Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
u mnie niby siadł równo wymiar z przodu jest taki sam jak z tyłu. Może ci ktoś źle zamontował springi nie siadła w gnieździe jak powinna
-
Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
Te starsze piece już tak mają że dymi no ale pewnie jest jakaś przyczyna tego
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
Ładna maszyna szukaj tyłu S4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No ciekawe ale teraz są w stanie idealnym więc może nie będzie tak źle
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Chciałem poczekać jak się zrobi cieplej a tu od dziś znowu śnieg zaczyna sypać :gwizdanie: Najbardziej cieszy mnie to że komfort zmienił się tylko minimalnie, a w zakrętach jest dużo lepiej No ale zobaczę dopiero jak wywalę te 15" pazdzieze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no czytalem ale nie tylko z tego forum mają przyjechać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no niby coś ma być bo liczą na 40 samochodów, z Przeworska, Jarosławia i z okolic Rzeszowa ma być dość sporo
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zima to zima ale na następną zimę będę zmieniał opony to fele też czyli będzie 17 Dużo ludzi jeździ na stalówkach i nie jest źle
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kolejny mod zrobiony tym razem zawieszenie obniżone o 35mm tyle siadło po pomiarach A tak było na 1BA
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
Jak to działa to jedź na hamownie sprawdź, na pewno więcej PS nie będzie bo może być tylko mniej po takim zabiegu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tam lubię jeździć po świeżym śniegu To jest ten zlot audi-podkarpacie ??? Niby tak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
19 Luty godzina 15 na Podpromiu jeśli nie będzie miejsca to Z racji tego że samochodów na parkingu pod Halą Podpromie może być na prawdę dużo to znaleźliśmy nawet fajny parking całkiem niedaleko centrum. Miejsce: ul. Dębicka parking za diagnostyką samochodową po lewej stronie, obok kościoła (jadąc od strony ul. Krakowskiej). Krótki opis od Hali Podpromie na parking zastępczy: 1. Wyjeżdżamy z Hali Podpromie i jedziemy w stronę centrum 2. Mijamy CH Galeria Graffica 3. Dojeżdżamy do skrzyżowania pod pomnikiem i kierujemy się na Kraków 4. Jedziemy przez most Śląski i dojeżdżamy do świateł obok jednostki wojskowej 5. Kierujemy się na Kraków 6. Mijamy CH Nowy Świat i światła które cały czas mrugają na żółto 7. Dojeżdżamy do świateł obok sklepu LIDL 8. Przejeżdżamy przez nie i skręcamy w pierwszą drogę w lewo (w ul. Dębicką) 9. Jedziemy jakieś 300-400 metrów i po lewej stronie jest Diagnostyka Samochodowa, parę metrów dalej jest parking 10. Jesteśmy na miejscu :-)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no ja się właśnie zastanawiam czy nie wpaść
-
[B6 AWX] Oem +
Jak masz możliwość to zmień bo będziesz żałował
-
[B6 AWX] Oem +
60mm są strasznie małe, wyglądają bardzo słabo jak kupować to 90mm lub 100mm
- B6 DIVISION
-
Jaka drukarka laserowa?
Mam Hp 1010 od kilku lat i jestem mega zadowolony to prawie to samo co 1020
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak można odpalić zaraz po wyłączeniu ale powyżej chyba 72 stopni temperatury cieczy piec nie wystartuje, dopiero jak temperatura spadnie to odpali
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
[ALL B6] Jaka wersja 1,9 TDI- jest najmniej awaryjna
Źle nie jest ale do miasta wole jednak 5 biegów, mam w b7 6 więc jakieś porównanie jest Duży plus 6 jest to że jest większe sprzęgło i dobra baza pod mody
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
jeśli ET 38 to powinny pasować
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
No ja też przeczytałem w opisie aukcji że jest ET 38 ale na fotce wygląda jak by była tam inna liczba
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Pasować będą ale ja bym szukał innego wzoru