Treść opublikowana przez musti
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Z braku laku nie było kiedy odświeżyć tematu a coś tam wpadło do auta Weekend z ... A więc polerka jakoś tam wyszła i wpadły nowe alu na sezon RH ZW3 18" Przód - 8J Tył - 9.5J Dystanse - 30mm Opony 215/35/18 Nexen N8000 Foto po zakupie : A tu już po polerce rantów i wrzucone koło na auto Udało się też złożyć do końca sufit czarny z RS4 B5 .
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Animal graty fajnego i ładnego polifta Niech służy to najważniejsze
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Dzieje się coś ? Jak tam ogarnąłeś plastiki ? Numer zmieniłeś ? Wyskakuje nie ma takiego numeru
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Wiesz gdzie Dryn dryn i lecimy z programem
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Złożymy B5 to potem będziemy składać B6
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Spokojnie są też plany na hamulce
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Taki spontan i coś tam się zmalowało u Konrada w B6 he he
-
Spotkania na drodze
może końcówka 069? Jeśli tak to skąd pomysł że 1.8T? Nie to co piszesz.Bankowo 1.8T bo dwie proste rurki miał z tyłu i odpychał się jak 1.8T Następnym razem krzycz że Ty z forum to się pogada coś Końcówka 069 rejestracji [emoji14] dwie proste rurki się zgadza, ale nie 1.8 litr więcej ostatni raz Cię widziałem z tira, pisałem tu o tym ja robię pod Danfossem na Chrzanowskiej i kilka razy w tyg jeżdżę do stolicy audi, więc pewnie jeszcze będzie okazja pogadać Ale dzisiaj Cię nie zauważyłem [emoji14] Codziennie jezdze tamtedy wiec poluj
-
Spotkania na drodze
może końcówka 069? Jeśli tak to skąd pomysł że 1.8T? Nie to co piszesz. Bankowo 1.8T bo dwie proste rurki miał z tyłu i odpychał się jak 1.8T Następnym razem krzycz że Ty z forum to się pogada coś
-
Spotkania na drodze
Dziś na wylocie z grodziska w strone A2 ciemny avant b5 1.8T WS7504* ramki klubowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Następnym razem i ja wpadnę póki co auto mam w częściach pierwszych
-
A4 b7 1.8t
Widziana na żywca w Skaryszewie i robiła robotę razem z amerykańcem LU_Angel Pozdr
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla srebrnej b6 sline sedan WOT0776* lecącej w stronę Mińska dziś ok.15. Leciałem fordem mrugnąłem awaryjnymi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spotkania na drodze
Oszukisto nie leciałem ostatnio na działkę ani nie wracałem z niej więc to nie ja.
-
Spotkania na drodze
Moja wpadnij pogadać kiedy Jesli czarny sedan to sqizzy
-
Strefa motocyklistów
Ja szukam jakiejś R6 lub ZX636R
-
Spotkania na drodze
Tak to byłem ja nie śpieszyło mi się więc mogłem poczekać , ale dzięki za wpuszczenie i pozdrawiam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a wiec Cie widze u mnie pod domem w weekend na jakiś % ? nie ma sprawy
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Ja mogę na weekendzie jakoś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Będzie coś w Toruniu w weekend ? Będę na działce to może podjadę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nieprawda, ostatnio prawie cały czas jestem na miejscu - teraz jedynie wyjeżdżam na weekend do Kołobrzegu są takie myśli żeby pod koniec roku/na początku 2016 sprzedać. wstępnie już kupca mam.. ale wiadomo, jak przychodzi co do czego to różnie się to kończy daj znać na PW ile byś chciał bo kupca mogę Ci podesłać bo szuka takiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ciebie zastać księciuniu to graniczy z cudem A5 nie sprzedajesz ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry W weekend będę na działce. Ktoś wpada ?