Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Jest czy nie ma alarmu ?
W A6 mam ten przycisk deaktywacji na słupku a tu ani na słupku ani na drzwiach Czyli wychodzi ze nie ma, zeby na tym audi szczędziło To w takim razie po co jest ta mrugająca dioda na drzwiach kierowcy? Tak dla bajeru
-
[B6 AVF] Moja furka avant
Fajna bryczka zazdroszcze alcantary
-
[B6 AWX] 1.9 TDI AWX sedan
Ładnie ładnie kolego
-
[B5 AFN] Dziwny dźwięk z turbosprężarki
U mnie turbiny wogóle nie słychać a kolegi w VW Golfie IV 1,9 116PS gwizda ze hoho i nawet mi się to podoba. Jeżdzi juz tak na tym od ponad roku i samochód jak ciągnął tak ciągnie więc wątpie zeby gwizdanie oznaczało zepsutą turbine. Pozdro
-
[ALL B6] Jest czy nie ma alarmu ?
Mam pytanie czy jest możliwość zeby w mojej A4 nie było ori alarmu?? Sprawdzałem juz na kilka sposobów - próba otwarcia drzwi przez otwarte okno, - zaknięcie drzwi pilotem a otwarcie kluczykiem, - niedomknięcie drzwi i zamknięcie samochodu. Jak to jest w waszych A4 koledzy?? Mój car jest zakupiony od Włoskiej policji to moze nie chcieli alarmu bo kto policji kradnie samochód
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
carnivore1 czyli wystarczy ze kupie na allegro lampki od B5 i gra i buczy?? czy musze śmignąć do ASO i zamówić te diody??
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
A jak z montażem tych HID-ów koledzy?? duza filozofia czy dziecinnie proste??
-
[B6 AVF] Drgania silnika przy gaszeniu
Ok! dzięki Sztomel perfekcyjne wytłumaczenie
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
Ja mam ciemną lustrzanke i mnie sie podoba i wszystkim którzy oglądają moją furmanke też
-
[ALL B6] Lampy tył
Super!!! Musze sobie takie kupić... do lawety w sumie nawet tam byłoby mi je wstyd zamontować A tak poważnie to te lampy to totalna poraszka producent na nich sie moze dorobić ale jedynie garba!!! Szkoda szpecić tym samochód
-
[B6 i B7] Szyba przednia info
A w jakiej cenie jest ta szyba kolego?? Zwykła czy tam zwał jak zwał firmy Pilkington czy jakoś tak kosztuje ok 370zł plus koszty wklejenia.
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
Ja tam nie wiem, zauważyłem ze są jakieś delikatne wahania na wskazówce ale pływak jest pływakiem co nie?? Dystans który pokazuje FIS jaki mozemy przejechać na paliwie które posiadamy zmienia sie od tego jak jedziemy, jeśli będę butował pokaze ze paliwa mamy np na 400km a jak po chwili pojade oszczędnie to FIS pokaze ze starczy paliwa na np 430km. To chyba kazdy zaopserwował ale zeby wskazówka wahała sie o przykładowo jedną kreske to jeszcze nie widziałem
-
[B6 AWX] Podświetlanie zegarów
Mi w A6 tez nie świeci wskazówka od temp oleju i miałem się za to brać ale elektryk powiedział ze lepiej dać sobie siana bo tego sie teoretycznie nie da zrobić
-
[ALL B6] Chce Quattro do swojej A4
Nie ma nic lepszego niz Quattro, mam w A6 więc wiem :> Niestety w A4 mojej zonki nie ma Co do tematu to najlepiej sprzedaj ta A4 co masz i poszukaj z Q bo dokładanie napędu to gra nie warta zachodu i każdy ci to powie kolego. pozdro
-
[B6 AVF] Drgania silnika przy gaszeniu
boberek wyżej pisałem gdzie znalazlem to audi prosto od włoskich carabinieri
-
[B6 AWX] Głośniejsza praca silnika
Respect madas26 teraz ja bede troszke mądrzejszy
-
[B6 AWX] Głośniejsza praca silnika
Na moje oznaczenie oleju powinno być VW 505.01 ze smarowaniem pompowtrysków ale moze sie myle. Takim olejem powinien być zalany twój dieselek koleżanko. Co do temp wody ja mam tak samo i chyba to juz norma w AVF-ach bo juz poruszałem ten wątek w jednym z działów i uzytkownicy tych silników wypowiedzieli sie ze oni tez tak mają. No i zrób coś z opisem bo w temacie piszesz o silniku AWX a w opisie masz wpisane AVF :gwizdanie:
