Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    co w tym dziwnego ? robił to dla siebie, spokojnie i dokładnie nie sztuka zrobić coś w pół godziny i połowę osłon połamać itd
  2. dobrze gada, dać mu wódki i tu sie zgodze po co kombinowac jezeli mozna sie wpiac w ori instalacje i wszystko miec taak jak nalezy proszę bardzo, napiszcie nam o efektach swoich prac...
  3. siema zapraszamy na spoty warszawskie
  4. tak masz chłodnicę oleju
  5. chyba podszybie całe podszybie na pewno + dokupujesz osłonę i tą uszczelkę trzymającą
  6. no to płyn hamulcowy do sprawdzenia
  7. sprawdź stan aku
  8. to się koleś pomylił w aukcji bo ten http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=220541567623 podpisał nr z literką K a on nawet nie jest podobny do tego z etki
  9. no to bardzo prawdopodobne że ze skody wiem nawet z jakiej aukcji widziałem tam i Ciebie i Spetsnaza
  10. panowie mam krótkie pytanie k. ssący od awx ma nr.038129713 AJ ja znalazłem k.ssące o nr 038129713 K i 038129713 AP (już wiem od Kowi_ego że montowany był w AVB) czym one się różnią od tego od awx i ewentualnie czy będą pasować do ajm_a ?
  11. u mnie rano -19
  12. Trzech mężów spiera się którego żona jest bardziej naiwna. Moja poszła na prawko i myśli że kupie jej ąudiczke - mówi pierwszy. to nic . Moja kupiła farbę i myśli że pomaluje jej mieszkanie.- mówi drugi. To nic moja jedzie do sanatorium , kupiła dziesięć kondomów i myśli że będę dojeżdżał. - Jasiu chodź napijesz się ze mną wódeczki. - Ależ tato! - No co, ja ci pomogłem odrobić lekcje... Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy: - Jest cukier w kostkach??? - Nie ma! - Odpowiada sprzedawca - A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej? Niemiec, Polak i Rosjanin kłócą się, gdzie najszybciej powstają inwestycje. Niemiec mówi: - Jak ja jadę rano do roboty i budują nową fabrykę samochodów, to jak jadę następnego dnia to już z taśmy zjeżdżają nowe auta. Rosjanin mówi: - To jeszcze nic. Jak ja idę rano do pracy i budują nowy wieżowiec, to jak wracam z powrotem - to na balkonie tego wieżowca już pieluszki się suszą. Na to Polak: - A u nas, jak trzech architektów siada do projektu gorzelni, to już za 3 godziny wszyscy są narąbani. – Tatusiu, czy ty wiesz, że mama jest lepszym kierowcą od ciebie? – Chyba żartujesz? – Uwierz mi. Sam mówiłeś, że przy zaciągniętym hamulcu ręcznym samochód nie ruszy z miejsca, a mama wczoraj przejechała prawie 15 kilometrów! Państwo Putinowie wyjeżdżają z domu na weekend. W połowie drogi Ludmiła pyta się Władymira: - Pamiętałeś, żeby gaz wyłączyć? - Polakom? Tak Spytałem dziś żonę: - Wczoraj w nocy, gdy się kochaliśmy, udawałaś...? - Nie - odpowiedziała - naprawdę spałam :gwizdanie: Zagadka. Na łące leży facet, na plecach ma plecak, wokół latają muchy. Pytanie: Co jest w plecaku? .....Odpowiedź: Spadochron.
  13. nie oczekuje samych wygranych dziś nie zachwycali szczególnie Bielecki...
  14. Słoweńcy dobrze i "wysoko" bronią ...[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________wymęczony remis....
  15. no panowie hymny już grają więc za chwilę zaczynamy
  16. dodam że dziś gramy ze Słowenią która ograła Szwedów a zremisowała z Niemcami
  17. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    mohommed jak masz auto jak w opisie (B6) nie potrzebujesz wiązki, tylko manetkę i ewentualnie moduł pod kierownicę
  18. heh ... Krzyniek zrobił i pozwolił Ci skopiować pomysł to chyba najlepsze rozwiązanie, tylko ja użyłem bardziej dyskretnego przełącznika mało tego pokuszę się o stwierdzenie że nie da się podłączyć tak samo wskaźnika bost i np temp oliwy bo temp oliwy musi mieć podany prąd na kabel (nie pamiętam koloru) ale od "jasnego" podświetlania i tylko dołączany kabel pomarańczowy (ciemniejsze podświetlanie)
  19. dla niedowiarków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.