Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Nie mów Kasia! Pamiętasz jak Kasia w Kaletce mówiła, żeby nazywać ją Kaśka? No to mów Kaśka! oj wiesz Tomku po tym wszystkim co .... to chyba mogę mówić Kasia :gwizdanie:
  2. Efekt fajny ..zaraz zobacze ile to dzięgów na allegro PS. Podobno aparatu w domu nie masz nie mam :gwizdanie: zdjęcie zrobił ten młody co ze mną był na spocie we wtorek a dopiero dziś mi je podesłał a może nie wygląda to dobrze bo nie wiem czy żaróweczki są dobrze ustawione
  3. oki Kasia bo cena rzeczywiscie dobra. na ebay.de przednie od eSy są po 350e a tylne ok 300e.
  4. i ciekawe czy kompletny
  5. obiecane zdjęcie podświetlania nr.rej. żarówki po 6 led w środku
  6. siemka i zapraszamy na spoty do FW
  7. siemka i życzę owocnych poszukiwań A4
  8. No właśnie. I znów chcesz kupić takie same? nie takie same tylko większe
  9. A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić dobra oferta to brać Dokładnie tak. Bierz i sie nie zastanawiaj. Jak sie u Ciebie nie sprawdzą, na pewno ktoś je odkupi. no to było profesjonalne doradztwo
  10. A nie martwisz sie o koleiny , dziury itp. ocierania itp. ? Pytam bo mam dobrą ofertę i nie wiem co robić dobra oferta to brać
  11. jeśli dobrze kojarzę to z tyłu za kierownicą są dwie śrubki mocujące Airbag: TORX 30
  12. po wymianie ale nie wyświetlacza tylko całego licznika + manetka przeczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.msg304947#msg304947 wiele Ci to wyjaśni
  13. Jaki rozmiar ? :polew: to nawet takie gumy są sezonowe
  14. co do lpg http://www.youtube.com/watch?v=pyHFP4QBHIA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=xxYRuIfDYuI&feature=related raggaman nie mogłes o tym wczoraj powiedzieć, o zdjęciu
  15. działa wczoraj nawet do rmf_u ktos zadzwonił i o tym powiedział i można było szybko się zarejestrowac
  16. Kaśka. No, nie róbże jej tego Musi ja wpomagać bo Angee miała dzisiaj silny nacisk na plecy. :polew: :>
  17. siemka :a4fan:
  18. atmosfera tez bezcenna :laghing2:
  19. Angee delikatniejszego traktowania :wink4: ps Adrian co z kawa
  20. podjedź i kup koledze lampkę będę
  21. ja tak zrobiłem bo raz tylko używałem tego samochodowego pod zapalniczkę i nadaje się do .... a tak na marginesie to niektóre las.... mają lepsze ssanie :gwizdanie: od tego "pod zapalniczkę"
  22. Jak nic nie znajdziesz to możesz sie bująć na słomczyn w niedziele ze mną Kolo jakiś ostanio kupił poliftową niewidocznie peknieta za 60 zł :gwizdanie: Ja ogarąłem sprawy Lubartowskie wiec wracam i spotuje z wami się nie odzywaj dezerterze
  23. te z linka od Malika są lepsze Malik a czy już je zamontowałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.