Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[B5 ADR] Chciałbym pożyczyć ściągacz do sprężyn na terenie Wawy i okolic
Zakup ściągaczy do sprężyn to nie zbyt duży wydatek.Jak kupisz to przy tej robocie Ci się już zwrócą.Ponadto już będziesz miał swoje na następny raz.
-
[ALL B6] Co po zdjęciu listw progowych ?
To nie takie proste zdjąć te listwy,a przy zdejmowaniu lubią się połamać.Wtedy będziesz miał kłopot
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak chcesz to mogę zarezerwować Ci ten pokój albo możesz zrobić to sam ,podaje linka do tego hotelu jakby jeszcze ktoś był zainteresowany.http://www.accorhotels.com/pl/hotel-6364-etap-hotel-etap-hotel-bradford/index.shtml Hotel jest prawie w centrum miasta .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pokój dwuosobowy kosztuje 33 funty za dodatkowe 3 fule na osobe można zjeść śniadanie.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jedyne co moge im załatwić to znaczy tym o innej barwie to wyjazd do rodzinnych stron ,w skrzynce.Ten z którym byłem na spocie się z nimi wafluje i to on jest ich miłośnikiem.Ja na sam ich głos dostaje szału :ranting1: :ranting1: :ranting1:. Podjade dzisiaj do hotelu i zapytam o ceny .Na reklamie przed hotelem jest cena 35 fuli ,sprawdze to.Domienick nie prowokuj łącząc mnie z tą zarazą swiatową
-
[B6 AYM] Kiedy trzeba wymieniać wałki
To zależy jaki masz przebieg i w jakim stanie są wałki.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Spróbuj zainteresować kogoś z mediów ,pomysł ok. i może zrobi troche szumu koło tej wpadki Audi.Jak znajdziesz chwile to zajrzyj do tego wątku Brak ciśnienia oleju w BLB.Jest tam kilka fotek co stało się z napinaczem łańcucha.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
11 Lipca i dla mnie jest ok.Propozycja Domienicka jest słuszna .Kto będzie miał ochote to zostanie. Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
-
[B5 AFN] Ciśnienie w układzie chłodniczym
Sprawdż lub wymień korek od zbiorniczka wyrównawczego.W korku jest zaworek i on powinien puścić ciśnienie na zewnątrz,jak jest zepsuty to nie się zaworek nie otwiera i musi któryś wąż rozerwać żeby ciśnienie uszło.Jak Ci silnik zagrzeje złapie wysoką temp.to gdzieś płyn musi wylecieć.
-
[ALL B7] Zdjęcie miski olejowej w BLB ?
Próbowałem znależć tutaj nieautoryzowaną stacje która ustawi zbieżność ,ale nie robią w Audi
-
[ALL B7] Zdjęcie miski olejowej w BLB ?
w UK koszt ustawienia zbieżności w serwisie Audi to wstępny wydatek 150 funtów,przeliczcie to skromnie razy 5.Do tego jak jeszcze będą jakieś problemy to koszt wzrośnie .Roboczo godzina to jedynie 100 funtów, gdyż pani w obsłudze klienta poinformowała mnie że czas przeznaczony na tą usługe to 1.5 r.godz.Jak ktoś ściągnął miske bez odkręcania sanek to prosze o odpowiedż.Czy naprawde tylko jedna osoba to robiła?.
-
[ALL B7] Zdjęcie miski olejowej w BLB ?
Czy ktoś już zdejmował miske olejową żeby dostać się do napędu wałków wyrównoważających.Interesuje mnie co trzeba odkręcić.Czy jak rozbiore przód co i tak musze zrobić żeby się tam dostać to musze odkrecać całe sanki czy wystarczy unieść troche silnik do góry po odkręceniu poduszek.Czy tak wyjdzie miska.Nie chciałbym ruszać sanek bo ustawienie zbieżności w UK w srwisie audi dużo kosztuje.Ile kosztuje ustawienie zbieżności kół w PL? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
-
[ALL B6] Czym pozbyć się lakieru z atrapy ?
