Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. a może inaczej - niech się zamienią samochodami to byłoby ciekawe będzie meksyk :polew:
  2. tak, on zostaje :gwizdanie:
  3. Coś w tym jest :> Ale Hornet spoko ,,biedroneczki są w kropeczki" ale nie w zielone
  4. witaj i zapraszamy na spociki warszawskie
  5. żeście mu wkręta zrobili :gwizdanie:
  6. Malik chyba nie ma tylko licencji na zabijanie oj i tu się chyba mylisz
  7. - Kiedyś to mieliście źle. Nie było internetu, komórek, czatu ani gadu-gadu... Jak ty w ogóle babcie poznałeś ? - No jak nie było? wszystko to było - odpowiada dziadek. - Ale jak to? - No przecież, babcia mieszkała w internacie, jak wracala ze szkoly to stalem na czatach, wychodzilem i z babcia gadu-gadu, a jakby nie komórka to i ciebie i twojego ojca by nie bylo.
  8. e tam palenie.... spróbujcie rzucić jedzenie słodyczy to dopiero jest ciężka sprawa.
  9. witaj na forum a4
  10. He he Za to mam 200 m to prawdziwego lasu i nie mieszkam w jakiejś "Ostoi", "Marinie" która bardziej przypomina obóz koncentracyjny, z blokami tak upakowanymi, że przez okno widzę co sąsiad z bloku obok robi w kuchni. Albo sypialni ... I w okolicy mam wszystko: sklep, lecznicę, pocztę, urzędy, przystanki, wsio pamiętaj tylko że jeśli Ty widzisz sąsiada to on Ciebie też :gwizdanie:
  11. żeby wczoraj nie padało to bym na dwóch kołach śmigał i było by duuuużo duuuużżo lepiej
  12. Pamietam jak nie było obwodnicy ..kory po 16 i w niedziele mega kory ..masakra była to wczoraj cały dzień a o 16 to już kufa wszyscy na chama na siłę wjeżdżali normalnie a jeszcze pozmieniali organizację ruchu, jakieś jednokierunkowe porobili i nie szło tych korów objechać
  13. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    tak, ma kolega mostek zrobiony 4 z 6. z tego co wiem to nie sprawdzał w akcji tylko vagiem. tempomat działa od 30km/h
  14. Ragga się cieszcie że jest obwodnica, bo miasto prawie wcale nie jedzie (robią jeden most na rzece) a jakby jeszcze ruch tranzytowy puścić to już kaplica.
  15. bezpiecznik 33- zapalniczka i raczej drugiego nie ma
  16. navi http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100154,sortuj,sm,st,100099,pozycja,3,Kobieta_GPS http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100140,sortuj,sm,st,100154,pozycja,7,Publiczna_k%C4%85piel_nago[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 09:20_________________________________________________http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100118,sortuj,sm,st,100154,pozycja,6,%C5%81%C3%B3%C5%BCko_wodne
  17. cześć, zapraszamy na spociki warszawskie
  18. witaj, wpadaj jutro na spota :>
  19. jak ktoś ma kota i dziwne pomysły to radzę uważać :gwizdanie: http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100360,sortuj,p,st,24H,pozycja,1,To_bola%C5%82o!
  20. No popatrz , a ja wpisałem i mi nawet znalazło http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31511.0.html;highlight=instrukcja+obsługi Hugo to podaj sekretny sposób wpisywania w szukajkę bo może nie wszyscy go znają :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.