Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Widzisz jak chcesz to potrafisz
-
[ALL B7] Sprężynka w tylnej wycieraczce
Kup nową , jak sprężynka nie jest zamocowana to nie będzie dociskać wycieraczki do szyby.
-
[ALL B6] Jaki kolor siłowniczka
Dzięki wielkie za podpowiedź. Ułatwiło mi to zadanie . Wcześniej szukałem ale jakoś chyba słabo bo nie znalazłem . Świetna instrukcja
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Przecież wiem . Lepiej żartować jak chorować :gwizdanie:.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pewnie że lepiej :oklaski:.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Bez przesadyzmu ,średnio 130 /h
-
[ALL B6] Jaki kolor siłowniczka
Jeżeli ktoś wie jaki kolor ma ten siłowniczek od klapy to proszę o podpowiedż 01809 - Actuating Motor for Temperature Flap; Left (V158) 41-00 - Blocked or No Voltage
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Szukam wspólnika do pokoju . Jak ktoś będzie sam to czekam na odzew.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Mój rekord to z Dover do Olszyny . Fis pokazywał że jeszcze zostało na 90 km. ale nie ryzykowałem .
-
[ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
Niestety z tego co czytałem to nie wytrzymuje 200 tyś.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Mnie nie masz szans dojść na autostradzie w niemcowni :gwizdanie:. Maszyna idzie na pełnych obrotach. Coś mało km robisz na zbiorniku . Mam rodzinę w Hannover . Bardzo dobrze znam tą trasę Hannover -Wrocław.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik to super , ustawimy się na M62 i pojedziemy razem. Ja jadę sam , moja nie chce . A co u Ciebie ?
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
A4 dostaliśmy w spadku po niemiaszkach :> . Wytrzamała bez remontu 60 lat . Teraz nowa po dwóch latach jest do remontu .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Paweł to najlepsze zaproszenie jakie widziałem . Podaj więcej szczegółów takich jak hotel , adres pubu, miejsce spotkania itd. Chętnie zobaczę Twoją uśmiechniętą maskę.Jestem w stałym kontakcie z Zygim , ale tutaj info też przydatne.
-
[ALL B7] Pobór prądu
Moja stała miesiąc bez odpalania i nie miałem problemów z akumulatorem.Alarm pewnie nawet w stanie czuwania pobiera trochę prądu. Może akumulator już ma dosyć .
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
Bardzo przydatne . Czeka mnie czyszczenie turbiny , więc taki opis i foto-story jest pomocne.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zestaw naprawczy gaźników. Chyba będę jeszcze musiał kupić zestaw naprawczy rozrusznika . No cóż żeby było dobrze najpierw musi być żle. Motroek kupiony na E-bay.Nie wyszło żle. To Limited Edition.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czekałem tydzień , nie jest źle. Faktycznie Dominik ma racje , możesz założyć dwa , po jednym z każdej strony i ori. Jest gdzieś opis takiego modu ale w B7. to i w B5 tak samo.Maciek thanks .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Szkopek co tam u Ciebie kolego jak Twoja Niunia A4 . Ja zakupiłem Yamaha Virago XV 1000 i teraz ona pochłania mój czas .Wersja USA i to co potrzebuje to kupuje u nich .
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Szału nie było . Dobrze że wygrał z tym tancerzem , ale sam wiele nie pokazał.
-
[ALL B6] Problem z wentylatorem audi a4 b6-chodzi non stop
W moim przypadku przekażniki poszły do wymiany. Problem znikł definitywnie.
-
[ALL B6] Problem z wentylatorem audi a4 b6-chodzi non stop
Przerobiłem to. Miałem wodę w ECU . Jak przyszedłem do auta rano to miałem włączony wentylator chłodnicy. Akumulator był rozładowany i auto nie odpaliło. U mnie ktoś kiedyś odkręcił obudowę ECU ale jej nie zakręcił i to było powodem dostania się tam wody.Poszły mi trzy przekażniki.
-
[ALL B7] Łańcuch pompy olejowej
W tamtym roku kupowałem u dealera Audi we Wrocławiu i były dostępne.
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
Poświęć więcej czasu i zrób to tak jak to należy. Jak pójdziesz na skróty to póżniej będziesz żałował.
-
Ulubione piwo!
Nie wiem jak teraz smakuje Pszeniczne we Wrocławiu w rynku w Spiżu , ale kiedyś było super . Do tego dawali chleb ze smalcem.