Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
usterka usunięta :biggrin: zablokowana była wycieraczka od kierowcy, fotosy zrobiłem telefonem ale powinno byc widac na nich o co chodzi. wyjęcie całego mechanizmu to była "gimnastyka artystyczna" + dużo cierpliwości, w najbliższym czasie spróbuje opisać wszystko i wrzucić to ze zdjęciami do warsztatu.
-
A4 vs poczciwy poldon
wiem już kilka razy miałem takie wrażenia :eek: (NP. po ostatniej podróży do niemiec toyotą corollą D4-D) wszystko takie lekkie, wygodne i ciche W OOOO i niunia aż sie wyrywała do przodu :biggrin:
-
A4 vs poczciwy poldon
właśnie myślałem o fotosach ale siorka pożyczyła aparat a odda dopiero w niedziele a z telefonu to jakość może byc kiepska :frown: a co do niuni to mam jeszcze starego poczciwego poloneza więc nie jest to aż tak pilne, chodź wrażenia z takiej przesiadki jutro mogą być ogromne
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
dziś sobie już darowałem, jutro postaram sie wygospodarować te 2h, a te takie prowizoryczne naprawy przy pomocy WD40 chyba sobie daruję jak już i tak mam to zrobić to lepiej raz a dobrze.
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
dobrze że jeszcze nie poszedłem do garażu..... to mówisz że nie ma lekko, kurczak to nie wiem czy dziś sie za to zabierać, perspektywa zarwania kolejnej nocy nie zabardzo dziś mi sie widzi. :confused:
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
ok, i właśnie chyba tak sie stało jak piszesz, dzięki za radę i za szybką odpowiedź!!! :biggrin: no to zmykam do garażu i zabieram sie za naprawę.
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
jadąc dziś autem chciałem włączyć wycieraczki ruszyły normalnie i gdzieś tak na 1/3 swojej drogi po szybie bardzo zwolniły po czym w ogóle sie zatrzymały. zatrzymałem więc auto, wyskoczyłem i podniosłem obie do góry ale to niewiele pomogło, dopiero gdy ręką popchnąłem wróciły do pozycji wyjściowej, wiecej ich nie włączałem, do domu wróciłem jak deszcz przestał padać, wydaje mi sie że silniczek pracuje normalnie, wygląda to tak jakby coś blokowało dzwignie wycieraczek, prosiłbym o jakieś sugestie. dzięks
-
[A4 B6 TDI] zegary z kolorowym FISem zamast czerwonego FISu
jak czasami widzę jak CTV wypowiada się w niektórych postach to aż bojęsiędo niego napisać... :twisted: racja kolego, ale kto nie ruzykuje ten nie ma
-
Zachowanie użytkowników CB
trasa Katowice - Gliwice - Opole, przewaznie 3 pasy i malo zjazdów/wyjazdow.... lewy zapchany, srodkowym turlaja sie 80-100km/h, prawy pusty tam to juz skrajnie sie mozna zirytowac Da sie to jakos wyjasnic, czy zwalamy na pyche i brak wyobrazni może to przyzwyczajenie że na prawym były lub są koleiny po tirach i wszystko wali lewym i środkowym. w niemczech pełna kultura zawsze zjeżdżają do prawego (no chyba że ktoś jedzie naprawde szybko) lub chociaż śrdkowego jeśli są 3 pasy. u nas zdarza sie że wyprzedza sie po prawej bo ta jest wolna a właśnie bo zapomniałem wcześniej napisać, jedziemy sobie we wtorek 1maja do niemiec, jesteśmy na A2 Stryków -Nowy Tomyśl pusto jak nigdy i gdzieś tak w połowie tej drogi jedzie sobie golf3 oczywiście lewym pasem prawy puściutki ale nie on jedzie lewym wcale nie myśli zjechać, patrze ma antenke Cb na dachu wiec sie go pytam czy sie mu coś nie stało skoro sie tak "przykleił" do lewego to mi powiedział że jak chce to mogę go sobie objechac po prawej stronie i tyle. i jak tu takiego nie
-
jak popsuc wyglad A4
nie każdemu to musi sie podobać, ważne by podobało sie że właścicielowi.... co innego jak auto potem trzeba sprzedać, tu mogą pojawić sie problemy....
