Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a może inaczej - niech się zamienią samochodami to byłoby ciekawe będzie meksyk :polew:
-
Jutro koniec świata???
tak, on zostaje :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś w tym jest :> Ale Hornet spoko ,,biedroneczki są w kropeczki" ale nie w zielone
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żeście mu wkręta zrobili :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik chyba nie ma tylko licencji na zabijanie oj i tu się chyba mylisz
-
Strefa Śmiechu
- Kiedyś to mieliście źle. Nie było internetu, komórek, czatu ani gadu-gadu... Jak ty w ogóle babcie poznałeś ? - No jak nie było? wszystko to było - odpowiada dziadek. - Ale jak to? - No przecież, babcia mieszkała w internacie, jak wracala ze szkoly to stalem na czatach, wychodzilem i z babcia gadu-gadu, a jakby nie komórka to i ciebie i twojego ojca by nie bylo.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
e tam palenie.... spróbujcie rzucić jedzenie słodyczy to dopiero jest ciężka sprawa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
He he Za to mam 200 m to prawdziwego lasu i nie mieszkam w jakiejś "Ostoi", "Marinie" która bardziej przypomina obóz koncentracyjny, z blokami tak upakowanymi, że przez okno widzę co sąsiad z bloku obok robi w kuchni. Albo sypialni ... I w okolicy mam wszystko: sklep, lecznicę, pocztę, urzędy, przystanki, wsio pamiętaj tylko że jeśli Ty widzisz sąsiada to on Ciebie też :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żeby wczoraj nie padało to bym na dwóch kołach śmigał i było by duuuużo duuuużżo lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamietam jak nie było obwodnicy ..kory po 16 i w niedziele mega kory ..masakra była to wczoraj cały dzień a o 16 to już kufa wszyscy na chama na siłę wjeżdżali normalnie a jeszcze pozmieniali organizację ruchu, jakieś jednokierunkowe porobili i nie szło tych korów objechać
-
Montaż tempomatu A4 B5
tak, ma kolega mostek zrobiony 4 z 6. z tego co wiem to nie sprawdzał w akcji tylko vagiem. tempomat działa od 30km/h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga się cieszcie że jest obwodnica, bo miasto prawie wcale nie jedzie (robią jeden most na rzece) a jakby jeszcze ruch tranzytowy puścić to już kaplica.
-
[A6 C6] schemat bezpieczników
bezpiecznik 33- zapalniczka i raczej drugiego nie ma
-
Strefa Śmiechu
navi http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100154,sortuj,sm,st,100099,pozycja,3,Kobieta_GPS http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100140,sortuj,sm,st,100154,pozycja,7,Publiczna_k%C4%85piel_nago[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 09:20_________________________________________________http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100118,sortuj,sm,st,100154,pozycja,6,%C5%81%C3%B3%C5%BCko_wodne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, wpadaj jutro na spota :>
-
Strefa Śmiechu
jak ktoś ma kota i dziwne pomysły to radzę uważać :gwizdanie: http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100360,sortuj,p,st,24H,pozycja,1,To_bola%C5%82o!
-
[B5 AML] Instrukcja obsługi po polsku
No popatrz , a ja wpisałem i mi nawet znalazło http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31511.0.html;highlight=instrukcja+obsługi Hugo to podaj sekretny sposób wpisywania w szukajkę bo może nie wszyscy go znają :gwizdanie: