Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a co to nie trening :?: są tacy co chcą trochę zrzucić sadełka
  2. no to kilka miesiecy jeszcze zostalo zanim bedziesz w pl. Piszesz że będziesz montował w pl to może nie ma sensu wysyłać do UK tylko do jakiejś rodzinki w PL To jak będziesz chętny na tego BT to pisz na pw
  3. no to daleko więc tylko pewnie wysyłka może będziesz w pl za niedługo :gwizdanie:
  4. mogę wysłać ale przesyłka nie wiem ile będzie kosztować A skąd dokładnie jesteś bo mam siostrę w UK i kumpla może gdzieś nie daleko mieszkasz
  5. Za 500 zł mogę ci sprzedać wersje FULL z anteną i mikrofonem i puszką a nowy kosztuje pewnie koło 2 tys
  6. to dorwałeś pilota? GDZIE JAK SKAD??
  7. trzeba szukać pilota do webasto
  8. Sprawdzić można programem VCDS albo fizycznie odkręcić fotel i otworzyć puszkę i sprawdzić co w niej jest. Będzie pisało na module Bluetooth, jeśli to masz to będziesz musiał podjechać do jakiegoś machera żeby ci to zobaczył czego to nie działa Tu masz temat montażu BT ale pod schowkiem ty powinieneś mieć zamontowane pod fotelem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.0
  9. jak masz ori zestaw Bluetooth to chyba powinien być podłączony pod RNS-E bo chyba chodzi ci o tą navi? Pod fotelem masz tą czarną puszkę i jest w niej Bluetooth?
  10. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  11. bo 2.7 nie opłaca się kupować lepiej szukać 3.0 TDI większa moc no i po programie 280ps i 550nm robi swoje
  12. Fajna a4 kolorek trochę nietypowy ale przynajmniej jest mało zielonych B7 . Ciekawe jakie plany na rezanie :gwizdanie:
  13. virus odpowiedział(a) na danilo s4 temat w Audi A4/S4 B6
    Auto wypas fotele , to co ci brakuje to dorezasz sobie i będzie Mam do ciebie prośbę mógł byś zmierzyć średnice końcówek wydechów jestem ciekaw jak jest w ori S4
  14. pozazdrościć tylko tym którzy posiadają u mnie sypie konkretnie jak tak będzie sypać cały dzień to nie ciekawie :gwizdanie:
  15. Jak ma być coś do internetu to polecił bym ci coś na Andriodzie albo na win mobile. Co do qwerty to chyba lepiej kupić z dotykowym bo będzie cieńszy i co za tym idzie masa telefonu będzie mniejsza. Teraz dotykowe wyświetlacze są na prawdę bardzo dobre i dobrze się pisze. Ja posiadam HTC HD2 i jest dobry ale drogi, polecam ci coś z tego internet będzie śmigał bardzo dobrze HTC Hero ten telefon jest bardzo dobry HTC Touch HD Iphone 3g Omnia II
  16. Spoko fotki jak byś jeszcze umył furkę to było by kox
  17. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  18. w 3.0 jest inny DPF nie powinno być z nim problemu Ładna seria i niezły efekt końcowy teraz pojeździsz
  19. Ładna zapodaj jakiś opis Masz jakieś plany na przyszłość, może pierwsze dokładki w kolor?
  20. Trochę doinwestować i będzie dobrze
  21. te na 1 stronie 2 fele są chyba najlepsze z tego co pokazałeś :gwizdanie:
  22. ekran wisi na ścianie ale można wyświetlać na czym tylko chcesz
  23. Ja się nie mam czym przejmować 2 miesiące temu też zmieniałem akumulator Kupiłem centre 80Ah Ja bym na twoim miejscu szukał jakiejś 80Ah i do tego żeby miał jak największy prąd rozruchowy. W B7 u ojca jest fabrycznie 90Ah a ma 2.0 TDi Ja mam cos takiego i kreci jak na razie dobrze http://allegro.pl/centra-plus-80ah-80-ah-700a-w-wa-bemowo-i1341343101.html
  24. Do zimy przygotowani webasto odpalone czego chcieć więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.