Treść opublikowana przez musti
-
Wakacje nad polskim morzem
Władysławowo 35zł za dobę
-
[ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?
Spokojnie możesz malować na czarny mat
-
[ALL] Chromowanie plastików
Wszystko się da tylko cena napewno nie będzie niska.Masz kasę masz wszystko
-
Szukam opinii na temat skutera
Popatrz za Gillerą Runner 50ccm a syn napewno będzie zadowolony.Części łatwo dostępne te orginalne jak i sportowe,a silnik mocny i daje sobie radę.We dwie osoby spokojnie można na nim podróżować.
-
[ALL B5] Czy może być taki zestaw opon ?
Przód wejdzie a tył może być ciężko ale próbuj dla chcącego nic trudnego
-
[B5 AHU] Koreczki na zawory do nabijania klimy
Na "Allegro" nowe lub z bitych aut napewno trafisz
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Posiadasz już tą wycene ? Jeśli coś to tylko dach i będzie cool
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Wąski chodzi mi że dach wyglądałby ok i jak dla mnie to wystarczyłoby i wyglądałoby naprawdę ładnie a te listwy i zderzak to już trochę przesada,ale jak kto woli
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Carbon jest okey ale co za dużo to nie zdrowo jednak
-
[ALL B5] Drgania powyżej 120 km/h
Jak biją to wyważ koła a jeśli to nic nie da to laczki na śmietnik.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry wszystkim
-
Znaczenie ET Felgi
Koledzy jaki jest rozstaw szpilek w A4 B6 ?
-
Nowonarodzony Klubowicz
Gratki i zdrowia życzę
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
u mnie także zmiany w miniaturce powierzchowne
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Święta i po jutro do pracy od nowa
-
Targedia w Kamieniu Pomorskim
Ten budynek płonął tak szybko jak stodoła pełna siana , kurczę współczucia dla rodzin za tak spędzone święta ;(
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe zboczuchy
-
Strefa Śmiechu
<--- Ocalmy Wieloryby
-
[ALL B5] Moja granatowa A czwórka
Ładna A4 mody idą jak najbardziej w dobrym kierunku .Gdzie zakupiłeś ten moduł co masz pomiędzy zegarami i jak wyglądało podłączenie?
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w dobraniu felg i opon
Felgi 17" ori + opony 225/45/R17 + np ten zestawik http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=606409300
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w dobraniu felg i opon
Na seryjne zawieszenie spokojnie wejdą 17".Opony polecam 225/45/R17 a felgi tak jak koledzy wyżej.Decyzja należy do Ciebie
-
Nasza Klasa - profil klubu
Piotr Dykciński Grodzisk Mazowiecki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam i ja
-
Zdrowych spokojnych
Wesołych i Radosnych Świąt Wielkanocnych Życzy Wszystkim Musti