Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL] Zchodzi bezbarwny
Wychodzi na to ze ktos zaczął malowac i po nałozenbiu bazy poszedł na kawe albo zostawił auto w komorze (szopie) i poszedł do domu a bezbarwnym malował na drugi dzień Innego wyjścia jak pomalowanie tego elementu od nowa nie ma tylko daj teraz auto do lakiernika a nie do malarza
-
[ALL B6] AIR BAG co to za błąd?
To w takim razie ide działać [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 19:09_________________________________________________Zrobione, zobaczymy czy pomogło :gwizdanie:
-
[ALL B6] AIR BAG co to za błąd?
ale jak mam to rozumieć?? jest problem z zapalnikiem poduszki czy poprostu kable pod fotelem są luźne??
-
[ALL B6] AIR BAG co to za błąd?
Niestety po przejechaniu 25km kontrolka znowu sie zapaliła?? Wie ktoś może gdzie szukać przyczyny??[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 15:14_________________________________________________Koledzy powie mi ktoś co mam z tym zrobić?? 01217 - Side airbag igniter: Driver side (N199) 001 - upper limit exceeded wynika z tego ze jest cos nie tak z zapalnikiem bocznej poduszki od strony kierowcy ale gdzie szukać przyczyny??
-
[ALL B6] AIR BAG co to za błąd?
Ok dzięki Mam cos takiego 01217 - Side airbag igniter: Driver side (N199) 001 - upper limit exceeded Czyli zapalnik, strona kierowcy wykroczył po za górną granice - ja to tak mniej więcej rozumiem Po wykasowaniu błąd powraca _________________________________________________ No więc poruszałem kostkami pod fotelem kierowcy i błąd dało sie usunąć ale na jak długo to zobaczymy
-
[ALL B6] AIR BAG co to za błąd?
Witam Jadąc do UK przy prędkości około 200km/h zapaliła sie kontrolka AIR BAG tak więc zakupiłem Vaga i mam zamiar zobaczyc co jest grane ale zbytnio nie wiem jak sie za to zabrać Jak wchodze w 15 Air bag i co dalej?? jak usunąć tą kontrolkę?? czy moze musze najpierw cos innego zdziałać?? Prosze o podpowiedz bo dopiero co zaczynam bawić sie Vagiem
-
[B6 ALT] Felgi 17 cali ET35 7,5j - czy nie będą ocierały podczas skrętu?
Czy nie będą obcierały przy takim ET to nie wiem, niech sie wypowiedzą inni którzy wiedzą więcej na temat ET felgi ale ja mogę ci doradzić coś w sprawie szerokości opony Tak więc jak założysz opone 205/40 to będzie to wyglądać strasznie bo opona bedzie strasznie niska a jak nie masz dleby to koło zginie w nadkolu. Przy oponie 205/45 duzej róznicy też nie bedzie. Najmniejsze opony to rozmiar 225/45. Ja mam 235/45 i koło ginie w nadkolu Tak więc nie kupuj 205 bo bedzie to wygladać jak wóz drabiniasty. Dla przykładu mój golf w podpisie pod postem na oponach 205/40/17 powiększ a zobaczysz jak to wyglądało Tragedia ale 7 lat temy robiło furore
-
[B6 AWX] Centralny zamek
Ja po wyciągnieciu akumulatora jak włozyłem kluczyk w drzwi to sie nie zakodował ale jak włożyłem w stacyjkę i nacisąłem jeden guzik przez około 3 sekundy to wszystko wróciło do normy.
-
[ALL B5] Likwidacja zadrapań i przytarć
Na moje to pierwsza rysa tylko lakiernik i malowanie 2 sprawa to lakiernik, jesli ryska jest głeboka to papierek 2500 a potem polerka i o rysie zapominasz na amen
-
[ALL B7] Poważny problem...
