Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. No fakt te co pokazałeś mają 2 lata gwarancji co zadko sie zdarza. Wszystko wiem, w takim razie czas zamówić no i montować Tylko najpierw musze sie zalogowac na ebay-u bo nie mam tam konta. Szkoda, ze nie mieszkasz bliżej Ipswich albo ja bliżej Newcastle Pozdro i dzieki za wyjaśnienie wszystkiego co mnie nurtowało
  2. Bo w UK jest luz i się nie czepiają byle czego A pamietasz może u kogo ty je kupiłeś?? kupiłes na allegro czy ebay-u?? Zależy mi na takich zeby tylko podłączyć tak jak na filmiku a nie zebym musiał cos lutowac bo tu w UK nie ma lutownicy na chacie
  3. Aha :> czyli ogólnie to jest proste jak jeba*** Teraz juz czaje co i jak A ty gdzie masz przetwornice?? są gdzieś schowane czy masz je na widoku jak sie otworzy maskę??
  4. ćzyli w tej klapce dziure trzeba wyciać na kabel, nie idzie sie wpiąć w gniazdo które jest oryginalnie z tyłu lampy?? A jak połączyć przetwornice z kablem zasilającym?? tam trzeba cos rezać??
  5. Proszę jak za darmo http://moto.allegro.pl/item931699091_audi_a4_a6_a8_przelacznik_wycieraczek_nowy.html albo tutaj http://moto.allegro.pl/item941068947_audi_a4_01_04r_przelacznik_wycieraczek_nowy.html rozkręcic, przełozyć, zakodować i pozamiatane. Wtedy bedziesz sobie mógł wybrać co ci sie będzie podobać. Spalanie średnie, chwilowe itp itd
  6. domjenick a ty masz u siebie ori xenon czy HID?? To zeby nie ciąć kabli trzeba dokupić jeszcze jakiś adapter/redukcje czy sa może jakieś przetwornice przystosowane pod kostki które ma Audi?? W osłonie tej plastikowej z tyłu lampy trzeba wycinac otwór zeby puścic tam kabel czy można to jakoś inaczej obejść??
  7. Odgrzeje temat Mam pytanko 1. Czy przy montowaniu HID-ów trzeba ciąć ori kable?? 2. Czy przetwornica bedzie pasowac w ori miejsce na przetwornice pod lampą?? 3. Takie coś podejdzie do mojej furmanki?? http://moto.allegro.pl/item933822746_zestaw_hid_xenon_h7_ksenon_ksenony_xenony_fv_gw.html Dzieki pozdrawiam
  8. Odgrzeje kotleta Jak to jest z tą mgiełką od soczewki?? to soczewka też moze sie przepalić??
  9. a co ty chcesz po fotelach walić myjką ciśnieniową?? Jedz daj komuś zarobić 120zł (tyle biora u mnie za solidną robote) za 60 zł tez idzie znaleść magików którzy wypiora auto ale to juz inna bajka.
  10. A moze poprostu dać lakiernikowi zeby je przemalował lakierem bezbarwnym z lekka domieszką czarnej bazy?? wtedy jest super efekt bo lampy mają połysk i są przydymione a z pod spodu nadal przebijaja ori kolory.
  11. Witam 1. Można je spolerować, nawet zwykłe mleczko powinno w jakimś stopniu pomóc, ale dodam jeszcze raz, że mleczko a nie pasta polerska 2. Samemu to raczej nic nie zrobisz a wręcz przeciwnie bo jak zaczniesz moczyć fotele to porobią sie plamy bo napewno jest masa kurzu w siedziskach tak więc najlepiej daj samochód na karchera gdzie dokładnie namoczą i wyciągnął cały syf ze siedzeń. Wtedy zapomnisz o brudnej podłodze i fotelach. 3. Jeśli to rysy na plastikowych elementach to niestety nic z tym nie zrobisz. Gdyby szło coś z tym zrobić to każde auto wyglądałoby ciągle jak nowe 4. Wszystko zależy od tego co to za naklejka i jaki klej został użyty do jej naklejenia. Najpierw zerwij naklejkę i zobacz jaki to klej, czy jakiś twardy typu kropelka czy zwykły który idzie zmyć ciepłą wodą lub za pomocą małej ilości benzyny ekstrakcyjnej.