-
Zachowanie użytkowników CB
lukas23 dobrze napisałeś. taki co jedzie 80km/h to jeszcze nic bywają "kierowcy" co jadą 70km/h wyprzedzić takiego na polskich drogach to dopiero sztuka. a co do użytkowników CB to język niektórych pozostawia wiele do życzenia... a gadają tak bo są anonimowi, także jak ktoś ma dzieci w aucie to musi uważać. a co do zjeżdżania Tir_ów na marginest to kierowcy beczek (tych do cementu) w ogóle nie zjeżdżają. zresztą to kosztuje mandacik (jak miśki przyuważą) taka jazda po marginesie.
-
A4 B5 [AHU] Prąd kopie po wyjściu z samochodu
ja tez czasem "dostaje" od mojej niuni po łapach ale daje sie wytrzymać, i to główinie zależy od tego w co jestem ubrany bo nie zawsze iskrzy. ale jak ostatnio odbierałem paczkę od listonoszki, to musiałem podpisac jak podawała mi długopis to tak mnie "piepsznęlo" że palec to bolał mnie przez pół dnia, ja od razu do niej z takim texem "no co pani...." a ona to jest nic, zawsze jak wysiadam z auta to mnie mocniej kopie. wiec to nie tylko audi tak czasem kopie.
-
Najbardziej rozwojowy silnik TDI????
czyli bedzie większy wydatek niż na B5 ale jak kupować to już coś dobrego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
fajne halogenki..
to bardzo możliwe fajnie wyglądają
-
obcieranie (skrobanie) w kole
a ten rowek od czego powstał? czy to jest taki rant na wierzchu tarczy?
-
A4 1,9 AJM 115km Pompowrtskiwacze
no nie wiem, ale tak nam w aso powiedział, może to był jakiś "inny" BioOn, a może poprostu to tylko zbieg okoliczności, ja sie cieszę że wszystko już jest ok :biggrin:
-
obcieranie (skrobanie) w kole
dział newbie_tam sie witamy. to może przegub zewnętrzny hałasuje, co do Abs_u to pewnie "poruszyłeś" czujniki czyli narobiłeś sobie wiecej problemów jak miałeś.
-
A4 1,9 AJM 115km Pompowrtskiwacze
ja jak zatankowałem (a raczej mój szwagier) do mojej niuni BioOn to normalnie jakby nie to auto, muł się zrobił, szarpał już nie pamiętam co tam jeszcze sie działo, dobrze że nie było tego dużo i zaraz dolaliśmy normalnego on i jakoś sie wymieszało i po kilku dniach wróciło autko do normy :biggrin: byliśmy w Aso audi u szwagra kolegi w niemczech i on powiedział że jak bedziemy lać BioOn to długo nie pojeździmy naszym Ajm_kiem. :frown:
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
Ciekawe czy na skrzyzowaniach nakleja se tez kierunkowskazy.. nie tylko kierunkowskazy, swiatła stopu, przeciwmgielne i świata biegu wstecznego też, taka full opcja :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie jak was wszystkich wdziałem to cos mi tak trochę dziwnie wyglądaliście teraz wiem dlaczego.... :biggrin:
-
SPOTY RADOMSKIE
temat nie zniknął tylko został założony od nowa. wchodzi sie normalnie, przynajmniej ja tak robię jak czasem do was zaglądam
-
Problem z Kontrolką od Airbagów
to fakt, więc tylko Vag pomoże
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
ja też prawdopodobnie zawitam, wiec do zobaczenia a właśnie Brynia będziemy trzymać kciuki i .... na mecie czekać z zimnym piwkiem
-
SPOTY RADOMSKIE
a myślałem że mojego motocykla nie bedzie na fotkach a tu prosze jest prosiłbym te fotki na mojego maila (którego posyłam na pw) pozdro dla wszystkich, suuuuper było z wami!!!!