Treść opublikowana przez ksiadz99
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
cena takiego zderzaka to 617 euro + 285 euro za grill + 40 euro za kratki + 90 euro za shipping a za ten krotki wolaja 450 + 40 + 90
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
łooooo jaaa
-
Strefa Śmiechu
ktos wcisnie kup teraz i bedzie mial problem :>
-
[B5 AGB] Felgi 19" do oceny
ktokolwiek a ty nie masz juz standardowo obnizonego zawieszenia? S4 przeciez juz z fabryki delikatnie posadzone wyjezdza
-
Strefa Śmiechu
http://wyczaj.to/F92l
-
[ALL] MIO MOOV 500 - opinie
jest tez dostepna aktualizacja miomapy z maja br.
-
[ALL] MIO MOOV 500 - opinie
podobno smigaja sdhc 8GB.. doczytaj gdzies na forum.. sam chce kupic ta navi ale nie ma wyjscia sluchawkowego.. nagralbym muzyke na karte i puszczal do radia przez aux, analogowo bo analogowo ale zawsze jakis dodatkowy bajer
-
[ALL] O co chodzi z blokowaniem aut osobowych przez TIRy na autostradzie?
blokuja zeby nie podjezdzac po 50cm tylko jak sie zrobi miejsce to wtedy podjechac rozsadniejszy kawalek.. mozna sobie zgasic silnik i czekac, oszczedzasz paliwo, samochod i lewa noge..
-
Lark 43.1 vs. Mio moov 500
Ktora navi byscie wybrali? http://www.allegro.pl/item640829429_nawigacja_gps_lark_43_1_mapamap_real_3_d.html http://www.allegro.pl/item645412534_mio_moov_500_pl_4_7_odblokowana_warszawa.html Lark kusi ceną i ma zlacze sluchawkowe, ale minimalnie mniejszy ekran. Oba odtwarzają filmy i muzyke, na oba mozna wgrac dowolne mapy.
-
[ALL] MIO MOOV 500 - opinie
nie ma chyba zestawu glosnomowiacego bluetooth do telefonu, dla niektorych to moze byc wazna funkcja[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 01:02_________________________________________________na tej aukcji co pokazales jest wersja z 32 MB ram a wystepuja takze z 64 MB.. roznica znaczna i nalezy szukac tych drugich
-
[ALL B5] Czy można założyć koła z oponami 245/40/18 ?
kwestia jeszcze czy jezdziles po Polsce czy po Holandii? :> mnie jadac koleinami lub manewrujac na parkingu szlag trafia a mam "tylko" 225... przemysl to jeszcze raz zebys nie zalował tych 245
-
Znaczenie ET Felgi
a ja mam najtansze z allegro i sobie bardzo chwale, zero bicia, idealnie wyciete otwory.. jak ktos sie tym zajmuje na codzien to w dystansach nie ma wielu rzeczy ktore mozna zapsuc, wazne zeby nie kupowac dystansow robionych przez kolege w garazu
-
Gdzie ubezpieczenie ?
pakiet czy obowiazkowe? jak obowiazkowe to HDI i taniej nie bedzie, ale oplaca sie wziac na rok bo przy ratach polrocznych doliczaja 10%.. a co do pakietu to ci nie powiem
-
Znaczenie ET Felgi
hej czy do B6 z obnizonym zawiasem wejdzie 18x8,5 ET30 235x40 i nie bedzie trzec?
-
[ALL B6] Dystanse a komfort ?
no jakos u mnie, gdybym mial obnizona zawieche to mozliwe ze tarloby juz teraz bo kolo konczy sie tak samo jak blotnik, a co dopiero przy dystansach 20mm
-
[ALL] Czy ori 15 będą pasowały ?
lepiej kolpaki
-
[ALL] Czy padnięte łożysko w przednim kole może ściągać auto ?
Witam wiecie czy walniete łożysko moze znosic auto na ktoras ze stron? jakies opory w toczeniu kola czy cos podobnego?
-
[ALL B6] Dystanse a komfort ?
na przodzie przy takiej feli i oponie bedzie za szeroko
-
[ALL B6] Dystanse a komfort ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t75756.0.html;highlight=ksiadz99 ale nie wiem czy zobaczysz tutaj to co chcesz zobaczyc, zdjecia nie byly robione pod tym katem
-
[ALL B6] Dystanse a komfort ?
17mm przod 20mm tyl i gwarantuje ze bedziesz zadowolony.. nic nie wystaje, nic nie ociera i wyglada bardzo dobrze a opony i felgi mam takie jak ty 225/45 17x7,5 ET56
-
[ALL B6] Dystanse a komfort ?
pewnie fele od A3.. ja przy takim ET wsadzilem 17mm przod i 20mm tyl i powiem ci, ze z tylu moglyby byc jeszcze ciut wieksze, przod za to idealnie, wieksze moglyby juz wystawac.. ale z tez nie ma co przesadzac, zeby czteroslada sobie nie zrobic
-
[B6 AWX] Alu 18'' 225/40
napisalem ze m.in.... s-line mial standardowo chyba taki wlasnie rozmiar, na pewno nie zmieniali licznika w s-line, te komplety kol sa ze soba zamienne
-
[B6 AWX] Alu 18'' 225/40
jezeli dobrze kojarze to do B6 byly standardowo m.in. 225/45/17, skoro ty masz 225/40/18 to wg kalkulatora opon twoj predkosciomierz pokazuje o 0,5% wyzsza predkosc niz na tamtych kolach.. czy to odczuwalna roznica to juz sam sobie odpowiedz
-
[ALL] Dystanse 10mm bez pierścienia centrującego. Będą biły?
no to nie ma sie co dziwic, ktos ci sprzedal plasteline.. przy 15mm ja tez mam pierscienie centrujace ale przy 10mm sie nie robi
-
[ALL] Dystanse 10mm bez pierścienia centrującego. Będą biły?
Cuber ale to byly dystanse 10mm ? Ja wiem ze do 10mm nie daje sie pierscieni bo to jest jak na moje niewykonalne. Tzn piasta bez zalozonego dystansu jest na pewno dluzasza niz 10 mm wiec jak nalozymy dystans 10mm to bedzie on dzialal jak podkladka pod srube, kawalek piasty nadal bedzie wystawal i spelnial funkcje "pierscienia centrujacego". Nie da sie nalozyc pierscienia centrujacego na piaste bo maja takie same srednice, no tak czy nie? Pierscien centrujacy w dystansie stosuje sie jako przedluzenie piasty. Co do srub to maja byc dluzsze od ori o grubosc dystansu