  12. To chyba już lepiej dokupic manetke za jakieś 150zł na allegroszu i odblokowac FIS a nie się w takie pierdoły bawić
  13. U mnie w A6 ja zarnik sie skończył to świecił na różowy kolor, liszka jak nic U ciebie definitywnie kńczy się palnik. Najlepiej wymienić obydwa na nowe wtedy nie bedzie problemu z róznicą koloru między starym a nowym zarnikiem. Ja kupiłem Philipsa 4200K i początkowo świeciły na biało dopiero po ok 3 miesiacach zaczęły swiecić z niebieska poświatą. Chociaż nie mam juz tego auta to do dzisiaj załuje ze nie kupiłem 6000K
  14. hehe nawet nie zauważyłem ale to nie ja go odkopałem tylko cieszkop ale przynajmniej widac ze nowi nieraz kopia na forum a nie zakładaja tylko nowe tematy Kolego a po co zaraz coś przestawiać?? poprostu nie trzymaj manetki cały czas tylko spryskuj szybę krótkimi, jedno sekundowymi przytrzymaniami manetki tak zeby spryski lamp sie nie załączały. Po to właśnie jest zrobione to opóźnienie do sprysków lamp Pozdro
  15. Twoja audiola ma naped na 4 buty a to jest tę przyczyna ze traci troche mocy ale skoro masz wbite ze ma 97KW to wychodziłoby ze masz te 132 kucyki więc pomijając quattro i tak powinien mieć lepszego kopca niż 110 konny silnik. Dziwne
  16. Po pierwsze kolega ma B6 1. to prawda 2. też się zgadza 3. światła w B6 muszą być włączone inaczej spryski nie zadziałają 4. w B6 spryskujesz przednią szybe i po około 1-3 sek załączają sie spryski lamp 5. może B5 tak mają ale napewno nie B6 Pozdro
  17. Nie mam pojecia ile to może kosztowac ale na moje az takich dużych pieniedzy ci nie zabiora bo to nie klepania auta tylko pociagniecie pupci na swoje miejsce które zajmie im moze z godzine.
  18. Spoko juz zrobiłem przelew Jeszcze raz dzieki Waski
  19. Zeby odkręcić lusterko musisz ściągnąć tapicerke bo musisz odłączyć kable od lusterka. śrubki od tapicerki masz pod listwą ozdobną (sztuk 4) która jest na wciskach (schodzi bezproblemowo) nastepnie pod uchwytem drzwi masz jajowatą zaślepke pod którą też jest śruba no i jedna jest na samym dole która znalazłeś sam :oklaski: Ale na tym sie nie kończy, pozostaje "wyrwać" tapicerke z wcisków co jest bardzo trudne i w okresie zimowym kiedy jest zimno ciezko sie to robi a do tego pekaja wciski które mozesz zakupić w ASO za 1,50zł sztukę. do zerwanie tapicerki potrzeba duzo siły, wiec jak odkręcisz te srubki to ciagnij od dołu ile masz pary w rekach bo oprócz wcisków nic wiecej juz jej nie trzyma jak puści to bedzie hałas jakby sie plastiki łamały ale oczywiście nic sie nie połamie, no... poza wciskami o których pisałem wyzej po wszystkim podnosisz tapicerke troszeczkę do góry zeby wychaczyć ją z rantu przy szybie, odpinasz ciegno od klamki, kable od szyb i to tyle co do tapicerki. Następnie odklejasz pianke wygłuszającą, odpinasz kostki od lusterka, odkręcasz lusterko (śruby wkręcane na torxa nie pamietam teraz ile dokładnie tych śrub ale są 2 albo 3) i to po wszystkim. Ściaganie tapicerki komuś kto już to robił zajmuje 5 minut z przerwa na browarka
  20. Sam bym się ogladał dzisiaj np miałem do wyboru jechać przez miasto w korku za B7 w ori s-line albo boczna drogą i ominąć korki i co wybrałem??? korki i B7 ojjjj była kox, juz nie mogę sie doczekać az taka będę pomykał
  21. U mnie po odłączeniu aku też sie świeci ta kontrolka ale po przejechaniu kilkunastu metrów gaśnie. Jest jeszcze tylko problem z kluczykiem który sie rozkodowuje i nie działa pilot ale na to też jest sposób
  22. I to jest własnie hak. Wychodzisz z auta i jesteś zadowolony, ze nic sie nie stało bo zderzak cały a tak naprawde cały impet uderzenia odebrała rama auta i potem są tego takie skutki jakie masz. gdyby nie było haka zderzak by sie połamał ale rama by nie ucierpiała. Po to są właśnie montowane odboje w przednim zderzaku zeby wytraciły moc uderzenia a nie zeby uderzenie szło zaraz po ramie. Co do twojego problemu to pozostaje chyba jedynie rama u blacharza i ciągnąć dupsko na swoje miejsce, szczerze to współczuje ;( Przestawianie drzwi w niczym tu nie pomoże.
  23. No to na moje to to tanio nie jest bo ja nową, funkiel nówkw nie smiganą miałem za 320zł od naszego klubowicza, nie wiem gdzie skąd ja zapierdo*** ale mi to pasowało
  24. Dobrze wyglada na tej feli Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz
  25. To by było wskazane ale... no właśnie są 2 ale jestem w UK i dopiero do PL pojade w sierpniu a po drugie to pod koniec roku chcę kupić B7, miało być teraz w kwietniu ale plany sie zmieniły bo siano poszło na co innego. Tak wogóle to mojej pannie (w sierpniu już żonie skończy się ) spodobała sie A4 cabrio ale za ta kase po ile one chodzą mam już dobrą B7 z ori s-linem bo audioli bez ori s-line to już teraz nie kupie, musi być kox

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.