Treść opublikowana przez musti
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Kupuj felgi 18" chociaż poprawisz jej wygląd a toczyć się i tak będzie ja u siebie miałem 17" i dawało radę przy motorze 1.6 W moim podpisie masz link do mojej a4 b5 1.6 to se looknij
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
Autko cacy widziałem oglądałem i jest cool Paraf tylko tego felunku brak min" 18"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do mnie wkońcu dotarły xenonki i już jestem po demontażu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Ludu
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Maly UP ode mnie 1.Armin Van Buuren & Jennifer Rene - Fine Without You 2.Armin Van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never 3.Cosmic Gate - Should Have Known 4.Javah Presents Tiff Lacey - One By One (Dima Krasnik Remix) 5.Armin Van Buuren - Rain Feat Cathy Burton 6.Cosmic Gate Feat. Emma Hewitt - Not Enough Time 7.Oceanlab feat. Justine Suissa - Sirens Of The Sea (Cosmic Gate Vocal Mix) 8.Ascension - For A Lifetime (Oceanlab Remix) 9.Blank And Jones - Mind Of The Wonderful (Club Mix) 10.CJ STONE - Shining Star 11.Delerium feat Sarah McLachlan - Silence (DJ Tiesto In Search Of Sunrise Remix) 12.Destination X - Discovery (Arctic Moon Progressive Trance Mix) 13.Giuseppe Ottaviani feat Stephen Pickup - No More Alone (John O'Callaghan Mix) 14.Nalin & Kane - Beachball (Gabriel & Dresden South beach vacation remix) 15.Simon Hunt - Elara (Abstract Vision And Dsi Remix)
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
Kupiłeś kabelek to ściągnij jeszcze Vaga i powinno pójść a co do silnika to popatrz za jakimś anglikiem i z niego silnik dorwij powinno być deko taniej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Czy ta gra z lotką jest warta świeczki ? Szczerze to szkoda wydawać by mi było kaskę na to , ale to Twoja sprawa pozatym o gustach i guścikach się nie dyskutuje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra decyzja z tą wymianą bo gdybyś wymienił tylko jeden to zersał by się za chwilę kolejny a tak masz pewniaka że troche polatasz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej uważajcie jak robicie imprezy bo wiadomo kto się w Pana z elektrowni bawi nawet w aucie wam prąd odłączy- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Różnie to bywa. U jednych już są instalacje, a inni muszą ciągnąc.Nie ma reguły. Dobra dzięki a żeby sprawdzić czy kable są to co muszę cały spód odkręcać czy jak?Oczywiście w B6- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Koledzy a co zrobić jak nie mam podświetlenia nóg a wyciecia na lampki są ? Jak myślicie kable już są czy trzeba podporwadzic ?- [B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Podpowie mi ktoś co może być przyczyną iż nie świeci mi jedna lampka w tylnich drzwiach oczywiście żarówkę wymieniłem i nic ?- [ALL B6] a4 b6 - Body Kit ABT
http://www.lltek.com/audigate/index.htm może tutaj coś znajdziesz dla siebie na temat body kitów i innych rzeczy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali - umiesz tak? [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 01:16_________________________________________________ Moskal parówką tyle leciał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szafe prawie zamknął- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śpita siuraski???- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witajcie siurasy- [ALL] Jakie felgi
Felga ładna i wejdzie spokojnie tylko ja pomalowałbym jej środek na czarno lub mat ale oczywiście są gusta i guściki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
haha było troche śmiechu najlepsze było na miejscu :koleś przychodzi do recepcji mówiąć chciałem się zapisać do lekarza babka mówi dane poproszę szuka karty pacjenta i d*pa nie ma pyta zatem kiedy był ostatnio w przychodni facet mówi że w piątek ta szuka szuka szuka i nadal nic po chwili pyta faceta a Pan mi powie z kim pan był ostatnio u lekarza:Koleś odpowiada z sobą a wszyscy pompa myśleliśmy z Moskalem że tam polegniemy poprostu była mega akcja ale co najlepsze przyszła druga i karta sie znalazła.Kolkov stwierdziłem z Wujkiem Moskalem że częściej będziemy ruszać w takie trasy jaja jak fest dicho grało- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapomniałem że specjalnie dla Ciebie trza wklejać więcej mięska całą drogę :?: biedny musti Ha ha oj Kolkov nie było tak źle zmienialiśmy się z Moskalem on "Deszcze niespokojne" ja "Przeżyj to sam" "Budka suflera" też była ale w Vocalu a potem zmiana na dicho- Wędkarstwo
Ja tam czasami wybieram się na rybki z bratem ale bez przesady tak dla samej przyjemności- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Był kozak trasa na lajcie myknęła dobre jaja były tam na miejscu no a Wujek Mr.Moskal nie nudził się chociaż i miał z kim pośpiewać- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie spalanie 95 w trasie było 8litrów miasto 10L przy spokojnej jeździe a teraz spalanie wychodzi 7,5 miasto 6 trasa - [B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy