskie
tak własnie patrze ze chyba od nas mało co kto pojedzie bo Kaletka bedzie tydzien wczesniej takz e zalezy jak z kasa bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez bede tak ok 21 bo ze streetu lipa w połowie 3ki dopiero trakcje łąpie
-
Spoty Olsztyńskie
ja jednak bede cieszycie sie ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ty Monika, Marek, Maxym i moze Adrian aaa i moze gruby wpadnie tak o 23
-
Spoty Olsztyńskie
ja Ci poszydze z kolegi ale ze scignaka nici bo pogoda nizbyt trakcji bedzie brak a co do mojej przegranej no to wiesz raz sie wygrywa , raz przegrywa takie zycie ale liczy sie fun :evil: ale raczej przy S4, cuprze R, typeR, to nie mam czego szuakc
-
Spoty Olsztyńskie
Ogien w szopie i do przodu
-
Spoty Olsztyńskie
takie zycie street nielegal wazniejszy
-
Spoty Olsztyńskie
mnie na bank nie ma :gwizdanie:
-
Siłownia
o tych nogach to prawda wiekszosc takich osiedlowych sterydziazry zapomina o nogach a pozniej dostaje 2-3 low kicki i lezy na glebie albo smiesznie to wyglada u gory rozjeb.. jak dzik po zołedziach a nogi jak wykałaczki
-
Siłownia
Chodziłeś kiedykolwiek na siłownie? Chyba nie, podejrzewam, że gdybyś chodził to wiedziałbyś, że siłownia to nie tylko lepszy wygląd ale i dużo lepsze samopoczucie. Siłownia to nie tylko biceps - to mięśnie grzbietu, mocne nogi itd. Adam luzuj posladki chodziłem tylko rozmowa akurat była o sterydach a nie o samym uczeszczaniu na siłke. Osobiscie tez chodziłem dla lepszego samopoczucia. Tylko mieszkajac na blokowisku i gdzie wiekszosc z osiedla uczeszczajacych na siłke z d*py za przeproszeniem ma sito no to sory Ja nie mowie ze kazdy kto chodzi na siłke ma byc zaraz jakis duzy i brak koks Patrzac po swoim osiedlu widze ze wiekszosc kujacych robi tzzw zestaw dyskotekowo-plazowy czyt. klata-bic-tric
-
Siłownia
nie no skoro masz z tego satysfakcje to spoko nikt tu nie powinien matkowac bo to nei ma sensu
-
Siłownia
Iro walisz cykle to twoja sprawa kazdy ma prawo wyboru:) bierzesz koks ale co z tego masz ?? no chyba ze masz jakas prace ze potrzebna Ci jest siła fizyczna albo jakis sport silowy [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________Czy moze poprostu chesz byc duzy