Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Kornacki to cymbał i ma krzywy ryj jak mówi
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Od 6:00-14:00 a jesli chcę więcej sianka to zostaje do 16:00 lub 18:00
-
Agregat prądotwórczy na budowę
Panowie potrzebuje kupić agregat prądotwórczy na moją budowę tak aby uciągnął dużą betoniarkę na siłę no i kilka róznych sprzętów takich jak szlifierka czy wiertarka (nie koniecznie używanych w jednym czasie) Tak więc jakiej mocy powinien być ten agregat?? Może są na forum osoby które też budują dom i mają jakies doświadczenie lub sa osoby które mają większe pojęcie o prądzie niż ja. Myślicie, że cos takiego wystarczy na powyższe potrzeby http://allegro.pl/agregat-pradotworczy-generator-6-5kw-gwarancja-24-i2214284584.html
-
Zaczep listwy drzwi.
Na allegro od 60zł do 120zł tak więc trzeba przegladać Nr częsci nie pamietam
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Swoją przygode z autami zaczynałem od VW Golf-a II potem było Golf III i Golf IV aż postanowiłem przeskoczyć o kilka poziomów wyżej i zakupiłem A6 C5 z 2003 roku i od tamtego czasu zakochałem się w Audi i napedzie Quattro tak że na inne auta nie zwracam uwagi po A6 była A4 B6 sedan no i teraz mam A4 B6 avant quattro. Kolejne będzie B8 za którym powolutku sie rozgladam ale juz chyba nie diesel ale czas pokaże.
-
Falują obroty
Jak pewnie wyciagniesz węzyk z EGR-a to tez obroty wracają do normy co?? miałem tak przy mojej poprzedniej A4. Problemu nie rozwiazałem bo nikt nie był mi w stanie pomóc.
-
Zaczep listwy drzwi.
zardzewiał metalowy element wewnątrz listwy a nie drzwi Kupujesz nowa listwę, malujesz ją i po sprawie. Nic nie musisz zabezpieczać. Odkręć listwę i bedziesz wiedział gdzie jest problem
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Ja to widzę tak: - przebieg auta i gdzie było nim śmigane, obicie nadkoli nie będzie takie duże od jazdy po mieście jak od smigania po autostradach. - pisząc rdza na nadkolach nikt tu nie piszę, że robia sie dziury tylko odpryski jak na np. masce od kamieni wielkości główki zapałki (przynajmniej ja tak mam) - moje auto też nie było malowane, jestem drugim właścicielem i auto było cały czas garażowane i serwisowane w ASO co w UK jest zadkością ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:06 ---------- :polew: dobrze powiedziane ghost2255 Jak będziemy sie rozgladać za nowymi autami to pojedziesz z nami kupic bo my to sie kompletnie nic nie znamy i kupujemy auta tylko dlatego, że kolor jest fajny
-
Zaczep listwy drzwi.
Jak otworzysz drzwi to od wewnatrz na krańcach listwy znajdziesz małe śrubki po jednej na każdym z końców. Jesli zniekształciło ci listwe to juz z tym nic nie zrobisz. Poprostu metal który jest w środku zardzewiał i sie listwa rozwarstwiła i to nie wina zimy ani wody która tam zamarzła. Przerabiałem to, jak i wielu z forumowiczów. Jedyna opcja to wymiana na nową.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Sprzedający widzę ma takie pojecie, ze szok To jest zderzak od B7 a nie B6
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
dzisiaj leciała A7 na tych światłach za mną a ja patrząc w lusterko ośliniłem sobie kierownice Autko kox!!!
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Co tu dużo pisać Auto-bus moich marzeń i cena wartości 1/4 mojego domu i dlatego sobie kupie Q7 jak bedą po 50 tys czyli za 100lat Gratki malik!!!
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Ja nie miałem malowanych błotników a na lewym na rancie mam tez rdze. to wszystko wina kamieni a co dalej idzie na tym rancie woda się skrapla i nadkole jest wilgotne więc ruda wychodzi.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
ee to nie tak duzo jak by sie moglo wydawac he ja kupilbym z otworami na pdc raczej to wtedy koszt wiekszy 2500obstawiam a jak jest prawda?? zderzak 2006.60zł zaślepka otworu ucha do holowania 54.01zł kratki halogenów 92.94zł x2 halogeny 446.77zł x2 Koniec końcem wychodzi 3140,03zł nadal twierdzisz, że nie tak dużo
-
Prawy halogen nr czesci. prosze o pomoc
a jaki potrzebujesz?? ten co podałeś to lewy (strona kierowcy) tutaj też taki masz http://allegro.pl/audi-a4-b6-halogeny-halogen-malysz-8e0-i2150356355.html
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
Bez przesady ropa sie tak łatwo nie zapala jak paliwo
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
Przecież FIS się resetuje po dłuzszym postoju. Wcześniej FIS miał wyliczone przykładowo średnie spalanie 6.9 litra a po rannym odpaleniu na FIS-e wyskoczy spalanie np. 9.1 litra i co za tym idzie komputer według tego wylicza na ile km pozostało paliwa. Przejedz kilka km tak aby srednie spalanie zeszło do normy i wtedy automatycznie komputer pokaże ci, że paliwa masz na więcej kilometrów. Ps. Od kiedy macie samochody, że tego nie wiecie ---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:35 ---------- Aha to zostawia plamy a ty zadajesz pytanie gdzie ubywa paliwo?? myslałem, że nie znalazłeś zadnych plam i to cie dziwi. No to szukaj wycieku w takim razie.
-
[ALL B6] Końcówki wydechu ulter
Ja też kupiłem te ze sklepu ultera, zapłaciłem 105zł za sztukę czyli za 210złmiałem dwa kominy no i wysyłka gratis
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
skovroon super robota. Kółka wygladaje lepiej niz nowe
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Nie można kupic samej ramki ale mozna ja zdemontować bez problemu z grila np do pomalowania. Etke przysłał mi kiedyś na płycie jeden z forumowiczów. Co do numerów które podawałem powyżej to zapożyczałem je z tego wątku http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88194-ALL-B6-Pakiet-S-line-%28zewn%EAtrzny-i-wewn%EAtrzny%29 (przykładowe foto teraz nie działają) Bart-S się tam duzo napracował i podał wszystko jak na tacy za co duży respect for him (Ceny sie troszkę pozmieniały od tamtego czasu)
-
[B6 AVB] Spalanie po czipie
Temat o spalaniu był przerabiany pierdylion razy.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
To źle wiesz 8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
DOPE ma wiele znaczeń kilka z nich to towar a dokładniej heroina, również cool, awesome. Pasuje któreś z nich do Ciebie
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
A jak myślisz?? Pewnie, że nie.Ubiegając twoje pytanie bo domniemam, że byś je zadał: Tak idzie zdemontować ramkę chromowaną.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
michail5566 ten gril który posiadasz teraz jest uniwersalny. Nie ma grila s-line do maski (pokrywy silnika) Montujesz zderzak, zakładasz sobie oznaczenie s-line na gril górny w masce i gitara.