Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. bo w tym kraju na większych się nie da jeździć ja mam skromne 16" i większych nie wsadzę
  2. zależy co pragniesz? alk? doopy? bo z reguły to dooopami się nie dzielimy [no chyba że poziek z moskalem ale to inna bajka]
  3. raczej chodzi mu że swoją ośką możesz sobie ... . :gwizdanie:
  4. krzyniek odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    w wawie na spocie jest rs4 B5 [niestety nie pamiętam nicka kolegi może dlatego że rozmawiałem z nim tylko raz]
  5. nie przesadzajmy nie ma za co
  6. w aucie poliftowym były dwa klaksony (po prawej i lewej stronie) lewy jest nad kierownicą powietrza do coolera
  7. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    to gdzie tam macie takie wspaniałe balety
  8. :oklaski: dziś było ciężko i mecz łeb w łeb
  9. http://www.autokrata.pl/artykul/niemiecki-szrot-7871
  10. tzn dokładnie chodziło mi o to że próba ściemniania razem z deską może nie wyjść zbyt dobrze, ale jestem za tym żeby regulować natężenie wskaźnika osobno czyli przełącznik jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem albo jasno albo ściemnione (jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ustawić dechę na średnio jeżdżę na max jasno albo na max ciemno albo w ogóle nie zwracam na to uwagi )
  11. kostka od lewego klaksonu
  12. dobrze gada, dać mu wódki i tu sie zgodze po co kombinowac jezeli mozna sie wpiac w ori instalacje i wszystko miec taak jak nalezy proszę bardzo, napiszcie nam o efektach swoich prac... nie wiem czemu wątpisz w takie podłączenie ja ma podświetlanie przycisku spryskiwania reflektorów i działa tak jan należy podświetlanie przycisku to nie to samo co podświetlanie dokładanych budzików, chociażby dlatego jak już kolega michal_s87 wyżej napisał poza tym w tych budzikach są dwa sposoby zasilania podświetlania (kabelek do jasnego podświetlania i kabelek do ciemniejszego) i próba ściemniania tego jasnego może nie wyglądać za dobrze
  13. na ogólny wrzuć
  14. puknąłeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: chyba w zaspę
  15. na b6 stać ale na płyn do sprysków już nie
  16. siema zapraszamy na spoty warszawskie
  17. cudów nie ma ale jest [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:41_________________________________________________upss chyba pochwaliłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:45_________________________________________________ :oklaski: jeszcze tylko Czechów ograć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.