Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. a może ANIA ... http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=92804&start=0
  2. Krzynio sie teraz dołączył i wszystko naraz zobaczył.. Biedaku.. Mam nadzieje ze nie masz spodni w kostkach :polew: wyluzuj, zaglądałem od samego rana
  3. ale czad
  4. macie.... tylko żeby wam się w głowie nie zakręciło :gwizdanie: można rzec wybór jest
  5. no nareszcie qr** to forum ożyło i ewidentnie widać że to forum motoryzacyjne
  6. nie daj mu tylko na imię Łukasz wystarczy że ty musisz się z takim męczyć :gwizdanie:
  7. ja pierdu, ale przyj**ł
  8. siemka zapraszamy na spoty w Twojej okolicy
  9. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  10. no bo jak się ma moher na głowie to i deszcz nie straszny
  11. bry ale mnie głowa boli więcej nie
  12. jest !!!! wszystko tak jak myślałem
  13. chłopaki coś nie mają pewnie czasu pisać albo spoty ich nie interesują .... ja nikogo nie witam a już na pewno nie tego ..... :gwizdanie:
  14. jeszcze: -nawiew -na obudowie kolumny kierownicy +rezanie w dowolnym miejscu
  15. Tia..coś w stylu informatyków ;-) Parafrazując dowcip..: Rozmawia dwóch klubowiczów z A4 Klub Polska i tak gadają o tych Audi i gadają aż w końcu Ragga mówi: "Panowie porozmawiajmy o d*pach!" Na to któryś z chłopaków: "..hmm..felgi w pazdziochu mam trochę do d*py" Trzeba jechać na spot i ratować sytuację. JaroD on by nie powiedział że fele do doopy on by powiedział że całe auto :gwizdanie:
  16. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nie spox, nie namawiam was na przyjazd do Garwolca bo sam nie wiem kiedy spota zrobić, z tym mostem to chodziło mi o ten nowy most w Puławach, jechaliśmy w niedzielę na moto i przy 160km/h zobaczyłem na lewym pasie przy barierce oddzielającej pasy ruchu gościa z rowerkiem -wyluzowanych macie ludzi tam
  17. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    ja mam propozycje na nowym moście w niedzielę jak jechaliśmy to sobie pan z rowerem spacerował lewym pasem :doh1:
  18. skończy się tym że będziesz wytrenowany na zlot
  19. siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
  20. kamuflaż
  21. siemka i zapraszamy na spoty warszawskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.