Treść opublikowana przez ksiadz99
-
Czy jazda raz na LPG raz na benzynie szkodzi ?
Mam zamiar niedlugo kupic nowe autko z duzym silniczkiem i naprawde bardzo nie chce go gazowac, ale z drugiej strony jak pomysle o kosztach w dluzszej trasie to az mnie sciska.. a w trasie jestem dosc czesto. Wiem ze najrozsadniej byloby pozostac przy dieselku, ale mam fioła na punkcie tego auta i musze je miec.. I teraz moje pytanie: czy jazda na zmiane - LPG w trasie a benzyna na krotszych odcinkach i w miescie - ma jakies negatywne skutki dla silnika i dla instalacji lub innych elementów..? oczywiscie jezeli sie zdecyduje na LPG to bedzie to jakas porządna sekwencja
-
[ALL B5] Wymiana samych amortyzatorów czy sprężyn też
225/45
-
[ALL B5] Wymiana samych amortyzatorów czy sprężyn też
wlasnie wrocilem ze stacji kontroli.. amory wyszly: przod 55 i 59% tyl 61 i 63% to sie kwalifikuje na wymiane?
-
[ALL B5] Wymiana samych amortyzatorów czy sprężyn też
Moja A4 zaczela sie wozic jak stara lampucera od kiedy zalozylem 17"... kocie łby - masakra! przejade pod kątem przez prog a ona sie trzesie jak galareta.. wszystko stuka wali i mnie wkurza amory mialy mala sprawnosc juz pol roku temu na badaniu technicznyn, nie pamietam ile % ale facet powiedzial ze trzeba sie zastanowioc nad wymiana, a to bylo przed zalozeniem 17", tak wiec biore sie za nie i za luzne wahacze. najprawdopodobniej wsadze MTS tylko pytanie czy razem z nowymi sprezynami czy bez? Cena nie duzo wyższa, ale -40mm to dla mnie za nisko bo zbyt duzo jezdze po nieciekawych drogach i parkuje w dziwnych miejscach.. a do tego jeszcze ten problem z osiadajacym tylem. Czy oryginalne sprezyny podejda bez problemu do MTS? czy one tez sie mogly zuzyc i warto je wymienic?
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
ja nie rozumiem w czym problem.. czy wlaczenie swiatel przy uruchamianiu samochodu jest takie trudne? czy naprawde zwolennicy obalenia tego nakazu nie uwazaja ze ciemne auto w lesie z zapalonymi swiatlami jest duzo lepiej widoczne niz to ze zgaszonymi? ja jestem jak najbardziej ZA swiatlami 24h a swoja droga to rozbroil mnie kawałek o tym jak to nasze panstwo zarabia na hektolitrach spalonej przez swiatla benzyny :naughty: :naughty:
-
Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6
no no takich pozytywnych opinii sie nie spodziewalem na temat tego żabojada :> tylko zal rozstawac sie z moja srebrna strzalka
-
Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6
do mnie 407 w coupe jakos nie przemawia i na pewno nie ma "tego czegos" co ma 406.. juz bym chyba wolal sedana
-
Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6
dzieki za ten skan z top gear to forum juz znam, niestety pod wzgledem ilosci i jakosci informacji jakie tam mozna znalezc nie dorasta do jajek naszemu forum
-
Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6
dokladnie boje sie tylko gazowania bez tego to nawet nie ma o czym mowic ale ten dzwiek V6
-
Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6
byly dwie wersje 192 i 207 KM zaleznie od rocznika.. 98 jeszcze lepiej
-
Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6
co myslicie o tym aucie? ja jestem na nie napalony od kiedy tylko je pierwszy raz zobaczylem.. i wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze to francuz silnik oczywiscie do gazu bo kogo stac na lanie pb95 do tego smoka.. te niecale 200KM musi ladnie gnac
-
[B5 ARJ] Dystanse od tokarza
pierscienie centrujace byc musza bo na nich "wisi" felga.. sruby tylko ja na nich trzymaja.. teraz kwestia jakie masz felgi, zeby dobrac srednice pierscieni, ale patrzac na to trefne ET56 to stawiam ze to ori od A3 sportback.. tokarz musi ci tak wyciac dystanse zeby piasta w nie wchodzila bez luzow, natomiast wystajacy z dystansow pierscien musi miec identyczna srednice co piasta czyli 57,6mm albo jakos tak, nie pamietam i rowniez musi ciasno siedziec w felgach.. ja bym tego nie zlecal tokarzowi tylko kupil gotowe od kogos kto sie na tym zna.. pamietaj ze bedziesz musial jeszcze kupic sruby dluzsze o grubosc dystansow a jak sie upierasz to mozemy sie umowic gdzies w olawie lub we wro to sobie obejrzysz jak to wyglada
-
[ALL B6] 245/40/18 do A4
235 ale nie 245..
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
z taka akcja to nalezy uderzyc do ciezarowcow.. God bless Lukoil
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
tak jechalem, dlatego sie wypowiadam
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
tyle razy juz byl ten temat poruszany ze az szkoda gadac.. frytki, muł, uje*ane wtryski z tego co pamietam i kilka zlotych w kieszeni
-
nawałnica - trąba powietrzna nad dolnośląskim
w miejscu gdzie chce stawiac garaż leży wlasnie pol ogromnego kasztanowca.. dobrze ze sie nie pospieszylem z budowa
-
nawałnica - trąba powietrzna nad dolnośląskim
Jak tam koledzy wasze dachy? W Legnicy na moich oczach łamało drzewa, dachówkami waliło ze wszystkich stron a smietniki latały w powietrzu.. w ostatniej chwili przestawiłem A4ke ratujac ja przed dachowkami, ławami kominiarskimi i innymi dziwnymi rzeczami.. gdyby wiatr wiał w inna strone to miałbym na dachu wieloletniego kasztanowca... niestety nie wszyscy mieli tyle szczescia, pelno przywalonych aut widzialem na ulicach.. jedni załamani inni uhahani z piłami w rekach szykują sobie drewno na opał
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
dobre gastro w dobrej lokalizacji to jest to
-
[ALL] Brak możliwości zrzucenia koła mimo odkręconych śrub
heh ciekawe :> moze dokrec sruby na tyle zeby tylko minimalnie dochodzily i przetocz troche auto w jedna i druga strone?
-
[B7 BLB] kupilem
buahahahaha rolniku przejedz swoja landarą oplowską 400tys km... dobra, to przeciez opel - 300tys km i pogadamy, gdzies kiedys widzialem taka anegdotke: audi ma w znaczku tyle kółek ile setek tysiecy km zrobi bez problemu opel ma jedno i do tego przekreslone
-
Strefa Śmiechu
dosyc stare, jezeli bylo to nie bijcie
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
b5 1. za mało trybów pracy wycieraczek 2. skrzypiacy fotel 3. SI klimatronika 4.!!!!! nagłe silne skoki podczas otwierania tylnych drzwi, bardzo niebezpieczne na parkingu, mozna niezle przywalic
-
[ALL B5] Problem z montażem ori felg CIAG DALSZY!!!! HELP
ja tez mam w felgach ten stozek o ktorym piszesz, ale dystans jak wejdzie do konca to siedzi sztywno.. zrobilem tak 10kkm i jest ok
-
[ALL B6] Zamiennik 225/45/R17
jezeli koniecznie chcesz wezsze i wyzsze to tylko 205/50 i nic wiecej.. bedzie naciagniete ale jezdzic bedzie, spokojnie.. w komforcie nie poczujesz polepszenia ale koleiny owszem, nie beda juz takie glebokie