Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AFN] Obudowa filtra kabinowego
bzdura, tam woda moze leciec to bez znaczenia poważnie? to sorka za wprowadzenie w błąd. no to kolega chyba dostanie
-
[B5 AFN] Obudowa filtra kabinowego
jeszcze jest możliwość że ten plastik na podszybiu dobrze nie przylega do szyby, te trzy wkręty nie trzymają i woda leci pod plastik. tak było u mojego kolegi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzień dobry wszystkim
-
Kobieta i Audi
a komentarze jakie "wypaśne" na tej stronie co podał schiller
-
potrzebuję namiary na ...
ok, dzięki
-
potrzebuję namiary na ...
warsztat/warsztaty zajmujące się przeróbkami/naprawami motocykli (choperów) najlepiej jeśli by to było w Wawie lub jej okolicach wszystkim z góry dzięki za pomoc. do kolegi Flyer_a słyszałem że w Płońsku jest taki warsztat czy dysponujesz wiedzą na ten temat i mógłbyś to potwierdzić?
-
Strefa Śmiechu
jeśli było to sorrka za powtórkę Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady... A. Należy tylko być: 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzątaczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą. B. Ważne też są inne cechy. Należy być: 1. sympatycznym 2. wysportowanym ale 3. inteligentnym ale 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym i 13. wesołym ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. ciepłym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [z miłości] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym. C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby: a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę. D. Ważne jest aby nie zapominać jej: 1. urodzin 2. imienin 3. daty ślubu 4. daty pierwszego pocałunku 5. okresu 6. wizyty u stomatologa 7. rocznic 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka. A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje: 1. seksu i 2. jedzenia Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań. Wniosek : Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!
-
Kobieta i Audi
może nie jechała swoją audiczką albo audi i "kierowniczka" jego była dobra albo policjanci mieli dużego pecha...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też dzień dobry wszystkim, nie byłem wczoraj bo nie mogłem ale za tydziń na opłatek pojadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty wieśniaro! moim skromnym zdaniem. dalej "jedzie" :gwizdanie: Teraz to i Ty Krzyniu przeciwko mnie? Kasiu ja zawsze z Tobą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i do zobaczenia wieczorkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty wieśniaro! moim skromnym zdaniem. dalej "jedzie" :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
chłopaki dużo fajnej robótki zrobiliście i "malec" jakby ożył keżor masz halogenki z kratkami od audi :gwizdanie: fajnie wyglądają. mogę zagłosować na dwie prace? bo dwie mi się podobają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja witam wszystkich już popołudniu
-
Mandaty w Niemczech
Niesty mam sie o co martwić bo autko było z wypożyczalni, ale spoko nie jest tak źle w 300 euro sie zamknę wieć luzik Krzyniu jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. nie ma za co Kasiu, cieszę sie że mogłem pomóc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłem przez chwile, był wypadek i rozjechaliśmy się mam nadzieje że nikomu nic poważnego się nie stało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiadomość z ostatniej chwili dla tych którzy śmigają po trasie wawa-garwolin-lublin przybyło kilka masztów fotoradarów -skrzyżowanie kajki z "dwójką" -majdan (nie pamiętam jaki to słupek) -wola ducka 15słupek fotoradar pieknie schowany za znakiem "przejście dla pieszych" fuks że są świeże i jeszcze nie aktywne bo bym wczoraj zarobił ładne i kosztowne foty
-
[B5 AJM] Opadająca temperatura silnika
u mnie jest tak jak odpale to po przejechaniu ok 8km (nie butowaniu silnika bo zimny tylko tak delikatnie) łapie na wskaźniku 90 stopni, ostatnio sprawdzałem na klimatroniku i trzyma cały czas jak już się rozgrzeje 88 stopni. ale jak pojechaliśmy pod maximusa to chciałem go rozgrzać (na zewnątrz było ok zera) auto troche postało na parkingu, wsiadam, odpalam i co? ano nic temperatura na wskaźniku nawet nie drgnęła, czyli co na jałowym biegu silnika ten że silnik nie osiągnie swojej temperatury pracy? dopiero po przejechaniu kilku km temp na wskaźniku 90stopnie.
-
[ALL B5] Jak wyciągnąć fotel kierowcy
mocowanie fotela: przód tył jak nie masz takiej śrubki (na rys. nr 3) to masz tą zawleczkę o której pisał Pikuś, nie wiem czy są w B5 dwa rodzaje mocowań z przodu ja w swoim mam właśnie zawleczkę a za nią taką jakby gumową podkładkę, demontaż jest bardzo prosty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka