Treść opublikowana przez Daimos
-
F1, Rajdy i Motorsport
Skoncentrujmy się teraz na najbliższym GP w Malezji a to już najbliższy weekend godz. 11.00
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Koledzy tutaj jest podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wlaczenie_sterowania_sygnalem_radiowym_dla_zegara_w_modelach_poliftowych-t72227.0.html;msg798510#new
-
[B5 AFN] Który przepływomierz będzie pasował ?
Tak szczerze to żadna z nich, bo za tą cenę to widać od razu, że to chińszczyzna która krótko podziała w Twoim aucie. Jak chcesz dobrą przepływkę to jedź od razu do ASO
-
F1, Rajdy i Motorsport
Też się cieszę z sukcesu Button'a bo chłopak ma potencjał tylko trafiał na kiepskie zespoły itp, a jak HAM zaczął odnosić sukcesy to angole odwróciłi się od Button'a i mieli go w nosie. Za to teraz będzie mógł zagrać Hamowi na nosie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dobrze, może się młokos trochę nauczy, żeby się nie mierzyć z Kubicą Akurat Vettel ma podobny charakter do Kubicy, także spotkanie obu panów nie wróżyło łatwego pojedynku
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M57c50d7eb41.0.html A jednak HAM będzie trzeci
-
F1, Rajdy i Motorsport
;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
Kubica raczej ma dobre starty popatrzmy na zeszłoroczne GP Australii- F1, Rajdy i Motorsport
Robert ma mało paliwka ponieważ startując na super miękkim ogumieniu jest w stanie na nim przejechać tylko max 14 kółek, opony strasznie się zużywają na co narzekał również Rosberg- [ALL B5] Felgi 16 - pomóżcie jakie założyć ?
JA polecam takie: http://www.allegro.pl/item589343098_felgi_do_audi_a4_a6_a8_5x112_et45_7jx16_orgina.html- [B5 AHU] Kontrolki i gaśnięcie silnika
a jeżeli wynosi mniej u mnie np 13,78V ?? Bosch przewiduje tolerancję napięcia ładowania od 13,5 V do 14,8 V także nie widzę problemu, możesz tylko jeszcze sprawdzić ładowanie przy włączonych dodatkowych odbiornikach typy światła, ogrzewanie tylnej szyby, klima - nie powinno być widocznej różnicy w napięciu.- [B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
Euro wysoko stoi to i części w aso drogie. A na allegro nawet nie próbuj zaglądać tylko idź od razu do serwisu po termostat.- [B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
Wymień filtr paliwa na nowy, zatankuj sprawdzonego paliwka i zobacz czy będzie poprawa, jak nie to będziemy myśleć dalej. A świece najlepiej sprawdzać po wykręceniu i podłączeniu na krótko do aku, u mnie wszystkie iskrzyły a okazało się, że jedna tylko troszeczkę grzała i przez to nierówno pracował silnik po rozruchu, po wymianie problem znikł. Natomiast jak chcesz sprawdzić obwód grzania świec to wypinasz wtyczkę od czujnika temperatury (z tyłu silnika po lewej stronie) włączasz zapłon i powinno się pojawić przez ok 20s. napięcie akumulatora w fajkach świec.- F1, Rajdy i Motorsport
Protest w sprawie dyfuzorów został odrzucony http://f1.sport.pl/Artykul.82+M57c6242a637.0.html natomiast oficjalne skargi można składać ale dopiero po GP, na testach tak na prawde można sobie testować co się chce- [ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro
Dziwne jest tylko skąd facet bierze tak tanie poduszki Przy dzisiejszym kursie euro koszt poduszki w ASO to ok 250-320zł w zależności od oznaczenia- [ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro
no więc tak:dzisiaj odebrałem samochód po wymianie obu poduch kupionych na allegro.Poprawe zauważyłem(drązek zmiany biegów nie przesuwa się już podczas hamowania i przyśpieszania).Drążek także na wybojach mnie lata jak wcześniej ale jednak jeszcze "drży".Poduchy miały oznaczenia 8D0 199 382M i 8D0 199 379J(na obu) .Miały oczywiście więcej ale tylko na te zwróciłem uwagę.Przyjżałem się także starym poduchom i zauważyłem że prawa była jakby już wymnieniana i na niej znalazłem również oba oznaczenia 8D0 199 382M, 8D0 199 379J natomiast na lewej było tylko oznaczenie 8D0 199 379J. Między nimi nie było zauważalnej różnicy z wyjątkiem tego że lewa miała minimalnie mniejsze gabaryty.Dosłownie minimalnie :> W sumie to jestem zadowolony ale nie do końca gdyż drązek jeszcze się lata.Jakby ktoś miał jakieś sugestie odnośnie tego drążka to niech piszeeeeee! A poduszki skrzyni biegów wymieniałeś??- F1, Rajdy i Motorsport
Mozę to po prostu zasłona dymna przed prawdziwymi możliwościami Mogli jeżdzić zatankowani pod korek tak jak w zeszłym roku. Chociaż jakiś problem z przyczepnością jest: http://f1.sport.pl/Artykul.82+M55627e6316b.0.html W sumie to dopiero 3 trening i kwalifikacje pokażą układ sił. Druga sprawa, Robert bez KERS będzie prawdopodobnie szybszy od Nicka z Kersem- [ALL B5] Avant - klapa tył - mocowanie rejestracji
Zapodaj WD-40 i powinno puścić. A ori śruby to M6 długości ok 10mm z łbem na krzyżak.- [B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
Sprawdź też poziom płynu chłodzącego w zbiorniczku, powinien być pomiędzy znakami min/max, jeżeli spadnie poziom za bardzo to zapowietrza się nagrzewnica bo jest wyżej od zbiorniczka.- [B5 AJM] Zderzak od s4 - osłona silnika czy bedzie pasować ?
Zobacz tutaj: http://www.rezaw-plast.pl/ sam kupowałem tam osłonę (silnik i skrzynia) i jest naprawdę solidna, całą zimę przeżyła brnąć dzielnie przez zaspy śniegu Tylko wygłuszenia w postaci gąbki nie dostaniesz w zamiennikach, tylko ori :gwizdanie:- [B5 AHU] Wskazania klimatronika
Wszystko jest ok, poczytaj tutaj:http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_co_dzieje_sie_w_ukladzie_chlodzenia-t61966.0.html- [B5 AJM] Czujniki ABS
Z przodu masz czujnik: 8D0927803D natomiast 8D0927807D idzie na tył sprawdzone na 100%- [B5 AJM] Siła nadmuchu wnętrza
normalne działanie klimatronika, nie masz się czym przejmować!- [B5 AHH] Świst wewnątrz auta przy 180 km/h
Sprawdź czy drzwi na zawiasach nie mają luzu. Jak jest ok, to trzeba ramkę wyregulować - F1, Rajdy i Motorsport