Dlatego nie warto jechać do ASO. Wykasował błąd i mysli, ze jest wielki ale jakby miał to naprawic to już zonk bo nie wie o gdzie co i jak Najlepiej jedz do jakiegos ogarnietego elektromechanika a nie do ASO no chyba, ze masz zamiar sie z nimi pokłucić tak jak mówi Dominguez
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Ja smigałem całą zimę na letnich ale tylko dlatego, ze jestem w UK tutaj teoretycznie zimy nie ma ale w tym roku sie pojawiła i była jazda na letnich
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
Do B6 zakładaj takie http://moto.allegro.pl/item971586471_alufelgi_audi_s_line_17_225_45_17_et_45.html Zwykła ori, wzór s-line i ładnie sie prezentuje, mam i nie narzekam
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Dobre pytanie ale chyba 45 Felga ori wzór s-line
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
a moze instalacja Q Jest to irytujace ale nie na tyle zeby sie az tak tym przejmować
-
[ALL B6] Manetka tempomatu
A nie szło zakupić manetki przeznaczonej do B6??? - DIST + oznacza ustawienie dystansu od poprzedzającego auta, niestety w B6 takiego czegoś nie ma Na moje to raczej z ta manetką nic nie zdziałasz ale niech się wypowiedza inni
-
[ALL B5] Problem z tempomatem
W golfie miałem to samo, vag nic nie pokazał, rozkręciliśmy wszystko zeby zobaczyć co tam siedzi i tam tez nic nie znaleźliśmy więc rozłożyliśmy ręcę i poskręcaliśmy to z powrotem i od tamtego czasu działał tak więc może wtyczka jest luźna albo cosik zaśniedziało?? Tak czy siak najpierw podłącz VAGine bo u ciebie moze byc całkiem co innego.
-
[ALL B5] Co to za wtyczki ?!
pytanie czy masz czujnik? ale jak jest kabel to czyjnik zawsze można dokupić
-
[ALL B7] Poważny problem...
Ładnie sie cenią, 80zł W takim razie wychodzi na to ze czujnik sie pieprzy i bedzie cie czekać wymiana
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Panowie podpowiedzcie mi jakie najlepiej zapodać dystanse do mojej furmanki?? Felga 17" opony 235/45 zawias normalny
-
[ALL B6] Trzeszczący zagłówek
No nie wiem jaka jest budowa w środku ale cos definitywnie w środku drży i wkurza mnie na maxa
-
[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
Efekt za***isty a ile kosztuje zwykłe to plastikowe szkiełko w ASO bo moją jedna lampkę rudy zjadł i teraz muszę kupić nową więc jeśli w ASO zaśpiewają jakąś dziwną cene to wole kupić te diody
-
[ALL B5] Progi Quattro
Ja jeszcze czegos takiego nigdzie nie widziałem I to jest chyba odpowiedz dlaczego nie mozesz nigdzie nic znaleść na ich temat
-
[B5 AFN] Jaka folia najlepsza na szyby
Co wy sie tak tej policji boicie?? Tzn. nie wiem jak tam u was ale u mnie w PL jeszcze policja nie dołozyła za ciemne szyby na przednich szybach a miałem przyciemnione praktycznie w każdym aucie W UK wcale sie tego nie czepiaja a moze to dlatego ze moja folia nie jest czarna tylko wygląda jakby była zielona ale wcześniej w A6 i Golfie IV miałem normalne czorne szyby i tez było ok!
-
[ALL B6] Trzeszczący zagłówek
Witam Panowie mam pytanko odnośnie zagłówka a mianowicie, na biegu jałowym drży i wydaje odgłos tak jakby coś w nim latało wystarczy ze go dotknę lub położe rękę na oparcie fotela to drżenie znika. Tak samo jest jak wysunę zagłówek lekko w górę to wtedy drżenie znika ale jak jest opuszczony na maxa to cos w nim lata Tak więc pytanko czy ktoś to już przerabiał i jak sie tego pozbyć? Proszę nie pisać, ze mam mięć cały czas podniesiony zagłówek i po problemie bo wtedy fotel wygląda strasznie Dzieki i pozdro
-
[ALL B6] Nowe dysze spryskiwaczy przedniej szyby (trzy strumienie)
Ale odkopałeś Raczej cisza w tym temacie, każdy szuka jak tylko może ale nadal jest zonk