Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. Kovalainen jest raczej spokojnym kierowcą, taki typ - dojechać do mety i zdobyć punkty. Natomiast Hulkenberg posiada bardziej duszę wojownika i przynajmniej walczy o pozycje. Gdybym miał obstawiać to zdecydowanie Hulkenberg.
  2. chyba raczej 100%, tylko co powiesz na sytuację kiedy na prostym i nie zabudowanym odcinku drogi jest celowo ustawiane ograniczenie prędkości po to żeby ustawić ukryty radar i trzepać kasę?
  3. 99% jest niedouczonych
  4. Na szczęście już jest szykowana nowelizacja prawa http://moto.onet.pl/1629586,1,140-km-h-legalnie-na-autostradzie,artykul.html?node=2
  5. Tylko, że ustawianie w ten sposób fotoradarów nie służy poprawie bezpieczeństwa tylko nabijaniu gminie kasy. Co innego gdyby wszystko było oznakowane i widoczne dla kierowcy, wtedy możemy mówić o wpływie na bezpieczeństwo a koleś ma racje, jak najbardziej popieram go w walce z wszechobecnym chamstwem straży miejskiej
  6. http://f1.pl/Artykul.82+M538478502eb.0.html
  7. Przecież Pietrow z kasy tatusia nie zarobi nawet na te wszystkie rozwalone bolidy a co dopiero mówić o wsparciu finansowym zespołu. Jeżeli zostanie na następny sezon to znaczy, że Renault robi sobie żarty mówiąc o walce o czołowe lokaty... po prostu takie marketingowe pieprzenie
  8. no to czekamy na wyścig :gwizdanie: ...jak na nowy tor to trochę dużo nierówności
  9. 3 trening i pierwsza pozycja
  10. http://f1.pl/Artykul.82+M5ef572421a0.0.html Trochę Sokół pojechał po Maurycym
  11. Podgląd "na żywo" na wyniki: http://rally-base.com/2010/rallye-antibes-cote-d-azur-2010/?ssId=294
  12. wywiad z Robertem: http://www.formula1.com/news/interviews/2010/10/11360.html
  13. woli imprezki na swoim jachcie ciekawe zestawienie: http://www.f1ultra.pl/index.php/wiadomosci-f1/122504-pelne-kwoty-zarobione-przez-obecnych-kierowcow-w-f1.html
  14. tuleja powinna być taka jak w drugiej aukcji, są to tuleje gumowo-olejowe (wahliwe)
  15. wymiana procka ok. 500zł, można też poszukać używanych/sprawnych zegarów
  16. wg mnie uszczelka pod głowicą ogrzewania nie masz bo się zapowietrza układ
  17. jeżeli potencjometr pływaka okaże się ok, to pozostaje tylko kwestia uszkodzonego procesora w zegarach
  18. w aso samego krzyżaka nie dostaniesz, tylko całą kolumnę kierowniczą
  19. tak ma być
  20. obstawiam luz w maglownicy ;(
  21. Bez kanału nie da rady
  22. najlepiej wymień komplet
  23. jak masz wyciek z poduszki (czerwona substancja) to jest do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.