Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. czyli wychodzi na to że mozesz mieć podgrzewanie lusterek, przynajmniej instalacja jest, z tym że albo poprzedni właściciel wymienił (i oszczędził) wkłady na te bez mat grzewczych, albo ich w ogóle nie było.
  2. to chyba jakiś mega kac...
  3. nie wydaje ze tak jest skoro "wypala dziury" chodziło mi bardziej o to że w niektórch modelach jest załączane razem z tylną szybą a w innych tak jak kolega pytał po uruchomieniu silnika, bo nie włączał on grzania tylnej szyby.
  4. będziesz rezał do auta ? a z przodu czy z tyłu? może na dachu :gwizdanie:
  5. kolega grippen pisał pare postów wcześniej: Panowie w samochodach Audi A4 było podgrzewanie lusterek na dwa sposoby albo jak uruchomiło się samochód, albo jak włączyło się ogrzewanie tylnej szyby więc wszystko jest ok
  6. uuuu ale się nam pan Norbi zagotował (czyżby termostat się zacinał? )
  7. ej tylko bez fochów :gwizdanie: za tydzień napewno będę czy dobrze czytam że za tydzień w promce?
  8. o i taki ptaszek pojechałem
  9. Właśnie wczoraj kupiliśmy do firmy nowe Mondeo.Silnik 1.8 Duratorq TDCi 125KM [małe OT] słyszalem ze w srodku to straszny badziew .... Buhahahahah za ten schowek pasażera to powinni komuś przyjebać w ryja też miałem okazję tym jechać i z tym schowkiem to racja.
  10. Lepiej niech nie wpada, a przyjedzie wiedziałem że ktoś się czepnie
  11. zgadza się, wpadaj.
  12. dzięki, ja dokładnie nie pamietam bo jak tam byłem ostatnim razem to kierowca tira mnie na CB prowadził, a ja się szczerze mówiąc zabardzo nie rozglądałem. (o czym ja wtedy myślałem ....a randke miałem wtedy) Smoczyca nie wiem jeszcze o której dokładnie dojadę do wawy więc ciężko cokolwiek powiedzieć więc lepiej nie czekaj na mnie.
  13. to chyba jedyny sposób, albo poprosić o pomoc "wielkiego brata"
  14. Angee głowa do góry, będzie dobrze. ps. może mi ktoś napisać dokładna drogę na spota? chodzi od mostu Łazienkowskiego. (lub od Promenady) bo nie pamiętam dokładnie a nie chciałbym przez czas trwania spociku "zwiedzać"wawy.
  15. polskie toalety....
  16. to tak, tam brakuje śrubki z dużym kołnierzem, a przykręcona nią jest obejma co trzyma filtr paliwa, mam nadzieje że na foto coś będzie widać (robione tel)
  17. zgadza się, koega co pracuje w "Motorze" robił testy (w politechnice bodajże, dokładnie nie pamiętam) i coca cola była najlepszym środkiem do odrdewiania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.