Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Ja właśnie tak myślę: Ogrzewanie lusterek włącza się przy przekręceniu stacyjki lub przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby (2 opcje), ale gdy temperatura powietrza spadnie poniżej jakiejś tam wartości jest tak jak mówiesz kolego. jest tam termostat A wiecie może na jaką temperaturę jest ustawiony tem termostat??
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Otóż to Furki są, tylko modelek brak, a może by tak klubowiczki popytać... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Parowanie lewego reflektora
Para się z nikąd nie bierze. Masz gdzieś lekko rozszczelniony reflektor. Postaw auto w ciepłym garażu albo na słonku, zdejmij pokrywy dostępu do żarówek i poczekaj i samo odparuje. Normalnie tez powinno odparować, tylko przy tej pogodzie to moze troszke potrwać. Poszukaj na forum bo już temat był wałkowany i podawali różne rozwiązania.
-
[ALL B5] Dorobienie klucza na podstawie zamka
Minimum 350 PLN
-
[ALL B5] Problem z podłokietnikiem
Wiem wiem, drogą 200 PLN nie chodzi. Ale widzisz, że wszystkie próby naprawy to taka mała partyzantka
-
Ciekawostka na temat spalania
STAR 266 pali średnio 30l / 100km Ja jeździłem po lesie i wyszło około 100, pamiętam dobrze bo przegrałem troszkę wódki [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 08:45_________________________________________________ moc, moment i spalanie to dla jakiego paliwa ? :gwizdanie: Jestem odlewnikiem i robiłem nie dawno projekt formy głowicy cylindra do czołgu Okazało się że silnik taki jest zbudowany z pojedynczych głowic a nie odlewany w całości. Wówczas można go montować w 6, 8, 10 i 12 cylindrowe jednostki. Wykorzystuje się te głowice do silników czołgowych lub agregatów prądotwórczych (szpitale, jednostki wojskowe itp.). Ze względu na specyfikę działania takich silników muszą one działać w każdych warunkach i dlatego mają działać na wszystkich dostępnych paliwach (jak to w warunkach bojowych), tj. ON, benzynka, paliwo lotnicze, olej rzepakowy itd., itp. Jest tak projektowane, że nawet jak dostanie sie tam troszkę cząstek stałych (piach) to i tak musi działać
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Ja właśnie tak myślę: Ogrzewanie lusterek włącza się przy przekręceniu stacyjki lub przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby (2 opcje), ale gdy temperatura powietrza spadnie poniżej jakiejś tam wartości
-
[B5 AFB] Światła do jazdy dziennej
Same światła OK, ale montowane fabrycznie. Takie dostawki troszkę obciachowe
-
[ALL B5] Co ile powinno się wymieniać olej w skrzyni biegów ?
dzięki ale nie na tym to polega żeby przeglądać setki różnych odpowiedzi potrzebuje jedną konkretną gdybym chciał wszystkiego szukać brakło by mi na to czasu a jak Ci odpwowie 35 osób z różnymi propozycjami to czy będziesz miał konkretna jedną odpowiedź????? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Ściąga mi autko w prawo
a podmieniałeś koła z lewej na prawą stronę (oczywiśnie jak nie masz kierunkowych opon)
-
[B5 AHU] Czyszczenie resztek naklejki na szybie oraz kleju na tapicerce
Suszarka i rozpuszczalnik w obydwu przypadkach powinny wystarczyć
-
Ciekawostka na temat spalania
:shocked: Myslałem, że to pali ok 100 l/100 km :gwizdanie: 100/100 to pali STAR wojskowy, sam sprawdzałem i ... przegrałem zakład :gwizdanie:
-
[B5 AHU] zapowietrzone hamulce??
Spoko, od tego jest to forum...
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Czyli tak jak przypuszczałem, może jak jest pełny FIS to wówczas jest jakaś informacja. W mojej A4 nie ma żadnej.
-
[ALL B5] Problem z podłokietnikiem
Musisz przeliczyć koszty, estetyke itp. Może rzeczywiście czasami lepiej kupić jakiś na www.allegro.pl
-
[B5 AJM] Alarm - brak pilota
Ja się nie tykam elektryki a tym bardziej alarmów. Można nieźle sobie namieszać, daj znać co tam macher Ci doradził
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
Też metoda, ale jak miałbys patrzeć na stan naszych dróg i czekać, aż je naprawią to chyba byś nigdy nie zmienił tego zawieszenia
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Moim zdaniem śnieżynka to jest oznaka jakiejś niskiej temperatury, chociaż nie jestem pewien
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczace fabrycznego alarmu
Najwyraźniej błąd blokował Ci syrenkę, ale na wszelki wypadek przetestuj to jeszcze dobrze
-
Dzisiaj już by mnie tu niebyło z wami
a potem by Cię odwoziła na rehabilitację, tańcowała by Ci toples tylko Twoja "fujarka" by nie reagowała :wallbash: Poważnie Szczęście, żeś cały i zdrowy
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
czytam, czytam, czytam.... i kumam Ty poczytaj Wszyscy są za tym, żebys to Ty się tym zajął
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Patrzcie jak kolega grzes1150 już umywa ręce od kalendarzy :gwizdanie: Ja myśłałem, że to właśnie on będzie tym co to wszystko zorganizuje :gwizdanie:
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
mi sie bardzo ten pomysl podoba:) tylko mam pytanko, to co powyzej po plusie to - toples? :gwizdanie: albo chociaz bikini? :gwizdanie: Sok ze 100 procentowej nagości :kox: Dla kolegów z obrączkami mogą być wersje ocenzurowane Jakoś to w domu przemycimy :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Alarm - brak pilota
Da się Ale proponuję podjechać z tym do jakiegoś szpeca. Chyba, że nie obca Ci elektronika
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Kobiety też tutaj bywają A kobiecie możesz powiedzieć, że to koledzy z wojska :polew: