Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Spociki Radomszczańskie
jo tysz moze kiedyś ujawni swoje tajne oblicze
-
Spociki Radomszczańskie
jak nie jak tak http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t104357.0.html;highlight=wojciu
-
Spociki Radomszczańskie
taki wojtek, a do bardy jezdzi tym autem, mama tego chłopaka, wielki zapaleniec i dobry chłopaczyna tylko ze jeszcze blachy na jazde nie ma
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
furka ale jak już kolega zapytał to jakim cudem cały środek z polifta a buda z przed?? czyżby nieźle dłubany czy raczej anglik i przy przekładce ktoś lub Ty poleciał na żywioł i wrzucił środek poliftowy?? bo to ciekawe zestawienie, szczeże powiem ze to rzadki widok ale autko piękne, kolorek mało spotykany - czyli uroczy + chrom a środek... :gwizdanie: chyba każdy mając b5 chciałby mieć mniej wiecej taki
-
Spociki Radomszczańskie
Piękną butelczyne złocistego nie omieszkam za to ofiarować
-
Spociki Radomszczańskie
aha Ja jedną wezme bo stara odjechała ze starą naklejką takze jedną rezerwuje
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
jak ktoś nie bedzie miał silnej woli i samo zaparcia to zadne gwiezdne rury lorda wejdera mu nie pomogą dlatego ja zarzucam papulapa miedzy zęby i pale jana :polew: moim zdaniem to moze byc dobra zabawka dla zabicia nudy lub nie otrzebny gadzet :gwizdanie: kto pali ten wie ze rzucić to tylko łatwo powiedziec gorzej zrobić, dlatego takie zabaweczki sa na krótką metę, choć zycze tym którzy próbują nimi rzucić palenie aby juz nigdy do ust nie wzieli prawdziwego fajana
-
[ALL B5] Niedziałające podświetlenie zegarów - foto
w kazdym motoryzacyjnym będą za grosze, ze wszystkim to 15-10 minut i z bani
-
Spociki Radomszczańskie
cos tu nudy chyba kazdy zarobiony u mnie zmiana nastąpiła a mianowicie jeżdze klekotem
-
[ALL B5] Nagłośnienie, subwoofer - informacje
4 w przednich drzwiach, 2 z tyłu i 2 na tylnej półce kolego + sub, ale macie racje pod tapicerką w sedanie to licho dudni ale co zrobić bose o boze
-
[ALL B5] Problem z zegarami
ale o ile mi sie wydaje to od braku płynu spryskiwacza jest chyba inny komunikat ale tak czy siak dolewałem płyn...sam juz qrde nie wiem, kupiłem okazyjnie czujnik prawie za grosze wiec jak znaje chwile to go poprostu wymienie i zobaczymy co dalej[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 19:41_________________________________________________co wiecej na wyświetlaczu miałem 1 wypalony pasek a teraz mam juz 3 wypalone paski
-
[ALL B5] Problem z zegarami
tzn tzn?? powiem wprost jestem zaje******* cienki z elektryki itd wiec jak mówiąc wielkimi literami sprawdzić licznik bądź co bardziej mnie interesuje przerwe w obwodzie??
