Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. bo masz po 1998r. zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html
  2. panie purpurowy .... przyciskami w zegarach to można kasować dopiero po 1998r. a od 1995-1997 zrobisz to tylko vagiem. oto dowód jest w faq diagnostyka: A4 B5 (1995-1997) Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) [Test] [save] A4 B5 1998 Możemy wykonać czynności używajac dwóch pokręteł w licznikach.
  3. popytaj na spotach regionalnych, może ktoś Ci pomoże
  4. co do tego świstu turbiny to mnie nie powiem zdziwiło mnie, moje zdanie jest takie że coś jest nie tak jak powinno. ps.emilmuha jedziesz na spota i porównasz sobie z jakimś afn_em
  5. żeby dostać się do głośnika trzeba zdemontować tapicerkę drzwi
  6. tylko żeby Ci z niej za dużo soku nie wycisnęli......... :gwizdanie:
  7. nie wiem ale różnicę było słychać, poprostu zagłuszał mojego
  8. co do głośności to chyba nie do końca tak jest;) kolega podjechał obok mnie afn_em to aż sam się zdziwił jak ajm cicho pracuje :gwizdanie:
  9. odłączyć zasilanie na jakieś 2 godziny i powinna wrócić możliwość wpisania ponownie kodu.
  10. diody zaświecają się razem z podświetlaniem całej konsoli czyli po włączeniu świateł pozycyjnych lub mijania
  11. no to żółwik ma teraz autko zastępcze.... :gwizdanie: :>
  12. jakbyś przyjechał na spota to by się coś pomyślało, "speców ci u nas dostatek"
  13. znaczy ze w dolnym zakresie obrotow mozna wyjsc z auta i isc obok wkreca sie dopiero od 2000 - samym programem dorobisz do 150 km bezpiecznie potem turbina lepsz, wieksze wtryski i jazda wyzej!! :polew: Dobre bardzo dobre ,kiepski dół to znaczy ze jak przesadzisz z moca to sie silnik moze rozwalic,dolna czesc silnika jest malo wytrzymala cały czas byłem zdania że właśnie chodzi o rozwalenie silnika ale jak przeczytałem dziś to że chodzi o obr. to zwątpiłem i już nie zabierałem głosu w tej sprawie
  14. siemka i zapraszamy na spoty regionalne.
  15. no nie wiem, ja mam 195cm (i 17cm kapelusza :gwizdanie: ) na próbę włożyłem tam radyjko ale kabel przeszkadzał przy wysiadaniu no i obsługa mi nie za bardzo leżała ale niech kolega sobie sam sprawdzi bo to co się podoba/nie podoba nam nie musi się podobać/nie podobać innym.
  16. dodam tylko że wyższe osoby mogą mieć problemy z wysiadaniem no i w razie ewentualnego dzwonu (nikomu nie życzę!!) można stracić kolano
  17. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1164361#1164361
  18. jest Kraków jest zabawa http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1164361#1164361
  19. aha, o rzesz kufa szkoda że nie wiedziałem, bo jak był u nas na spocie to bym przetestował, a dokładnie to na ile ma zrobionego ajm_a?
  20. :notworthy: moj AJM leci fajowsko ale pali 1 litr wiecej srednio od AFN Iversona - softy sa podobne!! marinero a Ty masz po małym chipsie? bo z tego co kojarzę to kolega Iverson ma chyba coś ok 140km, czyli chip.
  21. no to kolejna tajemnica zdemaskowana :gwizdanie: ps. Tosik może go zna
  22. Adecneo a to wykresy pogody... :gwizdanie: myślałem że w końcu zrobiłeś logi lub byłeś na hamowni
  23. ajm jest na PD (czyli pompowtryskach)
  24. lukaszr fajny podpis czy jak tam to się zwie :gwizdanie: o Brynii to już nawet wiersze piszą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.