Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
Od prawej strony zdejmowałem wlot powietrza , od lewej strony nic.Używałem lusterka bo nie mogłem trafić .
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
Ja nie ściągałem lampy do wymiany żarówki postojowej.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
O... o to jeszcze jedna osłona ok. zobaczymy fotki.[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:37_________________________________________________Osłony zamówione .Dzięki koledzy .
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
Wyjąć postojówkę z lampy nie jest łatwo ale da się , siedzi ona na wcisk . Ja podważałem lekko na boki śrubokrętem i jednocześnie szarpałem i wyszła.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Tomek nie ładnie ,oj nie ładnie, Jaro okazał dobrą wole w stosunku do Ciebie ale Ty odrzuciłeś wyciągniętą rękę .On pokazał wielokrotnie że jest fachowcem a Ty kolego co pokazałeś.... na razie nic . Tym sposobem nie zdobędziesz klientów . Krytykujesz sposób Jaro na zmiane pompy od 1.9 z wywaleniem wałków ,a jest to jednak sprawdzony sposób i nie zawodny.System w BLB jest jednym wielkim shitem więc po co go naprawiać jak jasne jest że tamten sposób leczy ten silnik.Zregenerowne wałki dadzą radę (powiedzmy ) a co z kołem zębatym na wale które nie kupisz nigdzie , co z łańcuchem,napinaczem i całym tym trefnym systemem.Odpowiedż narzuca się sama.
-
[B7 BLB] Wymiana "imbusa" w 2.0 Tdi
Ja pisałem o renomowanym serwisie a nie o garażu pana Władka. Jak masz B7 to masz i koszty . 500 zł super cena tylko czy maja odpowiednie narzędzia :gwizdanie:
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Super dzięki wielkie , chodziło mi głównie osłone na zbiornik spryskiwacza i płynu do wspomagania . Zobaczymy jutro jak i co ,bo pójdę zamawiać.
-
[B7 BLB] Wymiana "imbusa" w 2.0 Tdi
W serwisie VW we Wrocławiu robocizna 2000 tyś.
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
wyslij do mnie wkleje za ciebie Musashi zrób to
-
[B7 BLB] Silnik czasami nie ma mocy, dymi przy przyspieszaniu.
o co chodzi z tym grzechotaniem ? Chodzi o to że jak dojeżdżasz np. do skrzyżowania na dużym gazie i hamujesz biegiem to po wyrzuceniu na luz auto spada z obrotów i klekocze z przodu jakby z wałków wyrównoważających.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Znalazłem tylko to i tak naprawdę to nie wiem o którą chodzi Uświadom mnie proszę i podaj numery do konkretnych osłon [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:00_________________________________________________ Tak to chyba prawda że dla wersji z UK początkowe numery to 8E2
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Nigdy nie próbowałem niczego ze środków odurzających, owszem było winko ,piwko i flaszka ale nic z tamtych rzeczy. Dodam że mnóstwo moich kumpli dawało czadu i jak na to patrzyłem to mnie to przerażało.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Ale jajca ,jestem już przewrażliwiony.Sam wiesz jak zamawiałem osłonę na podszybie to potrzebowałem twój numer VIN bo baran twierdził że do B7 nie idzie i nie ma możliwości zamówienia. Tak czy inaczej proszę o te numery z każdej z osłon, żebym mógł je sobie zamówić.
-
[B7 BLB] Silnik czasami nie ma mocy, dymi przy przyspieszaniu.
To że szarpie przy pewnym zakresie obrotów to chyba jednak wtryski,możesz jeszcze spróbować podociskać wsuwki elektryczne na PD. Spadek obrotów i grzechotanie to cały BLB. Mi pomaga wciśnięcie sprzęgła i przestaje ale naprawdę nie wiem o co chodzi.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
akjam zapytaj proszę o numery wszystkich tych osłon na stronę angielską ,tutaj te ćmoki za diabła nic nie znajda.Jak podałem im numery osłon po stronie Euro i powiedziałem że chcę na stronę UK to myślałem że padnie ze strachu
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Super są te osłony na boku , możesz podać ich numery
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No niestety ceny nie złe , poczekamy chwilkę.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
To jest część elementu tej małej pokrywki od filtra pyłkowego. W tej chwili podklejam to co wyrezałem do całości. Było osobno i się przesuwało. Skleiłem to teraz od góry i wygląda nie zbyt dobrze.Pózniej podkleje to od dołu i wtedy oczyszczę od góry
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Sorki za opóżnienie. Wrzucam fotke jak to wygląda:
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Zlikwidować i jeszcze raz zlikwidować !!!. Młodzi ludzie nie wszystko rozumieją, biorą z głupoty lub ciekawości. Jak mogą to kupić jak dropsy w sklepie to myślą że tak jest dobrze i tak można.
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
U mnie jak jest zimny to pali na dotyk a jak ciepły to trochę dłużej muszę pokręcić.Ponoć tak ma być. Komentarz wyżej dotyczący zatajania posiadanych informacji
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
Vacum pompa ,chodzi o tą pompe z tyłu głowicy ?.Jeśli tak to jej nazwa to pompa tandemowa. Wymieniałem ją ,problem to mało miejsca z tyłu za głowicą.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Mnie też drażniło
-
[ALL B5] Zablokowany zawór uszkodził tłok
Kupowałem dwa razy, jeden BKD 2.0 TDI drugi AWX 1.9 TDI .Może mi się udało bo silniczki pierwsza klasa. Kupiłem po prostu z Ebuya . Popatrz na UK. może prześlą.
-
[ALL B7] Wymiana samych piór? Możliwe ?
to dobrze że ktoś czuwa.