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
Czyli z tym zerowaniem ma tak być a ja sie juz dołowałem ze cosik nie tak Czyli jak by o ująć gra i buczy, tylko tankować i jechać :>
-
[B6 AVF] Drgania silnika przy gaszeniu
boberek az tak duzo problemów nie mam ale lubie mieć wszystko dopięte na ostatni guziczek to trzęsieni zdarzy sie raz na 5 razy ale mnie i tak to denerwuje więc chce wiedzieć co to moze być. Poduszka skrzyni jest do wymiany bo policja włoska nie ogarnęła i miała stłuczke i kupiłem je puknięte od Włoskich Carabinieri Puknięty ale na czas wszystko było wymieniane i serwisowane w ASO dlatego tez się na to skusiłem. Jutro porobie fotosy i zapodam do odpowiedniego działu ale tak mi wstyd troszke bo na zimówkach teraz stoi i z lekka brudny jest EGR podłącze w poniedziałek i wszystko sie wyjaśni. Kolo dwumasowe przy przebiegu 102 tys mam nadzieje ze to nie to bo to droga zabawa. A z tą klapą gasząco to nie ogarniam, co to jest i gdzie się to mieści?? Dzięki za wszystkie podpowiedzi
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
Mo mi resetuje sie po dłuzszym postoku dopiero, po postoju np 10min wszystko jest ok
-
[B6 AVF] Drgania silnika przy gaszeniu
Helo Tak jak w temacie koledzy, gdy gasze auto to dziwnie trzęsie sie silnik, wiem ze to nie jest normalne bo nie robi sie tak zawsze. Czy moze być tego przyczyna poduszka silnika lub poduszka skrzyni biegów którą mam do wymiany? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
Witam Koledzy co moze być powodem tego, ze po kazdym zgaszeniu silnika automatycznie zerują się wskazania FIS-a. Przykładowo po kazdej jezdzie FIS wyliczy spalanie średnie, gdy zgasze samochód i nie odpalam go przez np godzine wskazania FIS-a automatycznie są wyzerowane co nie powinno mieć miejsca. Co moze byc tego przyczyną A druga sprawa po co FIS liczy wszystko 2 razy, mam na myśli opcje przełączenia guzikiem RESET na podobne obliczenia, zmienia sie wtedy tylko ta podświetlona 1 na 2. W A6 czegoś takiego nie mam. Chyba wiecie co mam na myśli po tym moim tłumaczeniu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Za niska wycena
800zł chyba sie ktoś tam naćpał!!! to mojej znajomej wjechali lekko w tył cinkusia i za lekko pogiętą klape i pęknięty zdrzak wypłącili 1500zl a naprawa kosztowała ja 300zł Lakiernik za klape zabrał 250zl nowy zamek do klapy ok 30zl zderzak był cały tylko wyskoczył z wcisków Tym samym zarobiła 1200zł za nic
-
[ALL B6] Uszkodzone lusterko
za pomalowanie obudowy lakiernik tez mu skasuje ze 100zl i nic juz chłopak nie zarobi :> ja bym mu powiedział ze lusterko kosztuje 300, pomalowanie 100 i ktoś to musi załozyć wiec jakieś 50zl tez weźmie (oczywiście zrobisz to sam ale on nie musi wiedzieć ze jesteś taki bystry ) Tak więc powiedz mu dajesz pan 500 i zapominamy o wszystkim, jak sie bedzie burzył to powiedz ze z polonezem sie nie stuknął tylko z A4. Wtedy koleś sam podejmie decyzje. Ja miałem podobny przypadek z moja A6 tylko ze z fokusem sie szczeliłem i 500 od kolesia dostałem.
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Czyli tak musi być tyle ze pół godz temu zrobiłem 17km i temperatura osiągnęła dopiero 70*C to chyba troche długo nie?? Ale jak koledzy mówią, że tak ma być to tak musi być A ja zastanawiałem się czy czasami nie zabrać się za zbadanie termostatu. Dzięki koledzy za wasze wypowiedzi