Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. u mnie niby siadł równo wymiar z przodu jest taki sam jak z tyłu. Może ci ktoś źle zamontował springi nie siadła w gnieździe jak powinna
  2. Te starsze piece już tak mają że dymi no ale pewnie jest jakaś przyczyna tego
  3. Ładna maszyna szukaj tyłu S4
  4. Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni
  5. No ciekawe ale teraz są w stanie idealnym więc może nie będzie tak źle
  6. Chciałem poczekać jak się zrobi cieplej a tu od dziś znowu śnieg zaczyna sypać :gwizdanie: Najbardziej cieszy mnie to że komfort zmienił się tylko minimalnie, a w zakrętach jest dużo lepiej No ale zobaczę dopiero jak wywalę te 15" pazdzieze
  7. no czytalem ale nie tylko z tego forum mają przyjechać.
  8. no niby coś ma być bo liczą na 40 samochodów, z Przeworska, Jarosławia i z okolic Rzeszowa ma być dość sporo
  9. zima to zima ale na następną zimę będę zmieniał opony to fele też czyli będzie 17 Dużo ludzi jeździ na stalówkach i nie jest źle
  10. Kolejny mod zrobiony tym razem zawieszenie obniżone o 35mm tyle siadło po pomiarach A tak było na 1BA
  11. Jak to działa to jedź na hamownie sprawdź, na pewno więcej PS nie będzie bo może być tylko mniej po takim zabiegu
  12. Ja tam lubię jeździć po świeżym śniegu To jest ten zlot audi-podkarpacie ??? Niby tak
  13. 19 Luty godzina 15 na Podpromiu jeśli nie będzie miejsca to Z racji tego że samochodów na parkingu pod Halą Podpromie może być na prawdę dużo to znaleźliśmy nawet fajny parking całkiem niedaleko centrum. Miejsce: ul. Dębicka parking za diagnostyką samochodową po lewej stronie, obok kościoła (jadąc od strony ul. Krakowskiej). Krótki opis od Hali Podpromie na parking zastępczy: 1. Wyjeżdżamy z Hali Podpromie i jedziemy w stronę centrum 2. Mijamy CH Galeria Graffica 3. Dojeżdżamy do skrzyżowania pod pomnikiem i kierujemy się na Kraków 4. Jedziemy przez most Śląski i dojeżdżamy do świateł obok jednostki wojskowej 5. Kierujemy się na Kraków 6. Mijamy CH Nowy Świat i światła które cały czas mrugają na żółto 7. Dojeżdżamy do świateł obok sklepu LIDL 8. Przejeżdżamy przez nie i skręcamy w pierwszą drogę w lewo (w ul. Dębicką) 9. Jedziemy jakieś 300-400 metrów i po lewej stronie jest Diagnostyka Samochodowa, parę metrów dalej jest parking 10. Jesteśmy na miejscu :-)
  14. no ja się właśnie zastanawiam czy nie wpaść
  15. virus odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Jak masz możliwość to zmień bo będziesz żałował
  16. virus odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    60mm są strasznie małe, wyglądają bardzo słabo jak kupować to 90mm lub 100mm
  17. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciekawe kto
  18. Mam Hp 1010 od kilku lat i jestem mega zadowolony to prawie to samo co 1020
  19. Tak można odpalić zaraz po wyłączeniu ale powyżej chyba 72 stopni temperatury cieczy piec nie wystartuje, dopiero jak temperatura spadnie to odpali
  20. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    był Grześ ma linka
  21. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten za 900zł
  22. Źle nie jest ale do miasta wole jednak 5 biegów, mam w b7 6 więc jakieś porównanie jest Duży plus 6 jest to że jest większe sprzęgło i dobra baza pod mody
  23. jeśli ET 38 to powinny pasować
  24. No ja też przeczytałem w opisie aukcji że jest ET 38 ale na fotce wygląda jak by była tam inna liczba
  25. Pasować będą ale ja bym szukał innego wzoru

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.