-
[B5 AFN] Stukanie po wymianie przegubu
najwyraźniej założył go na sztuke i tyle :gwizdanie: a gadanie o półosi to jak to mechanik....przyjedziesz zdrowym autem to i tak ci powie ze cos trzeba wymienić zeby zarobił, zmień mechanika i pojedź do kogoś zaufenego który stwierdzi czy nowy przegłub jest do wyje***** czy naprawde winę ponosi półoś
-
[ALL B5] Parktronic-dziwny dzwięk
Kolego 2 dni miałem tyklni zderzak w sniegu i lodzie, też mi tak piszczało, lekko z buciorką przekopke dostał i teraz juz sobie normalnie pipczy a nie jeczy jak stara baba, sprawdz. ostatnio były niezło oblodowacenia, pewnie masz cienką warstwe lodziku i nie widzisz tego a byle co bedzie na czujniku i juz piszczy
-
[ALL B5] Problem z zegarami
jest jeszcze mi sie zdaje metoda zeby wyjąć pin za to odpowiedzialny z kostki i zapodać go na mase podobno błąd ustępuje na wieki, tylko stan zbiorniczka z płynem trzeba bedzie juz tylko z oka kontrolować itd
-
[ALL B5] Problem z zegarami
taki mam zamiar ale to w tygodniu....eh zawsze cos
-
[ALL B5] Problem z zegarami
witam, posiadam u Siebie zegary z pełnym Fis-em i nie dawno postanowiłem założyć w nich ramki chrom, na podpiętym aku i z wyjętym kluczykiem wyjąłem zegary rozmontowałem je zrobiłem co miałem zrobić i złożyłem spowrotem (wszystko z jak najwiekszą delikatnością!!) podpiąłem zegary i tu moja radość sie zkończyła, po 10-15 sekundach wyskoczył błąd płynu chłodniczego zapikał 3 razy i migał zarówno na odpalonym jak i na zgaszonym, zimnym i ciepłym, czujnik jest podpięty i płyn w normie, na vagu nie pokazuje żadnego błędu, auto nie gaśnie. Poprostu sobie wyskakuje zapika i sobie mruga :gwizdanie: ;( nie moge dojść co jest nie tak i z niedowierzaniem patrze na niego, przez zwykłe odpięcie i podpięcie zegarów właśnie ukazał sie on (wszystkie wtyczki sprawdziłem parokrotnie i są ok) pomocy bo nie wiem co dalej [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:55_________________________________________________widze ze kazdy wie tyle co ja ;(
-
[B5 AVG] Dziwne buczenie przy 80km/h i 110 km/h
a moze poprostu łożysko w którymś kole albo w obu naraz moze szukasz daleko a problem jest pod nosem
-
Audi A3 1st. nowe fotki
ładne poliftowe szkoda ze nie 4 drzwiowa ale kazdy ma inny gust, autko super ale z 1.9 (za***isty silnik) na 1.6?(miałem taki :kox: :gwizdanie: )paliwo drogie i mniej mocy no ale wazne ze ciebie satysfakcjonuje
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
fakty z zycia mówią same za siebie, lepiej wcześniej niż za pózno :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
buehehe?? a czy wymienią sie tylko paski?? :mysli:nic nie stwierdzam pochopnie, sa sytuacje i sytuacyjki tylko zechciej rookie sam przyznać (jeśli miałes a pewnie miałeś do czynienia z 2,5) ze sa to wyjątkowe silniki z podkreśleniem WYJĄTKOWE akurat dla nich nadgorkiwość nie jest nadgorliwością tylko doglądaniem "dziecka gdy śpi" oczywiście zgodze sie bo sa tacy którym nic sie nie dzieje jezdzą w miare bez awaryjnie i chwalą te auta, a moze poprostu są czujni? sam przyznaj, jedno małe opuźnienie moze przynieść bądz wymiane kompletnego rozrządu, badz hydrauliki i przy 2.5 mozna by wymieniać jeszcze długo, u jednego wałki trzymają i mają sie dobrze przy 200tys a u niektórych wycierają sie np po 30 przejechanych tysiącach. przy zakupie nowego b5 z salonu mozna było kierowac sie ksiązką przy pierwszych wymianach i serwisach to nie ma wątpliwości ale gdy te tysiące rosną trzeba raczej taki 2.5 mieć na oku bo jak coś zbrysi to serce boli jak tysiące z portfela uciekają, popraw mnie jeśli nie mam racji, pozdrawiam
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
profilaktyka uczy jęsli sie ktoś tym interesuje i zapobiega przykrym niespodzianką to chyba jasne jesli wszyscy by jezdzili według zalecen producentów to wielu nie wyszło by to na dobre gdzie, tym bardziej mówimy o 2.5, przy nich jeden krótki okres nie uwagi drogo kosztuje :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
heh nie rozrząd tylko ogólnie silniki mają wade febryczną, jest nią szybkie wycieranie sie wałków miedzy innymi, trzeba byc zapobiegawczym za wczasu zeby potem, sie nie zdziwić
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
ksiażka to ksiązka a 2.5 to 2.5, najlepiej w nim olej co 10 15 tys wymieniać a rozrząd to w tych silnikach jest jedna wielka wada wiec analizując wypowiedzi urzytkowników tych motorów(sam nim niedługo bede ) wychodzi ze 60tys jest optymalne. no i co za tym idzie na bierząco trzeba kontrolowac stan wałków i całej hudrauliki
-
Który przegub do wymiany? A4 B5
przeguby to nie opony zeby tylko przebitą wymienić nie pisane prawo to wymiana parami takich rzeczy :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 21:17_________________________________________________zreszta tak jak pisze Azunia pawel1985 kto ci takich rzeczy naopowiadał??