Treść opublikowana przez virus
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeszcze ich nie widziałem ale dochodzi do tego ze nawet nie będzie można wyjść z auta żeby się odlać bo jakiś helikopter cie namierzy
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No zobaczymy przeglądam co chwile alledrogo może upoluje jakiś fajny wzór Ja chce zrobić że przednie jasną folią około 20% a tył 30% żeby się nie przypierdzielała
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
To zależy jak foto się zrobi akurat na tej fotce końcówki wyglądają spore ale na żywo jest ok dla porównania z boku na fotce
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
Nie no ja cudów nie oczekuję już. Przelot jest prawie 300k km ; ] I tak właśnie zrobię Jak nic się nie dzieje to tylko jeździć
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
pisał dopiero ze zakodowane
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mieszkam nie daleko Transsystemu
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
może tempomat masz wylaczony musisz podciągnąć do siebie na on albo coś nie tak z manetką
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a kodowanie poprawne ?
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
bipy na 3 cylindrze nie ciekawe na 2 i 4 tez średnie, korekcje w normie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:54_________________________________________________Jutro kolejny mod ściema szybek, właśnie zastanawiam się czy ściemnić równo czy tył ciemniej a przód delikatnie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Końcówki są na http://new.ulter.com.pl/ ale ja czekałem na nie miesiąc bo to nowość Co do radia to kieszeń od radyjka [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:36_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:36_________________________________________________no i tak się prezentuje z listwą zderzaka w czarnym macie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
na 3 śrubkach przykręciłem kieszeń do schowka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jestem za bo nie raz tego szukałem
-
B6 DIVISION
Cieszymy się razem z tobą
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no dokładnie tylko folie można ściągnąć a jak już pomaluje to na amen Tylna listwa właśnie schnie pomalowana w mat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co oni już nie przemycają :polew:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
można ale za darmo się dostało ori Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem ja mam w czarnym macie lusterka No widziałem , myślałem też nad dachem jak ty masz U ciebie może być w kolor bo masz czarną maszynę
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem
-
[B6 AWX] BRD FMIC
Ładny wynik ciekawe czy bardzo dymi
-
[B6 AVF] BRD + program by Aligator
Ja bym atakował na 200ps wpakować pompki FMIC na lato i bedzie
-
Audi A6 3,0 TDI
No wykresik bardzo ładny teraz to pewnie jedzie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Mikrofon podpinasz pod RNS-E
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
wrzucasz je tu i będziesz miał linki http://vaglog.rtnet.pl/
-
B6 DIVISION
Ja kupiłem kompletny wydech z 2.5 TDI i dospawałem 10cm rurkę bo jest za krótka, założyłem osłone termiczną i tyle tam nie ma dużo roboty przy tym
-
B6 DIVISION
cena spoko ja dałem 300zł za weiteca