Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Hmm.. a ja jedną lampe mam taką mleczną jak się pod pewnym kątem popatrzy, pewnie zarówka wcześnijszemu właścicielowi pękła i tak się stało, tak mnie to denerwuje ze szok ale jakoś mam strach rozklejać lampe.
  2. Ja juz słyszałem o takich majstrach co ściągali cały przód do wymiany rozrządu, mam tu na myśli chłodnice wody i klimy a pózniej się dziwili dlaczego im klima nie chłodzi
  3. wymień na nowy, moze zrobić się "kaszka" w obiegu bo te 2 substancje mogą się nie mieszać. Płyn hamulcowy nie kosztuje duzo a jak coś sie stanie to nowa pompa to juz nie wydatek rzedu 100zł
  4. Musashi jak ty coś juz napiszesz to my juz nie mamy co tu robić bo co mamy dodać skoro ty wszystko wytłumaczysz w 1 zdaniu?
  5. Bez sterownika mozesz śmigać bez problemu tylko wiesz ze jaśki nie wyskoczą jak gdzieś przydzwonisz
  6. Ja osobiście nie kupiłbym tych pseudo chromów, moze to i zdaje rezultat ale stanowczo mówie nie Widziałem jak koleś miał wyklejony cały przód w A6 C5 tzn gril, gril w zderzaku i kratki halogenów coś strasznego od tamtego czasu mam do tych chromów dystans
  7. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na skipy temat w 1.9TDI
    Ktoś miał zyłke hazardzisty pęknie albo nie pęknie
  8. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    Na moje tez tak jest A co do oleju to mam tak, ze tam gdzie się kończy to kratkowane miejsce ja mam poziom oleju, no moze milimetr wyzej. A ile powinno być dokładnie? Nie mniej niż to wykreskowane miejsce i nie wyzej tak?? Pytam bo słyszałem juz tyle opini ze hoho Jeśli jest w połowie tego wykreskowanego miejsca to chyba jest ok Tak?? Jutro będzie akcja ściągania strzykawką
  9. Tylko że po takim malowaniu pasuje zrobić polerkę. Yyyy ale po co?? chcesz pomalować felgi lakierem a poźniej polerować je do zywego aluminium? Czegoś tu nie łapie Samochód się poleruje po malowaniu ale nie znam takiego lakiernika co by polerował felgi po malowaniu
  10. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    Jest to mozliwe zeby wypuszczali B6 bez tych osłon? Tu masz ori osłone http://moto.allegro.pl/item538862171_oryginalna_oslona_silnika_audi_a4_od_2001_roku.html koleś z ceną przesadził, widziałem juz ori za 140zł na allegro Bez tej osłony raz ze silnik niepotrzebnie cierpi a dwa na moje to jak masz tą osłone to na zewnatrz jest o wiele ciszej, nie słychać az tak pracy silnika.
  11. Trzeniu a co się stało z twoim profilem?? Zadnych danych Najpierw zrobiłeś się niebieski, teraz brak opisu w profilu a za chwile nam moze całkiem zginiesz co??
  12. Trzeniu w nazwisku powinien mieć 19 cali
  13. Daj nam znać co koleś powiedziazł i ile ci ewentualnie zaśpiewał za polerke tych felg.
  14. Ja bym sobie zakupił zwykłe stalówki + kołpaki które bym zmieniał co miesiąc na nowy wzór Dokłądnie, a zamiast audi kupić poloneza, malucha, duzego fiata i będzie mozna mówić ze ma się stajnie samochodów
  15. Zyłka, szpachelka, ale ze szpachelką trzeba być delikatnym zeby nie porysać lakieru. Pózniej benzyna ekstracyjna, moze być nawet rozpuszczalnik, zapewniam ze z lakierm nic się nie stanie, na koniec pasta polerska, polecam Farecla G3 i po bólu. 15 minut i pozamiatane
  16. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    Jutra wjeżdzam na kanał najbardziej to zciąganie osłony mnie wkurza
  17. No ja nie wiem czy takie małe
  18. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    Ja po zrobieniu 8 tys. dolałem może 200 gr. oleju przy 280 tys. km na blacie Lepiej nie lać ponad stan bo ponoć ( napisane na korku oleju) można katalizator uszkodzić to pojechałem po bandzie ale teraz juz nic nie zrobie nie będe przeciez upuszczał 2 albo 3 setek oleju.
  19. Oczywiście ze jest regulacja kątów w A4 Byłem na ustawianiu zbierzności i gdy "podłaczą" kompa pod wszystkie koła to widać co i jak jest. Jak jest coś zle to świeci sie na czerwono a jak ok to na ładny zieleń :> Ja zapłaciłem po znajomści za takie coś 50zł a normalnie kosztuje 100zł przynajmniej u mie w Lesznie. Po wszystkim dostałem wydruk z komputera mówiący o całwj geometri kół itp. Polecam coś takiego bo szkoda opon.
  20. RS6 Niby takie zwykłe ale mają to coś w sobie ze kopara opada jak się widzi autko na tych kołach
  21. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    hmm... ja zrobiłem 2,5 tys km od oststniej wymiany i jak narazie nic mi nie ubyło, zobaczymy jak będzie dalej. A tak przy okazji to stanie sie coś jak nalałem oleju troszke ponad maximum
  22. Za 900zł wątpie zeby były ori ale wyglądają ładnie. napisz maila do kolesia z zapytaniem czy są ori jak powie ze tak to niech podeśle fotke tylnej części felgi.
  23. I tak twierdzi ze kocham bardziej nasze auta niz ją A4 jest praktycznie jej i powiedziała ze jej się te felgi które teraz są podobają, a jak mam juz zmienić na takie które ja chce czyli RS6 to mam zrobić tak zebym nie musiał dokładać siana i gadaj tu z kobietą
  24. Ja jeżdziłem na 19'' przy A6 i nie dałem rady po naszych drogach 235/40 przód tył 255/35. dobrze było tylko na autobahn w niemczech ale i tak przycierały przy skręcie i na uskokach, no i samochód był bardziej mułowaty :gwizdanie:
  25. Jedne z najładniejszych felg jakie wypuściło audi RS6 sam się na nie napalam ale zonka by mnie poczaskała jak bym wydał na nie sianko Ja mam takie na sprzedaż http://moto.allegro.pl/item532541382_audi_a3_8p0_vw_golf_5_17_5x112.html cena podobna, jakby co to pisz na PW. Fegi są oczywiście ori, Miały poodzierane ranty ale były jeszcze raz pomalowane i teraz są praktycznie nowe Jak je sprzedam to kupuje RS6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.