Musisz ją pomalować,i tak jak wyżej po zmatowaniu pomaluj podkładem do plastiku.Póżniiej kolor.
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
Tak po rozebraniu okazało się że przyczyną awarii był pęknięty napinacz.Łańcuch latał lużno po zębatce i pompa olejowa straciła napęd a silnik smarowanie.[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:31_________________________________________________Dla tych którzy jeszcze nie zaglądali gdzie jest imbusik i jak wyglądają wałki wyrównoważające wrzucam kilka fotek.
-
[B6 BDH] Przetarty tylni błotnik
Nie trzeba malować całego elementu,jak pomalujesz cały błotnik to z daleka będzie widać różnice na aucie mimo tego jak bardzo będą starać się dobrać kolor bazy.Masz nieduże uszkodzenie i wystarczy pomalować kawałek i potem spolerować .Podjedż do lakiernika on ci wszystko wyjaśni.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tak ,nareszcie moge coś więcej.Jest to bezwzględnie potrzebne jak chce się samemu coś zrobić :thumbup:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Po to jest to forum żeby sobie pomagać nawzajem.Jeden umie to drugi tamto i jakoś sobie radzimy.
-
[B6 BDH] Przetarty tylni błotnik
Bez szpachli może się nie udać,całego elementu wymieniać nie musisz,i malować całego błotnika też nie trzeba.
-
[B6 BDH] Przetarty tylni błotnik
Spokojnie da się to zrobić ,sam się za to nie bierz jak nie miałeś z tymi sprawami do czynienia.Podjedż do lakiernika zostaw autko i odbierzesz że śladu nie będzie.Ceny ci nie powiem bo już pare lat jestem w UK.Jest lekko wgniecione na załamaniu i porysowany.
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
To nie jest sensacja tylko informacja!.Dla tych którzy przebywają poza granicami PL.Zauważcie że imbusik jest w całkiem dobrym stanie ,gorzej z napinaczem.
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
U kolegi u którego wspólnie wymieniliśmy silnik padł napinacz łańcuszka .Pękł w połowie plastik napinacza ,łańcuch zaczął lużno przeskakiwać po zębatkach i pompa oleju straciła napęd.Na szczęście szybko wyłączył silnik i nic się z nim nie stało .Nie zatarł go.W serwisie we Francji rozebrali pół auta .Wyjeli silnik ,skrzynie biegów ,odkręcili sanki od nadwozia i powiedzieli że trzeba wymienić zestaw wałków na system zębatkowy za 3tyś. euro.Naprawde wystarczyło zmienić małą zębatke ,napinacz i łańcuch.Póżniej wrzuce fotki tych części .Srewis go naciągnął na niezłą kase.Ale nie ma tego złego co nie wyjdzie na dobre .Teraz ma BKD i spokój.[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 14:13_________________________________________________Załączam fotki zużytych części i nowych napędu wałków w W/w części kupiłem w serwisie Audi w UK. koszt to 74 funty.Zębatki na wał nie mają i proponują zestaw naprawczy (zębatkowy napęd) za 730 funtów.
-
[ALL] Jak naprawić odwrócony pas bezpieczenstwa ?
Metalowy zaczep pasa możesz odwrócić na pasie.Skręć pas i przesuń po tym zaczep ,odwróci się.Nie idzie to łatwo ale jest do zrobienia.
-
[B5 AHU] Rozrusznik kręci, ale silnik nie odplala
Zależy gdzie będziesz kupował .Po numerze VIN powinni znależć jaki masz rozrusznik.Napisz gdzie jesteś w Anglii,Jak niedaleko Leeds to moge pomóc z tą wymianą.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to super!!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Koniecznie jakieś piwko trzeba golnąć :oklaski:.Tylko tym razem musicie już zostać.Zrobimy piwko ,grilla i jeszcze coś