Treść opublikowana przez Daimos
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kovalainen jest raczej spokojnym kierowcą, taki typ - dojechać do mety i zdobyć punkty. Natomiast Hulkenberg posiada bardziej duszę wojownika i przynajmniej walczy o pozycje. Gdybym miał obstawiać to zdecydowanie Hulkenberg.
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
chyba raczej 100%, tylko co powiesz na sytuację kiedy na prostym i nie zabudowanym odcinku drogi jest celowo ustawiane ograniczenie prędkości po to żeby ustawić ukryty radar i trzepać kasę?
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
99% jest niedouczonych
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Na szczęście już jest szykowana nowelizacja prawa http://moto.onet.pl/1629586,1,140-km-h-legalnie-na-autostradzie,artykul.html?node=2
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Tylko, że ustawianie w ten sposób fotoradarów nie służy poprawie bezpieczeństwa tylko nabijaniu gminie kasy. Co innego gdyby wszystko było oznakowane i widoczne dla kierowcy, wtedy możemy mówić o wpływie na bezpieczeństwo a koleś ma racje, jak najbardziej popieram go w walce z wszechobecnym chamstwem straży miejskiej
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
- F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.pl/Artykul.82+M538478502eb.0.html- F1, Rajdy i Motorsport
Przecież Pietrow z kasy tatusia nie zarobi nawet na te wszystkie rozwalone bolidy a co dopiero mówić o wsparciu finansowym zespołu. Jeżeli zostanie na następny sezon to znaczy, że Renault robi sobie żarty mówiąc o walce o czołowe lokaty... po prostu takie marketingowe pieprzenie- F1, Rajdy i Motorsport
no to czekamy na wyścig :gwizdanie: ...jak na nowy tor to trochę dużo nierówności- F1, Rajdy i Motorsport
3 trening i pierwsza pozycja- F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.pl/Artykul.82+M5ef572421a0.0.html Trochę Sokół pojechał po Maurycym- F1, Rajdy i Motorsport
Podgląd "na żywo" na wyniki: http://rally-base.com/2010/rallye-antibes-cote-d-azur-2010/?ssId=294- F1, Rajdy i Motorsport
wywiad z Robertem: http://www.formula1.com/news/interviews/2010/10/11360.html- F1, Rajdy i Motorsport
woli imprezki na swoim jachcie ciekawe zestawienie: http://www.f1ultra.pl/index.php/wiadomosci-f1/122504-pelne-kwoty-zarobione-przez-obecnych-kierowcow-w-f1.html- [ALL B5] Wahacz dolny prowadzący ( banan) inne tulejki
tuleja powinna być taka jak w drugiej aukcji, są to tuleje gumowo-olejowe (wahliwe)- [B5 AJM] Błędne wskazania poziomu paliwa. Pływak i wskaźniki sprawne, w czym problem?
wymiana procka ok. 500zł, można też poszukać używanych/sprawnych zegarów- [B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
wg mnie uszczelka pod głowicą ogrzewania nie masz bo się zapowietrza układ- [B5 AJM] Błędne wskazania poziomu paliwa. Pływak i wskaźniki sprawne, w czym problem?
jeżeli potencjometr pływaka okaże się ok, to pozostaje tylko kwestia uszkodzonego procesora w zegarach- [ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
w aso samego krzyżaka nie dostaniesz, tylko całą kolumnę kierowniczą- [B5 AKN] Wentylotory chłodzenia i klimy
tak ma być- [B5 ADP] Syczenie przy podszybiu
normalka- [ALL B5] Stukanie w kolumnie
obstawiam luz w maglownicy ;(- [B5 AJM] Zamiennik katalizatora - problem
Bez kanału nie da rady- [B6 AVB] Głośny silnik, buczenie, drgania
najlepiej wymień komplet- [B6 AVB] Głośny silnik, buczenie, drgania
jak masz wyciek z poduszki (czerwona substancja) to jest do wymiany - F1, Rajdy i Motorsport