Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ja mam tylko C 400D to piszę że o 13-stej spot
  2. spróbować zawsze można ile przed 13stą?
  3. może ok 13-stej? coś znajdziemy fajnie by było porobić foty w trakcie jazdy co ty na to ? tylko potrzeba jeszcze trzecią osobę
  4. dobrze wiesz jak jest nic tu nie można zebrać W Siedlcach podobnie od 2 do max 4 aut, co chyba raz się tylko tak zdarzyło... czyli nie ciekawie....ile macie do łukowa ? tam są spoty AKP i na ostatnim było 12autek Kowi to jak na którą się ustawiamy ????
  5. uj z centrum żeby tylko nie przyjebali się do stadionu narodowego
  6. poziek jak skończę budowę to Cię objadę
  7. tej nie będzie bo ekolodzy znaleźli rzadką rybkę w stawach gdzie miała przebiegać obwodnica
  8. dobrze wiesz jak jest nic tu nie można zebrać
  9. fajnie to jest nas już dwóch (frekwencja w uj)
  10. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A co tam dają materialista .....
  11. ktoś chętny na spota w niedziele ????
  12. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?
  13. a to nie hornet sprzedaje :gwizdanie: :polew:
  14. wyjdzie pewnie 160 z hakiem na jednej hamowni a na innej ok 170 :gwizdanie: kolega w wakacje zakoxował AJMa turbem i FMICkiem wyszło mu 159km u rogala kompletnie bezdymnego softu o kim mówisz :gwizdanie:
  15. nie tylko Ciebie .... [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 18:06_________________________________________________ powiem Ci po tym co ostatnio widziałem jak dla jaj nawaleni zajechaliśmy pod taka dyskotekę że nie tylko biedni się tak bawią i to co robią tam małolaty to galerianki przy tym to pikuś
  16. bo się nie wybija tylko bierzesz duży klucz francuz itp, mocujesz gdzieś (np imadło) lub zatrudniasz drugą osobę, lejesz jakiś odrdzewiacz i próbujesz to "wykręcić" wybijanie w większości wypadków kończy się pęknięciem
  17. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    nie opowiadamy bo tak jest, jak sam napisałeś udało Ci się trafić cały komplet dodatkowo dostałeś zdjęcia co i jak było podłączone więc nie mów że jest tak łatwo dla laika co ma po kawałku wszystko kompletować (bo tak z reguły jest) Tośka i jak sprawa z tempo ? bo nie dzwoniłeś
  18. dziś wygrał lepszy
  19. takie powiedzenie mi się skojarzyło :gwizdanie:Nic tak życia nie upiększy jak nowa doopa i jeden głębszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.