Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. u mnie przy 195tyś siedział jeszcze ori kat i nie był szczególnie zawalony, puszkę zostawiłem, tylko w środek została wspawana rurka, auto lepiej się zbiera przy wyższych prędkościach także śmiało wycinaj
  2. wg ETKi wał jest ten sam, w przypadku manuala posiada od strony skrzyni łożysko igiełkowe w które wchodzi wałek sprzęgłowy od skrzyni
  3. przyczyną może też być uszkodzone uszczelnienie pompowtryskiwaczy, w opisie kolega ma B6 więc nie ma DPF'a
  4. Możesz podesłać linka z osłona dolną silnika? silnik: http://allegro.pl/oslona-silnika-vw-passat-b5-audi-a4-skoda-super-i1365458505.html skrzynia: http://allegro.pl/oslona-skrzyni-vw-passat-b5-audi-a4-skoda-superb-i-i1377972373.html silnik + skrzynia: http://allegro.pl/oslona-dolna-silnika-skrzyni-audi-a4-avant-quattr-i1380801555.html z wygłuszeniem się nie opłaca kupować bo to tylko kawałek dodatkowego plastiku który nic nie daje
  5. polecam firmę rezaw-plast, jeżdżę już drugą zimę z ich osłoną (silnik+skrzynia) i jest ok
  6. jeżeli chcesz wyciągnąć spryskiwacz to wystarczy go delikatnie pociągnąć kombinerkami
  7. Daimos odpowiedział(a) na KIKO80 temat w 1.9TDI
    sprawdź czy przypadkiem osłona silnika nie uderza w zawór EGR
  8. niestety ale musisz zdemontować deskę, http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=parownik
  9. Daimos odpowiedział(a) na adam1077 temat w 1.9TDI
    przy okazji wypadałoby wyczyścić kolektor
  10. REZAW-PLAST produkuje bardzo dobre osłony, nie zawsze ori jest najlepsze na zewnątrz na pewno
  11. Daimos odpowiedział(a) na gzrybol temat w 1.9TDI
    najlepiej poszukaj całej pokrywy, tylko nowszy typ bo wtedy bez problemu dostaniesz nową uszczelkę
  12. Daimos odpowiedział(a) na gzrybol temat w 1.9TDI
    jest tam membrana jako element zaworu podciśnieniowego, po prostu przy zbyt dużym podciśnieniu w dolocie, zamyka połączenie ze skrzynią korbową silnika w celu zapobiegnięciu nadmiernemu zasysaniu par oleju
  13. ten włącznik to mikrostyki znajdujące się w zamku,
  14. Wszystkiego najlepszego
  15. Daimos odpowiedział(a) na andrewb25 temat w 1.9TDI
    jest tylko podane ciśnienie przy 1500obr/min
  16. jeżeli zamiennik to polecam INA
  17. 100-150zł + wymiana
  18. odkręcasz z wyczuciem na ciepłym silniku
  19. jeżeli są w dobrym stanie to nie musisz
  20. miałem taki sam i nic nie wart, szyby tylko parowały od środka, kupiłem mann,a http://allegro.pl/filtr-kabinowy-mann-audi-a4-a6-1-6-1-8-1-9-2-5-tdi-i1379886112.html i jest ok
  21. to masz do wymiany koło pasowe alternatora
  22. odłącz masę od akumulatora i podłącz szeregowo amperomierz, następnie po kolej wyciągaj bezpieczniki, dowiesz się wtedy który obwód odpowiada za zwiększony pobór prądu
  23. np tym: http://allegro.pl/klej-przewodzacy-do-naprawy-zastepuje-lut-elpox15-i1377354871.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.